PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

emma

/ #432

2012-08-08 18:01

pentru fanii lui adrian nu conteaza ce-ar face pt ei este bun ,corect si cinstit.........de multe ori ma intreb de ce nu se vede realitatea iar sustinatorii lui.fan este prea mult sp pt un anonim care o sa dispara asa cum a aparut...............sa-l traga de urechi atunci cand greseste si sa-l laude atunci cand este un om corect....eu pot sa fiu obiectiva pt ca nu sutin pe nimeni, a gresit f mult dragos,mama lui din nestiinta,din naivitate greseste la orice pas dar isi iubeste copii,desi nici ea NU SI CEARTA BAIATUL ATUNCI CAND O IA PE ALATURI ......d na marioara isi iubeste baiatul dar desi o deranjeaza atitudinea lui in casa in direct il scoate basma curata,nu asa iti arati dragostea fata de copil,ceartal cand greseste pt ca mai tarziu se va intoarce rautatea pt cei din jur catre parintii lui......cu parere de rau sp ca el nu si iubeste mama atat de mult daca nu incearca el s-o protejeze sa nu astepte miracole de la ceilalti,eu stiu din batrani,de la biserica ca esti bun crestin cand poti ierta pe cel care ti este cel mai aprig dusman,ce conteaza ca spui tu ca ajuti,ca donezi ,ca esti credincios dar te bucuri de raul altuia.......
PS....pt toate fetele ce l sustin pe adrian,sp doar atat....am avut un sot exact ca adrian,frumos si in armata pt ca nu a putut sa inainteze mai sus de cat si-ar fi dorit a ajuns sa se razbune pe cei dragi,pana si pe fata lui.....nu m-ar mira daca adrian ar avea o fata si daca nu face ca el.......va sp ca fostul meu sot copilei lui,esti o curva ordinara.....pt ca doar la 14 a fost vazuta de el ca vb cu niste colegi iar unul din ei ia pus mana pe fund........aveti grija sper sa nu ajunge ti sa regretati