Să-l învățăm pe Victor Ponta respectul față de femei

flory

#1

2014-05-03 16:51

A facut bine...sunt doua false fara precedenta,nu semnez petitia

Musafir

#2

2014-05-03 19:02

Este strigator la cer ceea ce se intampla in societatea romaneasca in ultmii doi ani si ceva de cand ne-am pricopsit cu un badaran ca Ponta in fruntea guvernarii!
Astept reactii in acest sens si de la societatea civila, de la asociatiile feministe, deoarece noi femeile acestei tari nu suntem sclavele lui Ponta, nu suntem filipinezele care-i slugaresc in casa, nu suntem nevestele lui ca sa-si permita asfel de grobianisme la adresa femeilor!
Daca el crede, ca vreodata, va reusi sa o egaleze pe Elena Udrea pe plan politic se inseala, asa ca ar fi mai bine sa paraseasca domeniul si sa lase tara in pace deoarece nu este mosia lui. Respect pentru initiativa org de femei PMP! Respect fata de femeia politician Elena Udrea!

Musafir

#3

2014-05-04 05:10

Sunt de acord ca acest mitocan ajuns in fruntea guvernului sa plateasca si nu doar prin aceasta plingere ci si penal .A uitat de corinuta cu americanu ,de catalina cu dragnea ,de tinerele tsd-iste cu necoita,banicioara etc. si nu in ultimul rind de el si daciada,numai cinstite au in partid .

Musafir

#4

2014-05-04 09:21

Să-l învățăm pe Victor Ponta respectul față de femei

Musafir

#5 Re: :))))))

2014-05-04 10:52


Musafir

#6

2014-05-04 11:30

Trebuie să fim puternice și unite in fața bărbaților misogini din politică!

Musafir

#7

2014-05-04 11:58

Barbatii datoreaza respect femeilor !

Musafir

#8

2014-05-04 12:07

Să-l învăţăm ceea ce nu a învăţat el în patruzeci de ani de viaţă...Mi se pare un gest ratat...

Musafir

#9

2014-05-04 12:16

Sa-si ceara scuze!a jignit si doamnele deoseama cu mama lui,prin comportamentul lui badaranesc,necontrolat si haotic! asta cred ca nici el nu s-a dezmeticit ce-o fi cu el pe-aci prin guvernul Romaniei si de-aici comportamentul asta de om zabauc!

Musafir

#10

2014-05-04 12:55

Din pacate nu am alta alegre... Trebuie sa-mi schimb prenumele! De azi voi folosi al doilea prenume Sebastian

Musafir

#11 Re:

2014-05-04 14:07

#1: flory -

Nu, nu a facut bine! Oricum ar fi acestea, tot femei sunt. Nu le apar, dar insulte precum cele facute de acest "distins" domn, este foarte posibil sa afecteze pe viitor intreaga societate romaneasca. Personal, nu cred ca vrea cineva, ca astfel de afirmatii publice sa ne influenteze copiii si viitorul acestora.


Musafir

#12

2014-05-04 15:00

Acest badaran trebuie sa inceteze cu limbajul injurios la adresa celor care nu sunt cu el in barca. E jenant ca un om cu o astfel de demnitate politica sa se dea in stamba , mi-e sila.

Musafir

#13

2014-05-04 19:00

este inacceptabil ca asupra unei femei să se declanşeze o astfel de campanie de linşaj politic cu atacuri mitocăneşti! Femeile din politica romanească trebuie să protesteze şi să fie solidare, dincolo de coloratura politică, de simpatii sau antipatii! Ce fel de om politic mai poate cere votul femeilor din România după ce se asistă la această mizerie declanşată de Primul Ministru şi de bărbaţii din presă asupra unei femei care, până la urmă, luptă pentru un ideal politic. Cerem tuturor femeilor din politica internă şi euro-atlantică să sprijine lupta împotriva discriminării şi a misoginismului în România!
pris

#14 HAI SICTIR

2014-05-04 19:34

De zece ani idolul vostru Basescu, cu parasuta lui tot fac "REFORMA STATULU"I si am profitat cu totii de "marile lor realizari" - spitale inchise, salarii, pensii taiate, zeci de miliarde de platit la FMI, terenuri in panta.... Nu a-ti dori sa beneficiati doar voi de reformele lor? Mai aveti resurse de tupeu?

Musafir

#15 Cosmina

2014-05-04 20:24

Hai Sictir , esti prost de puti . De ce nu vorbesti de cei ce au preluat puterea dupa `89 si ne-au distrus tara ? Din cauza lor suntem vai de capul nostru , au vandut toate resursele noastre si acum suntem nevoiti sa ne imprumutam de la straini , trebuie sa se inchida spitale pt ca nu sunt fonduri pt a investii in ele, salariile/pensiile sunt de kkt , tot din cauza lor . Il judecati pe Basescu , omul care , chiar a incercat sa faca ceva pt tara asta cu toate ca resurse nu prea mai avem , vai si amar de capul vostru , nu ganditi deloc !!! Rusine Ponta , Jos Ponta , Jos psd-pnl

Musafir

#16

2014-05-04 20:39

Pe de alta parte romanii culeg ce-au semanat, au in fruntea tarii taranii pe care i-au votat ... nu ?!

Musafir

#17

2014-05-04 20:55

sa-i mai treaca din aroganta!
Adrian

#18

2014-05-05 05:46

D-l Ponta - o persoană plămădită spiritual de către "lucrătorii" de la Antena 3.

Musafir

#19

2014-05-05 06:55

Atitudinea si comportamentul acestui personaj(VV.PONTA),imi creaza nu numai dazgust si greata,ci ma face sa-mi fie rusine ca unii ca el se cred romani!

Musafir

#20

2014-05-05 08:04

Sustin acest demers! Felicitari!
Alma Sandu

#21 Mitocanul Ponta trebuie eliminat din politca

2014-05-05 08:11

Nu accept sa fim jignite de un bolsevic, mitocan care se mai vrea si Presedinte de stat! Daca el crede ca toate femeile din Romania sunt ca filipineza sa, ca amarata aia de Daciana, lipsita de personalitate... ei, sa afle Ponta ca nu suntem asa si nu-i permite acest tratament ca pe mosia lui cu slavi! Putem sa-l determinam sa dispara din politica, vointa sa avem si sa ne mobilizam la vot. Noi suntem mai multi ca masa asistata de votaniti fidela PSD-ului, datorita pomenilor! Noi cei de centru-dreapta putem sa eliminam bolsevimea, baronii, penalii condusi de Ponta!!!! Haideti s-o facem dragele mele!! Putem!

Musafir

#22

2014-05-05 09:01

Nu numai sa incercam sa-l invatam un comportament de om de stat, dar si de barbat care are familie si copii...doresc sa dispara din peisajul politic romanesc ! Andrei Mirel
Mirel

#23 Calificative

2014-05-05 09:03

Marlan, mitocan, impotent, badaran, grobian, tomberonist, cel mai prost din curtea scolii, intr-un cuvant barcagiul de Teleorman !

Musafir

#24

2014-05-05 09:05

Jos badaranul Ponta Naum !
monica

#25 mitocan

2014-05-05 09:50

Este infantil saracu'! Un barbat foloseste asemenea cuvinte cand se simte invins sau in inferioritate. Este jalnic.