Opriti borfasii! Petitie pentru dizolvarea Parlamentului

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Opriti borfasii! Petitie pentru dizolvarea Parlamentului

A fost odata o alba ca zapada...nu mai exista

#1 As fi semnat

2014-01-23 04:36

Daca Neamtu, Ofiteru, Papahagi si avocatul lor nu ar fi facut blat cu Ponta. Raspunsul in doi peri cu gaina cu pui vii arata dispretul profund al tuturor politicienilor pentru alegatori.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-23 05:19



Musafir

#3

2014-01-23 07:32

jos MAFIA, sus PATRIA !!!
TRAIASCA ROMANIA LIBERA !!!

Musafir

#4

2014-01-23 14:43

Felicitari ptr initiativa.Nu stiu pe cine va misca din loc,dar avem obligatia morala sa intreprindem ceva.
Si daca nu m-au impuscat la asa zisa"revolutie" poate reusesc acum s-o faca,daca-i enervez suficient incat sa se simta amenintati de noi,astia multi ,tacuti si "prosti|.

Musafir

#5

2014-01-24 07:13

JOS GUVERNUL UCIGAS! VREM UN GUVERN CARE SA TINA CU POPORUL, CU TARA. CARE SA FIE CAPABIL DE A CONDUCE! VREM LEGI EGALE PENTRU TOTI SI POLITIA SA FIE A POPORULUI SI SA APERE POPORUL, NU SA-L ATACE!VREM SALARII SI PENSII DECENTE PENTRU TOTI ROMANII,SA NU NE PARA RAU CA DUPA O VIATA MUNCITA, PRIMIM O PENSIE DE TOT RAHATUL SI NU AVEM NICI MACAR ASISTENTA MEDICALA! VREM SA DISPARA SPAGA DIN INSTITUTII,PRIVATE SAU DE STAT, PENTRU CA TOTI MUNCIM PENTRU A TRAI! VREM O ROMANIE PROSPERA, O ROMANIE A ROMANILOR, CUM A FOST MEREU!!! IUBESC ROMANIA!!!

Musafir

#6

2014-01-24 11:51

Ne-am obişnuit să trăim în încăperi şi să nu vedem altceva decât ferestrele de lângă noi;
Şi pe măsura ce ne obişnuim, uităm soarele, uităm aerul, uităm amplitudinea…
…şi pentru că nu avem vedere, mai târziu ne obişnuim să nu privim afară.

Musafir

#7

2014-02-06 06:51

Felicitari DNA-ului..............!!!!!!

Musafir

#8

2015-12-18 08:31

Eu nu vreau sa plătesc din taxele mele aceste pensii speciale ale parlamentarilor. Nu trebuia sa ma întrebe și pe mine, plătitorul de taxe, dacă sunt de acord cu asta ? Oare nu e incompatibil faptul ca ei își aproba drepturi speciale? Eu de ce nu îmi pot aproba singur legile care îmi convin? Întrebări retorice dar cred eu îndreptățite. Nu mai vreau sa muncesc pentru niște politicieni care nu fac altceva decât sa ne asupreasca și sa ne facă sclavi .