Revenirea la statutul de comuna a orașului Milisauti

P.Marcel

/ #63 Re: opinii

2016-03-23 13:05

#62: - opinii 

 Dreptul la replică!Stimate " opinii" eu nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi prin anonimat !Faptul ca ma judeci si nu-ti arati identitatea sa stiu so eu valoarea ta spune totul!Crezi tu ca mi s-a pus pata aiurea sa initiez această petiție? E vorba de fonduri europene pentru dezvoltare rurală.Nu e vorba neapărat dr impozite ci de statutul localității.Orașul se bazează pe principiul autonomiei locale pe când un sat are nevoie de fonduri de dezvoltare.Poti sa stii ca bacalaureatul l-am dat la economie politica si stiu ce vorbesc se pare ca ai ceva personal cu mine de m-ai injosit denigrându-mă.Ori te- a plătit cineva să faci asta ori esti vreun copil de bani gata ori traiesti într-o lume paralela.Si apropo tatăl meu de pe Imil a tinut copiii in scoală,casele s-au pus de pe varză, am muncit i n echipa de mici copii.Asa ca nu fa comparatii ca nu am facut nimic in viata , ca nu sânt nimănui dator, am muncit cinstit si am urât nedreptatea.Daca tu crezi ca muncind cinstit poti face avere, se pare ca nu stii ce vorbești.Ori esti un om de afaceri ce profită pe spinarea cuiva ori esti un copil de bani gata!Eu zic sa mai treci pe la biserica ca tot santem in postul paștelui si sa te pocăiești de păcatul trufiei.Eu atât am avut de spus si in rest voi preda petiția următorului primar ce va veni!Viată lungă sibtie !ti doresc!