SPUNE STOP MASINILOR CU VOLAN PE DREAPTA ,VIATA ARE PRIORITATE!!

ionionica

/ #18

2016-10-16 13:04

Se arata in materialul prezentat ca si argument al petitiei cateva accidente in care ar fi fost implicate masini cu volanul pe dreapta,de acord cu sorici asta draghici cum lo chema. Ma draghiciule care nu prea sti cum sa iesi din anonimat,pot sa te ajut cu ceva idei care te-ar putea scoate in evidenta fara sa cazi in asa hal in penibibil. Acum vin si eu cu o intrebare,zecile de mii de accidente in care sant implicate masinile autohtone,cele cu volan pe stanga,carui motiv se datoreaza?. Si daca cu sclipirea inteligentei tale poti face un demers prin care sa stopezi cumva miile si zecile de mii de tragedii in care sant implicate masinile cu volan pe stanga, te rugam GENIULE. Asa ca sa-mi bag pula in mata aia prostituata,sa-ti iau copiii si bebelusii-n pula si daca ai si ceva mortisori sa-mi bag pula-n aburu lor,asta pentru ca poti sa fi atat de idiot. Esti un fraier flausat si am sa vad cum dau de tine. Te voi fute-n cur dar fara vreun lubrefiant sa nu-ti uiti niciodata prima dragoste.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...