Parc Street Workout Lipova


Musafir

/ #15

2014-07-08 08:35

1. Daca ar fi asa cum spui tu, cei mai mari sportivi ar face street workout, asa ca nu vorbi in necunostinta de cauza.
2. Vorbesti de chimicale de parca toti care practica sportul asta, le folosesc, iar aceste chimicale dauneaza. Pun pariu ca te gandesti la steroizi si din nou nici aici nu ai habar despre ce vorbesti.
3. "corpul se fibreaza" tu chiar vorbesti fara sa ai habar de nimic, corpul isi scade procentajul de grasime, atat. muschiul are grasime, nu exista muschi fibrat sau nefibrat.
4. "cresterea e constanta" din moment ce iti ridici propria greutate, nivelul de grasime scade deci slabesti, adica nu mai ai aceeasi greutate cu care ti-ai obisnuit muschii sa lucreze, cum iti soliciti tu muschiul ca el sa isi poata mari volumul? Sa intelegi mai usor, ma duc la sala, ridic gantere de 20 de kg, iar dupa o luna ridic cu 5 kg, cum mai pot eu creste in masa musculara? Ai un nivel limitat pe care il poti obtine ridicand cu aceeasi greutate, dupa care il poti doar intretine, nimic mai mult din moment ce tu nu iti suprasoliciti muschii.
5.Ti-am spus ce inseamna "street workout" in 7 cuvinte si un extras de pe wikipedia, de ce iti incepi reply-ul spunandu-mi acelasi lucru?
6. In loc sa iti argumentezi de ce ai nevoie de acest spatiu pentru exercitii, tu te pui sa imi explici ce se intampla in incinta unei sali de sport si spui doar aiureli.
7. "gata acel musafir aici nu se ma exprima gramatical. ? " CE?
Toate astea deduse din logica si informatie. Asa ca inainte sa mergi la primarie si sa te faci de ras, pune-te la punct.
PS: invata naibii sa scrii corect, ai trecut printr-o scoala si ai o varsta.