Revenirea la statutul de comuna a orașului Milisauti

Quoted post

Pislariu Marcel

#49

2016-03-11 17:11

Te-ai enervat tare "anonimule"!Se pare ca esti un fan de-allui Nelu si crapati toti de ciuda ca unchiul mi-a dat toata averea!Chiar nu aveam nevoie sa stii ca parintii mei au fost gospodari si au avut ce sa  imi lase!Si tocmai ca in atatia ani de strainatate am muncit cinstit si nu am furat un pai!2000  am de cand am intrat cu drepturi depline in U.E ca a trebuit sa sug ciorapii unor gunoaie ca tine care profitau de ilegalitatea mea !Dar nu am stat degeaba ,fraiere,mi-am facut profil pe NET stiind limba,permis B;C;E rapid m-au racolat nemtii si mi-au dat un salariu bun!As  putea  sa am alte joburi in DE,ca mi-e recunuscuta scoala din RO,dar tocmai ca imi  plac animalele si sant mai atasat de ele decat de progenituri ca tine.Arunci cu noroi din anonimat!De ce?   Arata-ti fata  hidoasa sa te vada lumea!Tare mi se poare ca imi esti un fost fratior care face spume la gura ca a plecat averea din gestiunea voastra!Si sa iti intre in cap,chestia asta cu unchiul nu era in calcul,dar fiindca mizerii ca tine si-au batut joc de sangele meu am intervenit,Eram rude de sange fraiere si tocmai ca parintii mei nu au vrut sa ma dea ca el nu avea copiii,s-a bagat profitorul de Nelu,l-am invitat la discutii  sa vad ce pretentii are ,iar  el  arefuzat,de mandru ce e,vrea judecati!Te invit  sa urmaresti finalul la actiunea asta,sa te convingi apoi de ce sant in stare"gunoaie"ca mine!Judecati vreti judecati o sa aveti!

 

 

                               

Raspunsuri


Musafir

#54 Re:

2016-03-11 20:48:16

#49: Pislariu Marcel -  

1 nu sunt fan Nelu!!!

2parintii tai au fost gospodari ,tu  nu ai facut nimic nici cat ai fost ilegal  in D nici legal!!!

3noroc cu parintii tai ,ca de altfel ,te mancau paduchii,nici nu esti departe !!

42000 nu ai nici cu ce castiga nevasta ta acasa,nu manca cacat!!

5cu diplomele tale din RO se sterg nemtii la cur,nu sunt valabile ,o stii si tu ,dar iti place sa fabulezi!!

6nu sunt nici fost fratior nici actual

7apropo de frati,fratiori,fratele tau chiar a fost destept,tu in schimb,prost de puti si mai pui si frana!!

8daca ai sti cine sunt,ti-o sugi singur de ciuda!!!