Apel pentru Schimbare Adevărată!


Musafir

/ #928

2012-01-31 10:24

ce imi e basescu ori ceilanti din caracatita, masoni ,fragmasoni. ......alte .......... .e bine ca vorbeste duhul adevarului .un conducator trebuie. oricare ar fi nu te scapa de munca.cu tote astea sa ajuns ca acest obiect al muncii sa fie luat motive sint multe .problema e de viitor.a disparut credinta, nadejdea si dragostea .una fara alta nu se poate.sa vazut unde duce . .........viitorul se va inplini cind toti vom fi un trup si un suflet sau macar cind in cel mai rau caz jumatate plus unul.e bun in piata universitati ....in sufletul nostru ,fara ajutor divin .avem biserica care ar trebui sa puna umarul.parerea mea ar fi si cei rai si cei buni sa punem umarul sa faca front comun la viitor.cu siguranta unele greseli se vor indrepta iar .sa nu uitam ca nam fost inperu nam stapinit lumea .si nu avem nici un exemplu de urmat .sintem exemplul tuturor tarilor .de noi depinde sa ajungem acest exemplu.fara varsare de singe .acum a sosit clipa adevarului.pina nu e prea tirziu .sa cadem in prapasti nui obligatoriu sa fim noi poporul ales prin care sa se inplineasca . .........cum in lume am venit si de jos si de sus adica fii intunericului cu fii lumini .fiecare ne cunoastem dupa faptele noastre ...mare parte sa inplinit cuvintul domnului .sint sigur ca o sa ajungem un exemplu de urmat in toata lumea.doamne ajuta .slavit sa fie numele lui.sa vegeze asupra noastra sa putem indrepta lucrurile pe un fagas normal.multa sanatate sa razbim cu bine.