CEREM ANCHETA PENALA IMPOTRIVA PRIMARULUI RARES MANESCU!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția CEREM ANCHETA PENALA IMPOTRIVA PRIMARULUI RARES MANESCU!

Dragulescu Aurel
Musafir

#1 Primarul Sector 6 Rares Manescu, mi-a nenorocit familia.

2014-08-09 18:25

Primarul Sector 6 Rares Manescu, mi-a nenorocit familia. si nu exagerez cu nimic cand spun asta.

In conditia in care mi-a nenorocit viata mea, faniliei mele, si celor 2 copii mici. 

O POT PROBA ORIUNDE SI ORICAND.

Trebuia sa fiu nebun sa NU semnez asa ceva, chiar daca are sau nu sorti de izbanda.

Mai ales cand i-am facut primul pagina pe FB, G+, cautati: grup pe facebook  - nuraresmanescu

http://anunturi-publicitate.net/anunturi/article/primar-sector-6-rares-manescu

 

Trebuie sa ne fie teama sa semnam ;) sau sa vorbimpe la colturi?

Sau sa ne multumim, daca aceasta lichea Rares Manescu, ne arunca un oscior?

 

 


Musafir

#2

2014-08-13 10:37

Poate una din autoritatile statului va lua in consideratie ce se inatmpla in sector 6

Musafir

#3

2014-08-20 20:43

Vreau alt Primar mai competent !

Musafir

#4

2014-08-28 20:35

La cat rau face acest om tuturor, nici nu merita sa fie avansat pe linie de partid. Primarul Rares Manescu este pericolul public Nr.1 pentru sectorul 6, unde a facut orice , doar sa castige el , nu si cetatenii. Obiectivele sale principale : metroul, parcul Drumul Taberei, izolarea termica , le-a lasat balta , a reziliat contractele pentru lucrari si s-a apucat de lucrari pe care nu i le-a cerut nimeni: defrisarea zonelor verzi amenajate de locatarii blocurilor, daramarea de garduri abia montate si montarea de aspersoare. La cat a plouat anul asta de aspersoare avem noi nevoie? Mai mult , aspersoarele au fost montate in zone care pericliteaza stabilitatea fundatiei unor blocuri.
Mihai

#5 Cel mai incompetent, Rares Manescu

2014-09-24 09:09

Daca va uitati cum arata acum Sectorul 6, vi se face si mila si scarba. Ma refer in primul rand la Drumul Taberei, altadata un cartier curat si plin de verdeata. Acum e plin de noroi, fara garduri de protectie a spatiilor verzi. E mai rau ca la tara!

Mai mult, in Pta Moghioros au rasarit chioscurile, ... ma duce cu gandul la anii '90. E plin de mizerie, gropi peste tot, si primarul Manescu este inexistent.

Cat ghinion sa avem? Dupa poteras, sa  ne vina altul si mai rau? De ce nu avem parte de gospodari ca in Sectorul 1, 3, si 4?

In final, ce facem? Vorbim cu d-l Iohanis, sa-l puna la punct?