PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Marioara

#426

2012-08-05 01:02

Adrian sufara de schizofrenie,toata casa il jigneste pe el si pe mama lui,toata casa isi bate joc de el si de mama lui,etc etc.Cu toate astea eu nu am vazut vre-un concurent care sa-i arate Marioarei ca-i dusa cu capul,cum a facut Adrian la adresa unei mamae, nimeni nu i-a aratat gesturi obscene Marioarei, cum a aratat Adrian la doua mame si as putea continua mult si bine, dar el nu-si da seama ca nu e bine ce face in schimb ii acuza pe ceilalti.Scarba si greata imi este cand il aud cum se victimizeaza mereu .Are insa dreptate cand spune ca Comisia de decizie trebuia de mult sa intervina, iar daca comisia intervenea la timp Adrian ar fi fost demult descalificat si nu s-ar mai fi ajuns la situatii ca cele de saptamana asta.
Le este teama ca Alexandra si dragos ar putea castiga competitia, au ajuns la disperare, nici nu mai stiu ce sa spuna, Marioara este total incoerenta(nu ca ar fi fost vre-o data)numai pricepi nimic din ce ar vrea sa spuna, iar cand vorbeste "fisioru' ii sufla (printre dinti) ce sa spuna , cand sa se opreasca,si sa multumeasca .Si el are 30 de ani!!! Vai ce PENIBIL !!
Adriane,daca vrei "dama de companie" ca sa faci "cumparaturi la piata"las-o in pace pe Alexandra,nuare stofa pentru asa ceva,in schimb poti s-o iei pe Edina,cu toata increderea,e numai buna pentru asta, cum apare un pantalon nou,cum se agata de el.

Musafir

#427

2012-08-05 04:02

multumesc pt. comentariul dumneavoastra gindim la fel.....

Musafir

#428

2012-08-05 11:23

RUSINE ADRIAN PRICOPE,AFARA CU TINEE
Anonim

#429 comentariu.

2012-08-05 17:58


CU CE VA DERANJEAZA ADRIAN PRICOPE DE DORITI SA-L DESCALIFICE? NU CREDETI CA AR FI TREBUIT DESCALIFICATI DRAGOS SI MADAM GABRIELA? VA PLACUT CUMVA COMPORTAMENTUL LOR IN ACEASTA EMISIUNIE?EU CRED CA NU !!CHIAR SI IN ALTE EMISIUNI.
Anonim

#430

2012-08-05 18:03

MAI BINE A-TI FACE PETITE PENTRU ALTI SI PENTRU ALTCEVA DN-LE CARE CERI ACESTE SEMNATURII.

Musafir

#431

2012-08-07 10:10

este om imposibil de tolerat de restul concurentilor.
emma

#432

2012-08-08 18:01

pentru fanii lui adrian nu conteaza ce-ar face pt ei este bun ,corect si cinstit.........de multe ori ma intreb de ce nu se vede realitatea iar sustinatorii lui.fan este prea mult sp pt un anonim care o sa dispara asa cum a aparut...............sa-l traga de urechi atunci cand greseste si sa-l laude atunci cand este un om corect....eu pot sa fiu obiectiva pt ca nu sutin pe nimeni, a gresit f mult dragos,mama lui din nestiinta,din naivitate greseste la orice pas dar isi iubeste copii,desi nici ea NU SI CEARTA BAIATUL ATUNCI CAND O IA PE ALATURI ......d na marioara isi iubeste baiatul dar desi o deranjeaza atitudinea lui in casa in direct il scoate basma curata,nu asa iti arati dragostea fata de copil,ceartal cand greseste pt ca mai tarziu se va intoarce rautatea pt cei din jur catre parintii lui......cu parere de rau sp ca el nu si iubeste mama atat de mult daca nu incearca el s-o protejeze sa nu astepte miracole de la ceilalti,eu stiu din batrani,de la biserica ca esti bun crestin cand poti ierta pe cel care ti este cel mai aprig dusman,ce conteaza ca spui tu ca ajuti,ca donezi ,ca esti credincios dar te bucuri de raul altuia.......
PS....pt toate fetele ce l sustin pe adrian,sp doar atat....am avut un sot exact ca adrian,frumos si in armata pt ca nu a putut sa inainteze mai sus de cat si-ar fi dorit a ajuns sa se razbune pe cei dragi,pana si pe fata lui.....nu m-ar mira daca adrian ar avea o fata si daca nu face ca el.......va sp ca fostul meu sot copilei lui,esti o curva ordinara.....pt ca doar la 14 a fost vazuta de el ca vb cu niste colegi iar unul din ei ia pus mana pe fund........aveti grija sper sa nu ajunge ti sa regretati
foxy

#433

2012-08-09 18:03

Sa fie descalificat ca EL si numai EL (Adrian)a facut tot hausul in casa si nu a existat nici un conflict in cele 11 luni in care el sa nu fie cap de afis.Descalificat.Isi merita soarta.

weety

#434

2012-08-14 23:28

m-am saturat de imbecilul acesta si de mama lui .acesta trebuia descalificat demult,jigneste ,minte ,violentsi AGRAMAT.moderatorul este partinitor ,ii tine isonul lui adrian.sa pleceeeeeeeeeeeeeeeeee
Maria

#435

2012-08-20 15:41

Cu greu gasesti un om mai antipatic si mai fara bun simt ca Adrian...Iar maica-sa e la fel...

Musafir

#436 Adrian

2012-08-20 18:35

tara arde si babele se piaptana
Adrian este cl mai corect de acolo. Singurul barbat din casa aia.

Musafir

#437

2012-09-28 15:09

Doriti investitii de miliarde de euro in economia romaneasca?

Doriti zeci de mii de slujbe bine platite in Romania?

Doriti impulsionarea cercetarii si transferul de tehnologii de ultima ora in tara?

Doriti dezvoltare economica sustinuta in urmatorii 10 ani?

Doriti inzestrarea armatei romane la cele mai inalte standarde?

Semnati aceasta petitie, prezentati-o familiei voastre, prietenilor si colegiilor de serviciu, pentru ca este o batalie pentru noi toti, este o lupta care inca mai poate fi castigata… Depinde doar de noi daca vom accepta sa traim in continuare astfel, fara sa ne pese de cum foloseste statul banii nostri sau dimpotriva, vom face ceva…

http://www.petitieonline.com/avioane_noi_si_dezvoltare_economica_prin_offset
NU MOR LEII CAND VOR JAVRELLEEE!!!

#438 VAD CA AVETI PROBLEME GRAVE CU MANSARDA...!!!

2013-02-06 20:16

DA...CEI CARE ATI SCRIS ACESTE RANDURI...NISTE FRUSTRATI ORDINARIIII!
EXCREMENTE UMANE...!!!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-12-07 08:17


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-12-07 20:15


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-12-08 08:09


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-03-10 18:32


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-04-19 13:18


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-04-27 04:43