SPUNETI STOP MUZICI COREENE IN ROMANIA!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția SPUNETI STOP MUZICI COREENE IN ROMANIA!

AnneNyuu

#1 nain

2015-12-08 20:07

nice

doar eu rad de tine?=]]]]]]]]]


Musafir

#2 ehem ehem

2015-12-08 20:11

Draga Andreas,

Te contactez ca sa iti spun ca tu esti singurul cacat pe aici,daca te-ai saturat de tine insuti nu este problema noastra.Acum,stiu ca e greu ca traiesti cu un om ca Fredi,ca nu esti nici pe departe la fel de talentat sau de succes ca un kpop idol.Sa ma anunti cand te trezesti la realitate si realizezi ca singurul motiv pentru care urasti k-pop-ul este faptul ca draga ta prietena il adora.Si daca nu ai mai fi un f*ucking moron,poate ai putea sa o sustii in ceea ce face,cum face un prieten adevarat.Nu sa ii insulti pasiunile.K-pop-ul o face fericita,in timp ce un jeg ca tine o enerveaza,acum tu trebuie sa alegi daca pentru tine este mai important orgoliul sau prietena ta.

                                                                                    Cu un dispret imens in timp ce scriam acele randuri,Iza.

cf pesek.te distrezi

#3 ummmmmm.da is eu din nou,.

2015-12-08 20:13

urasti genul asta de muzica doar pentru ca ade il iubeste mai mult pe v decat pe tine.trist...ce sa zic...

din nou eu.cred ca iti e dor de mine

#4 ah

2015-12-08 20:16

sper sa te distrezi cand vei muri singur cu multe pisici ,toate cu numele de saber 


Musafir

#5 HEIL!

2015-12-09 00:54

GUD GUD !! 

durp

#6

2015-12-09 04:23

Muzicii* 

 

Cred ca ar trebui sa iti suni familia si prieteni sa iti puna de o coliva. 


Musafir

#7

2015-12-09 04:30

In cazul in care nu stiai poti sa stergi fanii kpop de pe facebook sau sa dai unlike la pagini kpop or whatever. Daca tie de exemplu iti plac manelele , noi ceilalti nu ne apucam sa  facem figuri. Dar probabil ca tu nu prea ai ce face cu viata ta si te-ai apucat sa declari razboi fanilor kpop, care probabil nici nu se streseaza cu un poop-ulet ca tine. 

Smckln

#8 1

2015-12-09 04:43

Cred că singurul gen de muzică care trebuie să ia sfârşit e prostia ta. Cât de penibil/ă să fii să scrii asta? Lipsă de ocupație? Vezi-ți de şcoală şi nu mai scrie asemenea căcaturi pe net că dacă ar ştii mă-ta ar fi vai şi amar de capul tău. Mai bine ar fi să încetezi.

 

 


Musafir

#9

2015-12-09 05:02

Tu sigur nu te simti bine baietas! Mergi draga si fa un control...si nu la un doctor generalist ci la un doctor psihiatru. Te-ai trezit tu sa faci petitie impotriva k-pop-ului. Parerea mea,una prieteneasca, e sa nu mai pierzi timpul si sa-ti vezi de treburile tale,oricum nu te baga nimeni in seama cu 4 semnaturi. Esti de toata rusinea.

la la la

#10 fuck

2015-12-09 05:41

Nu îmi pot imagina cum de te-ai gândit la asa ceva... Fiecare dintre noi are dreptul să asculte ce vrea,că și eu dacă nu îmi plac manelele nu ma apuc sa fac petiții sa opresc oamenii din ascultat  asa ceva. Eu zic COPILE sa îți vezi de treaba ta si de lungul nasului .

myunghee

#11 thadam

2015-12-09 06:16

Cat de trista e viata ta,lasa lumea sa asculte ce vrea,nu e treaba ta sa faci ordine ca oricum nimeni nu te baga in seama. Kpopul spre deosebire de alte genuri e mai inteligent,interesant si frumos asa ca vezi-ti de treaba si culca-te!

A pai csf

#12 bla bla bla

2015-12-09 06:37

Eu nu inteleg un lucru. Tu faci petiții in loc sa te gandesti ca poate prietena ta sufera din cauza asta, gândește-te ca ii distrugi visele. Poate K-pop-ul o face sa aibă zâmbetul pe buze iar tu acuma stergi zambetul acela...ar fi mai bine sa sa stai cu ea, sa o mai intrebi de sanatate sau pur si simplu sa discutați ca un cuplu normal. Da nuuuu tu stai si scrii petiții sa vada lumea ca ai inițiativa. Ce vrei? Sa devii președinte? Ca asa nu te alege nici dracu.


Musafir

#13 u nyamnyam the poop

2015-12-09 07:52

Ești vai de tine, lasă-te!Când petiția ajunge la ...in jur de 1000-măcar- de semnături*never*, să mă contactezi. Hai bafta si marș la căcat!

Mooor

#14 ...

2015-12-09 08:04

Bai baietas,ce dracu te-a apucat pe tine sa faci asemenea prostie?! Daca esti satul de ''kpop'' si de aparitia lui pe FB,te tine cineva cu forta acolo? Pur si simplu fa-ti alt cont si prieteni manelisti sau de care vrei tu! Nu mai scrie toate cacaturile astea :P Doamne mare-i gradina Ta...

Monica

#15 kpop le viata mea.

2015-12-09 08:06

TOTUL PANA LA BTS B.A.P SI EXO. TOTUL PANA LA EI. SI TOTUL PANA LA ȘUGA.

Dude. Ma doare in cur ce crezi tu si restul. Suntem miliarde de fani kpop. Zi mersi ca inca traiesti dupa ce ai scris asta. Sa fereasca dumnezeu sau aflu cine esti ca vin dupa tine si te calc pe cap. Inteleg ca te spargi in figuri si esti gelos da pe noi nu ne intere asta. #MarsLaMancatDeCaramele. E o injuratura destul de folosita in korea. Eu , idolii si fanii kpop te scuipam de la distanta. 

RockerulKpoper

#16 #PROSTIADOARENO?

2015-12-09 08:20

Tu ceri bataie din aia grava, daca te prind sti cum ramai? Mai bine taci, stergi cacatu asta si vezi-ti de viata ta aia tristuta ca ti-o iei, de la mine chiar ti-o iei. Nu dau cu presupusul ce muzica asculti, dar un sfat prietenesc, te fac precum colectiv de mai deschizi gura sa spui ceva public despre kpop si kpoperi. Si vezi ca asta-i cu frumosul pt ca nu-s doar kpoper ci si rocker asa ca vezi ce spui cum vin cu lantu dupa tine sa te spanzur de vreun gard si dupa sa te fac frigarui de prost, nici cainii nu te-ar manca.


Musafir

#17 WTF

2015-12-09 09:25

 ok din cate vad esti putin cam retardat/a ca nu stiu ce naiba esti, wait esti un copilas cam retardat asa sa nu zic prost! Daca tie nu iti place acest gen de muzica deoarece esti prea incult sa stii cu ce se mananca k-pop'ul atunci urmeazati propriul sfat si tine-o pentru tine da? cum ar fi ca toti sa fim asa lipsiti de viata si cultura ca tine si sa facem petitii de rahat pentru orice nu ne place?! mai bine du-te tu la scoala si lasa chestiile de genu' ca nu tin ! 

BTS12

#18

2015-12-09 09:41

Toti suntem liberi sa ascultam ce dorim , nu ne interzice nimeni sa ascultam k-pop . Daca eu ti-as interzice sa asculti muzica care iti place ? Logic ca  nu ti-ar conveni . Deci pentru binele omenirii , mai du-te la scoala , fa-ti un control si daca nu iti convine ceva tine naibii pentru tine copil retard :))) Eu zic ca ar trebui sa semnam petitia ,,Spune stop prostilor din Romania '' ca sa scapam de toate taraturile asemanatoare cu tine .

PinkLovelinus

#19

2015-12-09 10:21

Dacă urăști kpopul, ar trebui să încerci să asculți jpop sau mandopop, poate găsești ceva  să-ți placă :)))


Musafir

#20 Eh.

2015-12-09 11:47

Ce zici sa facem mai bine o petitie anti handicapati ca tine. . .  Ce spui pisi ?

Macar facem putina curatenie prin tara ..zic si eu.

Te bagi , al dr@cului pielea pe tine ? ;;)


Musafir

#21 .

2015-12-09 11:50

Prosti ca tine nu am mai văzut

HaNeul

#22 FMM

2015-12-09 11:59

Mai cacatule, in primul rand studiaza naiba limba romana, al dracului "i". In al doilea rand da naiba unfriend oricui nu-ti place ce posteaza sau STFU. Daca tot facem petitii pentru orice ar fi frumos sa facem o petitie in care sa cerem sa iti dea Dumnezeu un nou creier, poate merge :) Oricum daca ai chef sa fii hater go screw yourself si incearca sa faci ceva productiv cu viata ta. Internetul e oricum plin de toti frustratii ca tine, WTF, go get a life.  

A si inca ceva...nu stiu ce te freaca in orgoliu de obsesiile unuia si altuia, chiar daca stiu ca e greu ca ai esuat in viata in momentul in care s-a nascut oricare dintre ei, life goes on, bitch. 

 

N Georgiana

#23 wtf

2015-12-09 12:12

Exista block si unfried daca nu iti convine ce ai pe timeline :)) .

Un roman cinstit

#24 da

2015-12-09 12:14

SUNT DEACORD JOS K-POP SA MOARA TOTI IN CANCER SI IN CHIN  NU SE MERITA ASA CEVA IN TARA ASTA  , SA MEARGA LA EI SA ASCULTE NU LA NOI  , BAAAAAAAAA POPONARILOR!!!! 

Younghee

#25 Cacat esti tu!!

2015-12-09 12:22

   Draga cacatule, intai iti recomand sa inveti limba romana. Apoi iti recomand sa te spanzuri... Daca voiai sa te faci de ras, felicitari! Ai reusit sa arati al dracu' de penibil.Singurul cacat de aici esti tu. Daca nu iti place ceva da-le unfollow sau unfriend, nu veni sa iti pui frustrarile aici. Daca toti ar trebui sa faca cate o petitie fac si eu una sa va ia pe toti astia hateri si sa va gazeze. ^-^ Eu zic sa taci dracu' din gura... Nu ne intereseaza problemele tale. Daca ai probleme poti sa te sinucizi sau sa te duci la medic, nu sa le pui pe net, WTF?!

    KPOP TRASH?? Vezi-ti de treaba... nu stii romana te bagi pe engleza? :))