SPUNETI STOP MUZICI COREENE IN ROMANIA!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția SPUNETI STOP MUZICI COREENE IN ROMANIA!

die pls mr andreas

#51 really bruh

2015-12-09 14:02

We care? Pentru ca nimanui nu ii pasa de ce vrei tu. Esti doar analfabet care nu are ce sa faca cu viata lui si cauta scandal. De ce ma de ce? Dintre toate problemele pe care le ai, aceasta e cea mai mare *facepalm* baietas, go get a life and get over with k? Eventual niste meditatii la romana ar fii bune. Oamenii ca tine fac umbra pamantului degeaba. Nu vezi? Numai analfabetii manelisti ca tine te sustin! Esti un nimic pentru societatea asta si nu meriti sa traiesti. Hai chill, du-te asculta o manea, o populara, un Cristi din Banat, orice, si stai in banca ta prostu' dracului si taci din gura! Tara arde, se intampla nenorociri mai mari pe lumea asta si un bou ca tine s-a trezit sa faca faca o petitie impotriva k-pop-ului. Doamne, pls kill yourself. Fiecare avem dreptul sa ascultam ce vrem noi. Nu-ti convine, ignora. Chus~
ㅋㅋㅋ

#52

2015-12-09 15:03

Mai intai sa te uiti la tine si la cum arati

ok nu iti place k-pop asta e parerea ta persoanala

tine-o pt tine ><

Nu judeca k-popul nici nu sti ce inseamna si vai doamne..Sari in sus de nervi

auzi sti ceva :Nici unui Idol sau nici unui k-poper nu îi place ca te-ai nascut ^^


Anonymous

#53 Re: nain

2015-12-09 15:26

#1: AnneNyuu - nain 

 :))) nu 

E idiot/a rau cel care a facut asta

vip

#54

2015-12-09 15:28

Esti cu capul man!!!! Du-te la doctor:))))))

#fightingkpoplovers #Ss501fans


Musafir

#55 Fredi ftw

2015-12-09 15:41

Cu o viata ca a ta ,inteleg de ce esti asa butthurt.Ne pare rau ca Fredi te bate cu perne si fute statui.

Cristina

#56 Ce om prost

2015-12-09 16:10

Suntem intr-o tara libera parca.Fiecare are dreptul sa asculte ce vrea.Nu iti place asta e problema ta.Nici mie nu imi plac manelele.....da nu ma apuc sa fac o petitie impotriva manelelor si a manelistilor.Vai de capu tau =)) 


Musafir

#57 Re: ehem ehem

2015-12-09 16:19

#2: - ehem ehem 

 ohh .. Te-am suparat ?
Imi pare rau ? T^T


Musafir

#58 Re: ummmmmm.da is eu din nou,.

2015-12-09 16:20


Musafir

#59 Re: u nyamnyam the poop

2015-12-09 16:21

#13: - u nyamnyam the poop 

 Nu am duc la locul tau scz :3

Anita

#60 ...

2015-12-09 16:37

Asa cum tu esti liber sa asculti ce muzica vrei, asa si altul e liber sa asculte ce vrea.. cred ca tu ai o obsesie daca ai ajuns sa faci o petitie pentru un astfel de rahat.. o_O... Exista atatea metode pe facebook prin care poti sa nu mai vezi anumite continuturi.. etc, dar nu, hai sa facem o petitie.. barem ne facem de cacat calumea :)) Doamne.. mai gandestete si la altul, nu numai la ce-ti place tie.

moe magical girl

#61 vai de pula voastra

2015-12-09 16:55

bai copii, n-ati inteles ca aceasta petite nu este pe deplin serioasa?

da, intr-adevar, este facuta si pentru ca cel ce a infiintat-o nu mai suporta kpop deloc, dar de ce naiba va ambalati atat?

like for real, get a life

daca te enervezi pentru ce vezi pe net, atunci sorry kid but your life is truly very sad

si ce? daca sa spunem ca 1000 de oameni vor semna aceasta petitie, kpop va fi interzis in romania?

ce dracu guys, wake up to your senses

YEHET

#62

2015-12-09 17:07

Rad  asa tare =))))


Musafir

#63

2015-12-09 17:18

:))) cum ar fii sa facem si noi o petitie cu "spuneti nu manelistilor cu cacat in cap" ca tine? amuzant

moe magical girl

#64 Re:

2015-12-09 17:25

#63: -  

tbh o poti face, singurii care vor fi deranjati de petitia aceea vor fi butthurts ca voi

plm

#65 Unde incerci sa ajungi?

2015-12-09 17:47

In primul si in primul rand, petitia ta ingradeste un drept garantat prin constitutie, acela al liberii exprimari. De asemenea, ce problema ai in definitiv? Nu poti sa le dai unfriend? Sa stai pe twitter? Sa faci orice altceva? Nu ascult kpop, dar plm, ce incerci tu de fapt sa faci? Intreaga idee este prost structurata, nu are un scop clar, si mai mult decat orice, e stupida pana la Dumnezeu. 

botik :D

#66 Re: romania trezestete!!!!!!!!!!!!!

2015-12-09 18:06

#26: roman - romania trezestete!!!!!!!!!!!!! 

 :)))) ce bine am ras... Am 31 d ani si ascult kpop si cunosc persoane si mai in varsta... Deci inainte sa skri ceva mai dokumenteazate... Succes ;)

Mădălina

#67 Re: da

2015-12-09 18:30

#24: Un roman cinstit - da 

 Ce "român cinstit" ești... nici nu încape vorbă. Cred că mai bine te-ai duce frumușel să asculți tot ce iți place ție sau să te preocupi cu ceva productiv, spre exemplu gramatica limbii române. Injurăturile și blestemele nu ajută pe nimeni, nici pe tine că doar se spune că "roata se întoarce"...de trei ori mai rău. Mie una mi-ar fi rușine sa te țin in casa. Ai tăi săracii ar trebui să te hrănească cu toate căcaturile pe care le spui pe gurița aia. Ups, dar nu cred că vei înțelege nimic din ce am spus pentru că oricum nu poți gândi normal dacă spui asemenea prostii pe internet (că doar aici îți permiți). Cu mentalitatea asta o să ajungi foarte departe pentru că dai dovadă de rasism, sexism, nesimțire, prostie, denigrare, incultură și tot ce mai vrei tu să adaugi pe această listă.

Xav

#68 .

2015-12-09 18:43

Băi coaie,îmi permit să îţi spun anumite lucruri,şi ţie cât şi fanilor k-pop. 

Cum îţi permiţi tu,imbecilule? Cum? Cu ce te-au deranjat toţi aceşti oameni? Ce ţi-au făcut?

Tu ăla care stai în spatele monitorului şi faci petiţii când ţi se scoală pula ,deşi cunoşti foarte bine sentimentul şi ştii foarte bine că o faci degeaba şi că nu ajută la nimic. Tu manelistule,te-au deranjat toţi aceşti oameni care fac o muncă cinstită ,care fac ceea ce le place ? 

Păi băi incultule ,imaginează-ţi doar că fraudele îţi sunt scrise pe frunte. Manelist jegos. 

Cum îţi permiţi,cum? O faci doar ca să enervezi la culme toţi aceşti oameni care sunt puţin diferiţi? 

După cum ştiu,avem drepturi! Dreptul de a ţine în frâu libertatea,dreptul de a asculta ceea ce doreşti. 

Slobozule,gusturile nu se discută. 

Şi cine dracu eşti tu ca să faci atâta caz ? Cine pula mea te crezi?

De ce în ţara asta jegoasă trebuie să fim toţi manelişti,ca tine? Şi da! Am numit tara mea de provenienta "jegoasa"!! Pentru ca mi-e scarba!! Nu de tara asta,ci de lumea care se afla in ea. 

Pai bai cocalarule,te voi intreba iar,cum iti permiti? Cine esti tu? 

Deja mi-am investit timpul sa scriu asta la o petitie de cacat pentru a ii transmite unei persoane de cacat care este realitatea!! 

Dragi fani ai genului muzical,nu e nevoie sa va enervati. Nimic nu o sa se intample. El doar n-are ce face cand i se scoala pula si s-a gandit sa faca petitii de tot cacatul. Ei bine,nu tine . 

Avem drepturj,jegule!!!!! Sugi pula! IEI LA MUIE SI FACI PETITII,ONIBE? MODORAPTU TUTE MERUNDO! Manca-mi-ai pizda toata. 

Mădălina

#69 Re: romania trezestete!!!!!!!!!!!!!

2015-12-09 18:53

#26: roman - romania trezestete!!!!!!!!!!!!! 

Ha ha ce glumă bună. Băi copilaș putred la minte ce ești, eu cred ca tu ar trebui să mai lași naiba cultura sa îți invadeze creierul ala! Putrezește mamă de atâta durere, îți spun eu sigur. Te îndrum sa mergi frumos la școală sau undeva sa te cultivi pentru ca în stadiul mentalității tale și șobolanii râd de tine. Sclav ești tu măi omule în propriul dovleac (creier sigur nu o să mai ai). Învață maică despre relativism cultural, nu jigni alte preferințe, gusturi, genuri muzicale și ce mai vrei tu. Apropo te rog sa iei la mânuță și un DEX ceva, deoarece sigur nu înțelegi ce înseamnă "poponar" (sexistule care ești). Locul tău e la groapa de gunoi! 

 

Cu drag,

O studentă de 20 de ani la Universitatea din București

Moon

#70

2015-12-09 19:25

 Sfat:FUGI CAT MAI POTI!CU MULTA MILA,O FANA KPOP! DU-TE SI SPALA-TE PE CREIER SI IN GURA SI APOI IESI IN LUME,BAI PUTA!


Musafir

#71 Re: romania trezestete!!!!!!!!!!!!!

2015-12-09 19:27


Musafir

#72 Re: romania trezestete!!!!!!!!!!!!!

2015-12-10 05:12

#26: roman - romania trezestete!!!!!!!!!!!!! 

 Deci nu stiu ce e mai prost la tine.. Ca nu stii sa folosesti litera mare, sau ca prostia ta e atat de mare incat nu mai are loc in capul tau. Stii ce cred eu despre parerea ta? Bagati-o-n cur. Spala-te cu ea pe cap. Mori.

Deni^_^

#73 Re: da

2015-12-10 06:25

#24: Un roman cinstit - da 

 Cand vad oameni ca tine imi e rusine ca sunt romanca...si va intrebati de ce suntem vazuti urat in alte tari..UITE DIN CAUZA OAMENILOR CA TINE CARE SUNT ANALFABETI, RASISTI, PROST CRESCUTI SI FARA PIC DE RESPECT. Imi e mila de tara asta...fata de tine, coreenii au cei 7 ani de acasa.

kpop

#74 Re: romania trezestete!!!!!!!!!!!!!

2015-12-10 07:19

#26: roman - romania trezestete!!!!!!!!!!!!! 

 hai sa iti spun ceva.

" când o sa ajungeți la 20 de ani , nu o sa mai ascultați așa ceva "

Ei , nu zau

Vreau sa te informez ca am 23 de ani și ascult kpop de 9 ani de zile. Sunt mandra de aceasta muzica și pun pariu ca nu ai mai mult de 15 ani , după limbajul și greșelile gramaticale care le ai.

Eu zic sa taci din gura și sa te duci pe la școală , ca ai probleme grave. :)

 

 

 

 

Irina

#75 Re: nain

2017-01-08 18:21

  1. #1: AnneNyuu - nain 

 asta care a deschis asta chiar e idiot.... Cum sa faci asta ..... Kpop ul este cel mai bun stil de muzică....