PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE


Musafir

#1

2012-07-19 16:52

Sa plece Adrian Masa Si Edina

Musafir

#2

2012-07-19 16:54

poate o sa reusim sa il scoatem din competitie ca i-a innebunit pe toti

Anonymous

#3

2012-07-19 16:56

cu cat se primesc mai multe semanturi cu atat e mai bine.dati si voi linku' mai departe:http://www.petitieonline.com/adrianpricope

Musafir

#4

2012-07-19 16:56

ADRIAN,MASA SI EDINA NISTE FALSI,MINCINOSI ,IAR DACA CINEVA NU ESTE DE ACORD CU EI ,SUNT INJURATI SI FACUTI IN FEL SI CHIP

Musafir

#5

2012-07-19 17:00

aces individ(adrian)incearcaa sai scoata dn minty se vede asta..andrada nu a cazut in ...lui dar restu...mirela draga ai sp k iei..cn jigneste se vede k cei dn staf tyne k el...k acum adryan nu mai era in competytye dak acele reguli erau adv...adrian are cv k capu sa scoata oameny dn saryte..la 30 de ani cn il mai ia dar nah a venit dp bani...sy k poza in biseryk nu se poate asa cv...aceasta emisiune a vost de tot...numai certury..pffff dak era gaby nu ajungeam aiki dar fyecare....afaraaaaaaaaa k adrian si masaaa frumusete rara:-j.....va iubeskk alexandra sy dragoss

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-07-19 17:08


Anonim

#7

2012-07-19 17:09

tara arde si babele se piaptana :D

Musafir

#8

2012-07-19 17:10

Cerem descalificarea concurentului ADRIAN PRICOPE din emisiunea "Mireasa pentru fiul meu", difuzata de postul tv Antena1.

Urmaresc aceasta emisiune inca de la debutul sau si trebuie sa va spun ca e prima data cand vad o asemenea combinatie de aroganta, agresivitate, nesimtire si sfidare atat la adresa celorlalti concurenti, cat si la adresa staff-ului, prezentatoarei, dar mai ales la adresa telespectatorilor.

Dupa ce a fost avertizat in nenumarate randuri ca macar in direct sa se abtina de la a mai folosi expresii injurioase si vulgare, concurentul Adrian Pricope a sfidat regulamentul si a continuat sa jigneasca si sa vorbeasca vulgar atat in casa, cat si in direct. Si-a permis sa acuze staff-ul de nesimtire, Mirelei Boureanu Vaida, de asemenea, i-a spus ca nu da dovada de bun simt daca nu-i difuzeaza materiale la cerere sau daca ii cere explicatii pentru propriile lui fapte si cuvinte, a dracuit-o in direct de doua ori pe concurenta Andrada Vaduva, a numit-o matracuca, biblioteca pentru toti, gunoi, femeie de joasa speta etc, iar in emisiunea de azi, 19 iulie, tot in direct, a jignit un telespectator numindu-l "excrement". Este prea mult, mai mult decat este permis intr-o emisiune matrimoniala, difuzata la ore la care si minorii se uita la televizor.

Cerem descalificarea concurentului ADRIAN PRICOPE pentru incalcarea flagranta si repetata a regulamentului competitiei, dar si pentru sfidarea celor mai elementare reguli de bun simt si pentru lipsa de respect fata de telespectatorii emisiunii. Prezenta lui Adrian Pricope in emisiunea "Mireasa pentru fiul meu" este o rusine si anuleaza credibilitatea competitiei.

Anonymous

#9

2012-07-19 17:11

musafir numar8,ai mare dreptate.AFARAAA!
Mary

#10 Afara cu agramatul de Adrian

2012-07-19 17:17

Ce fc oameni buni dormiti?Akum avem ocazia sa-l dam afara de nebunul kare i-a terorizat pe toti concurentii in frunte cu mama lui.Si dak voi erati akolo in casa nu cred k va convenea sa aveti unul kare sa se certe 12/24 h incontinuu cu voi.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-07-19 17:19


Aall

#12

2012-07-19 17:25

i-a uitati cum intra LEII!!! #11-CE CAUTI MA LEUTULE PE AICI?? mergi la petitia lui adrianik si sustineti-l acolo..k o sa aiba multa nevoie saracutul!!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2012-07-19 17:34



Musafir

#14

2012-07-19 17:34

Nu-l mai suport pe acest Adrian, imi strica toata placerea de a urmari emisiunea si imi jigneste inteligenta prin fiecare replica. Un badaran stupid care nu are ce sa caute la o astfel de emisiune.

Musafir

#15

2012-07-19 17:40

afaraa cu cocalaruuuuuuu


Musafir

#16

2012-07-19 17:57

afaraaaaaaa cu pricopiiiiii

Musafir

#17

2012-07-19 18:06

afara Adrian si Doamna Marioara
Mary

#18 Afara cu nebuniiiiiiiiiiiiii

2012-07-19 18:07

Va e ciuda leilor k ''preferatul vostru''o sa fie descalificat de intrati si aici,cred k verificati din minut in minut sa vedeti kate semnaturi se strang.Se vede k va roade invidia curand prostul vostru o sa fie descalificat sa vedem ce o sa fc?O sa va luati batistuta si o sa plangeti k niste copii mici=))
matei clau

#19 afara pricopii

2012-07-19 18:14

doar pentru asta ma mai uit, sa-i vad pe pricopi dati afara. mi-e scarba de emisiunea asta, desi la inceput m-am uitat cu mare placere si cu mari asteptari, dar scarba de pricope mi-a provocat atatia nervi si atata greata incat imi creste tensiunea numai cand ii vad moaca de retard. doamne ajuta sa se faca dreptate si sa fie eliminat cretinul si ma-sa cea prefacuta si veninoasa.
vio

#20 da

2012-07-19 18:17

afara pricopenii, scursurile societatii
Mary

#21 Go home Pricope

2012-07-19 18:21

Sa aratam leilor k suntem mai puternici k ei!Deci treb sa ne unim pt a face un bine concurentilor,atat cat mai dureaza emisiunea k sa rasufle si ei usurati k a scapat de teroristi!

Musafir

#22

2012-07-19 18:22

Nu mai vreau si nu mai suport sa-l aud pe Adrian vorbind atat de mizerabil.

Musafir

#23

2012-07-19 18:25

Singura solutie e o... executie! "Executarea" morala a lui Pricope Adrian prin descalificare va fi doar o dovada de respect pentru telespectatorii care, desi au fost umiliti prin promovarea unui badaran limitat, au continuat sa se uite la emisiune in speranta ca raul va fi pana la urma invins! Comisia de decizie sa se sesizeze si sa ia masurile cuvenite.

Musafir

#24

2012-07-19 19:01

Da, ma bucur pentru aceasta initiativa personal sunt revoltata de cum a decazut aceasta emisiune, trebuie sa ne sesizam noi de comportamentul acestor doi inculti Adrian si Marioara ? Este incredibil ca doi semianalfabeti sa manipuleze atatia fani care sa-i sustina si pe deasupra ii imbraca cadouri.... cine ii sustine ? A degenerat rau aceasta emisiune si s-a pierdut de tot ideea emisiunii. RUSINE ANTENA 1! La emisiunile anterioare se sesiza staful din oficiu, cu ce suntem noi obligati sa ascult ineptiile a doi semianalfabeti care nu pot duce o fraz pana la capat????

Musafir

#25

2012-07-19 19:05

comportament indecent in concurs