Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

Alexandra

#1133

2013-09-08 14:25

Omorati cainii!!Omorati-ne si pe noi oamenii,pentru ca am ajuns mai rau decat animalele,ne dam in cap pentru o sacosa mai plina sau un portofel...ar trebui sa-i eutanasiem si pe oamenii care ne-au "muscat" si am devenit muritori de foame intr-o tara bogata,de ce ne-ati luat totul,nici Regele Mihai,cel criticat,nici Regina Elisabeta,a Angliei,nu au averile voastre,astazi intr-o mare zi,va doresc la cei care ati furat si ati distrus aceasta tara sa muriti precum cainii,sau sa nu muriti,sa va chinuiti voi si cei pentru care ati strans averi-niste neica nimeni,veniti de nicaieri,sa fie blestemati banii vostri,sa nu aveti parte de ei-sa nu muriti pana nu dati socoteala-sa suferiti pentru fiecare copil,pentru fiecare batran,pentru fiecare om de la care ati furat.
Ce-ar fi daca Ceausescu ar invia?N-ar avea sobolanii gauri sa se ascunda din cauza voastra...Santeti niste "diavoli",ati gresit,l-ati omorat pe Ceausescu in ziua Craciunului,Dumnezeu sa va vada!!!Santeti o haita!!!Cainii sant pericole,o baba care a venit la Ma-Maruta,nimeni n-a zis ca Teo e mai buna,zic eu,si ca tigancusa Andra canta bine,nici daca mi-ar fi murit nepotul nu veneam sa spun ce probleme am avut in viata,sot paralizat, etc. va arat cum ma plimbam eu prin parc si sa plang fara lacrimi.Da bunica acelui copil plangea fara lacrimi.Cam atat am avut de spus.

Raspunsuri


Musafir

#1134 Re:

2013-09-08 14:46:20

#1133: Alexandra -

Te freaca grija cum plang oamenii??? Dar ce-am ajuns, dam verdicte la TV, cum fac americanii?

Bai, sunteti cazuti in cap. Nu mai spun ca stati lipiti cu ochii de ecran fara alta ocupatie! Cititi si voi o carte, mergeti in parc ... Ha Ha! Sau luati atitudine! Nu mai asteptati sa cada para malaiata in gura lui Natafleata.

Mergeti la protest maine! Fara caini pe strazi!