Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

Livica

#832 Re: Re: In completare..

2013-09-05 21:43

#64: - Re: In completare..

Alo!Romania?

Buna seara,in primul rand sunt un iubitor al vietii in sine (orice forma de viata) si pentru inceput as vrea sa nu mai degenerati aceste discutii in care fiecare isi expune o parere in amenintari stupide care nu isi au locul aici si acum.

In al doilea rand as vrea sa subliniez faptul ca Romania este o tara foarte frumoasa,dar cu multe probleme

Cainii maidanezi sunt una din problemele acestei tari;sunt parinte,sunt om si sunt si iubitor de tot ce misca in jurul meu si nu imi place sa judec oamenii sau animalele pentru nu stiu ce vina,dar,drag popor roman,nu este posibil asa ceva,este prea mult,trebuie facut ceva cu acesti caini care din multe motive ajung inapoi pe strada si indiferent de unde te-ai afla,fie ca e zi fie ca e noapte,poti fi o posibila victima!

Sper ca o sa incetati sa fiti inumani unii cu altii si sa va ganditi bine la faptul ca suntem oameni toti cei care suntem pe acest forum,poate multi dintre voi chiar parinti,si sa ne gandim la o solutie care sa ne faca sa ne simtim in siguranta vizavi de acest fenomem numit caini maidanezi.

Raspunsuri

Fku

#843 Re: Re: Re: In completare..

2013-09-05 22:33:18

#832: Livica - Re: Re: In completare..

Iubitor al viatii? Sa nu mai fim inumani? Si cum se numeste dupa tine Sf.Petru a omora in masa niste animale nevinovate?