Mihai Razvan Ungureanu PREŞEDINTELE ROMÂNIEI ?

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Mihai Razvan Ungureanu PREŞEDINTELE ROMÂNIEI ?


Musafir

#51

2014-01-25 11:12

Pur si simplu,am incredere in Mihai Razvan Ungureanu.Este cel mai potrivit .Ii doresc mult succes,si oamenilor intelepciune sa-l voteze.

Musafir

#52

2014-01-26 11:37

Avand in vedere vremurile tulburi,pline de iresponsabilitate si lasitate ,am gasit in persoana domnului Mihai Razvan Ungureanu ,un om responsabil cu un mare coeficient de inteligenta .Am convingerea ca Domnia Sa va scrie cateva randuri in Istoria Romaniei,randuri crare le vor citi stranepotii nostri . Desi sunt militar de profesie si nu pot face parte dintr-un partid politic ,am sa ma alatur de Forta Civica asa cum legea imi permite ,in calitate de simpatizant,,deci va sunt alaturi !.Cu respect Gabriel Merlan -Cluj.

Musafir

#53 Re: de unde stii ? esti geamanul lui /

2014-01-29 12:44

pamfil

#54 Re: de unde stii ? esti geamanul lui /

2014-01-29 12:45

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-02-01 23:17



Musafir

#56

2014-05-16 18:53

Doresc un presedinte curat - care sa nu tina cu baronii - sa ridice Romania si nu fie tradator de neam ca george maior - Director SRI care a tinut ascuns razboiul din Rusia 8-9 ani si din cauza lui s-au deplasat atatea forte in Romania si s-a facut atata cheltuiala si nervi
Domnul Traian Razvan Ungureanu cred ca este cel mai bun presedinte pentru starpirea conruptiei din Romania