Pedeapsa maxima pentru cei care l-au ucis pe tanarul din Complex


Musafir

#26

2015-09-14 02:49

Pentru ca trebuie sa se faca dreptate si mai ales pentru ca tica a fost prietenul meu.

Musafir

#27

2015-09-14 08:22

Sper sa se faca dreptate sa ia pedeapsa maxima acei criminali,sper ca autoriratile sa nu lase asa lucrurile,pacat tinarul(tica) nevinovat sa fie batut cu asa salbaticie si nimeni sa nu faca nimic.

Musafir

#28

2015-09-15 13:11

Pentru desființarea tuturor refugiilor de tramvai înguste lipsite de garduri de protecție din București și pentru înlocuirea lor cu refugii mai late prevăzute cu garduri de protecție nu se găsește nimeni a face petiție????


Musafir

#29

2015-09-16 05:15

Formulează o petiție cu titlul "La istorie cu refugiile de tramvai din București înguste lipsite de garduri de protecție".De ani buni ne torturează primăria capitalei cu existența lor.Ne-am săturat de ele.Suntem bătuți în cap că nu luăm nicio atitudine să protestăm să punem presiune pe ei să aloce fonduri pentru desființarea tuturor refugiilor de tramvai din București înguste lipsite de garduri de protecție și pentru înlocuirea lor cu refugii mai late prevăzute cu garduri de protecție.La petițiile pe tema asta de ce nu se obosește nimeni a da semnături cu sutele și cu miile și cu zecile de mii????Cât mai e până devin istorie refugiile de tramvai înguste lipsite de garduri de protecție????

Nana

#30 Mare durere

2015-09-23 20:20

  • E greu ..a trecut o luna de la cea mai mare durere din viața lui.....Atata suferită,atâta durere a putut el indura.....criminalii au decis ca Tică sa incheie socotelile cu viata......gunoaiele alea.....Eu pentru fratele meu lupt pana la capăt.....Ce e în sufletele noastre nu va sti nimeni niciodata 

Musafir

#31

2015-10-28 06:29

Am semnat aceasta petitie in R.I.P Dumitru pentru ca acesti indivizi sa sa primeasca o pedeapsa maxima de inchisoare... nenorocitii...


Musafir

#32

2015-12-02 20:47

Sa se faca dreptate

Musafir

#33

2016-02-03 15:39

pedeapsa cu inchisoare pe viata!