Petitieonline.com

Păstrăm Trenulețul FloreFun la Vivo! Cluj-Napoca 🚂💛

 Trenulețul FloreFun își ia rămas bun de la Vivo! Cluj-Napoca pe 30 septembrie 2025.

După aproape 11 ani de amintiri frumoase, trenulețul nu mai face parte din planurile noului management al centrului comercial.

Pentru mii de copii și familii, plimbarea cu trenulețul a fost mai mult decât o simplă cursă: a fost o bucurie, o tradiție și o amintire care a unit generații.

Astăzi, trenulețul are nevoie de tine!

👉 Dacă pentru tine face parte din atmosfera și farmecul Vivo!, semnează petiția.

🖊️ Foarte important: completează și ultimul câmp din petiție – „Semnez pentru că...”. Toate mesajele vor fi trimise direct către managementul Vivo, atât local, cât și central.

💙 Pentru a vă arăta recunoștința noastră, ultimele 3 zile de activitate (28, 29, 30 septembrie) vor fi GRATUITE, așa cum au fost și primele zile din noiembrie 2014. Îți mulțumim pentru sprijin și te așteptăm să fim împreună la ultima călătorie a trenulețului FloreFun în Vivo! Cluj-Napoca.  


Flore Gavril Ionut
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Flore Gavril Ionut va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face numărul dvs. de telefon public pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.