PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE


Musafir

#26

2012-07-19 19:11

AVETI DREPTATE!TREBUIE SA FIE DESCALIFICATI CEI DOI OLIGOFRENI ADRIAN SI MAMA LUI,STRICA TOATA EMISIUNEA,PACAT DE CEILALTI CONCURENTI CARE VOR SA FACA CEVA.ASTIA AU PLECAT DE ACASA PTR CA NU LE PLACEA APA,NU AVEA DUPA CE SA O BEA. ACASA CU FOMISTI!!!!
dana
Musafir

#27

2012-07-19 19:15

daca echipa acestui reality show nu va lua masuri in aceasta privinta atunci sa isi mute emisiunea la animax....adrian pricope egal desene animate.....rusine ca a-ti lasat aceasta frumoasa emisiune sa ajunga un circ si ne-am saturat......atat eu cat si un grup mare de persoane am renuntat sa ne mai uitam la aceast circ.....ne-am saturat,ne-am plictisit......


Musafir

#28

2012-07-19 19:42

Stiti ce ar fii haios de.a dreptul????si aici ma adresez doar sustinatorilor lui alexa si dragos....sa.l tina pe adrian si ma.sa pina in penultima saptamina si sa.l elimine atunci asta ar fii lovitura de gratie!!!!asa s.a intimplat co sorin din editia trecuta!!!!ASTA AR FII O RECOMPENSA BINE MERITATA PT.CEI DOI-ALEXANDRA SI DRAGOS- PT.TOATE RAUTATILE INDURATE IN CONCURS!!!!

Musafir

#29

2012-07-19 21:40

un needucat, o persoana lipsita de scupule, un om de nimic, nu am cuvinte, vorba Andeadei nu am mai vazut si auzit asa ceva, si am si eu 50 de ani, fereasca Dumnezeu....

Musafir

#30 hi,

2012-07-19 21:47

preoblema se pune si asa... cu descalificatul mai greu deoarece comisia de decizie nu i-a trimis nici un avertisment lui adrian, nici nu merista sa-i scriu numele cumajuscule ..hi.. hi...asa ca e f greu si cred ca nici timp nu prea mai este, o seara buna va doresc

Musafir

#31 Re: ASA ESTE AFARA CU EIII

2012-07-19 22:07


Musafir

#32 Re:

2012-07-19 22:08

#26: -

sa fie descalificati cat mai repede ...va rugam din cauza lor au plecat multi concurenti


Musafir

#33

2012-07-19 22:09

afara cu leii
Misu

#34 Pricope vinovat

2012-07-19 22:16

Din cauza atitudinii acestui individ favorizat ostentativ de catre staff au plecat din concurs oameni pe care ii urmaream cu placere si pe care ii votam saptamanal: Catalin, Diana, Irina, Alexandru. Ei nu au fost eliminati regulamentar, pentru ca nu i-ar mai fi dorit publicul, ci pentru ca n-au mai suportat marlaniile lui Pricope care nu erau sanctionate de staff. AJUNGE! E TIMPUL SA PLECE SI EL ACASA! SA PLECE FARA NICIUN BAN, INDIVIZII CA EL NU MERITA DECAT UN SUT IN FUND.

Musafir

#35

2012-07-19 22:19

ESTE IMPOSIBIL CE SE INTAMPLA IN CASA MIREASA PENTRU FIUL MEU TOATE PERSOANELE SA FIE TERORIZATE DE ADRIAN PRICOPE TREBUIE LUATE MASURI IN ACEST SENS NU SE MAI POATE NU A SPUS UN CONCURENT AU SPUS TOTI DECI VREM MASURI URGENTE.

Musafir

#36

2012-07-19 22:28

Acest concurent da dovada de lipsa totala de respect fata de telespectatori , adresandu-le jigniri de fiecare data cand este criticat !
criss

#37 ....

2012-07-19 22:44

salut aceasta decizie (petitie)de a-l elimina p acest individ hadriAnus din aceasta competitie.Intr-adevar s-ar face dreptate in ceea ce priveste faptul k ne-a chinuit atata amar de vreme urmarindu-l pe acest (...) nu am cuvinte pt a-l denumi, nu pot nici macar sa-i pronunt numele. nu am crezut k astfel de oameni pot fi promovati si chiar apreciati de multa lume( de multe ori imi vine sa sparg televizorul).Sper sa nu mai am ocazia de a vedea asemenea specimene in viatza mea. AFARA cu ei!!!!

Musafir

#38

2012-07-19 22:44

Consider ca aplicarea corecta si la timp a sanctiunilor prevazute in contract pentru violenta verbala si atitudine agresiva ar fi stopat acest comportament inacceptabil al lui Adrian.Mai mult aceasta violenta s-a raspandit si in domeniul virtual prin adresarea de injurii si invective de neconceput celor care sustineau alti concurenti din partea asa zisilor sustinatori ai lui Adrian datorita faptului ca li s-a permis tocmai prin atitudinea pasiva a celor care trebuiau sa aplice masurile de sanctionare.
Vrem sa excludeti si sa luati atitudinea corecta in fata agresivitatii verbale intr-un spatiu public a lui Adrian sustinut de mama lui!!!
Transmiteti mesajul corect celor care va privesc ,acela ca intr-o societate civilizata ASA NU!!!


Musafir

#39

2012-07-19 23:07

Chiar mai are cineva nevoie de motive !!???

Musafir

#40

2012-07-19 23:14

nu mi place pentru ca nu are nici mai elementar bun simt cu privire la nicio persoana. fie concurent staf sau telespectator. va multumesc anticipat in ideea ca se vor lua masuri!

Musafir

#41 Re: afaraaaaaaaaaa

2012-07-19 23:16

#2: -

afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Musafir

#42

2012-07-19 23:21

Nici nu ştiu ce comentariu să mai fac. Nu mai am cuvinte pentru a-l caracteriza pe Adrian. Un om mai josnic, nu am văzut în viaţa mea.Aduce pe toată lumea la disperare, şi el cu mama lui, sunt ok. Cred că sunt nişte oameni cărora le place cearta, din moment ce ei nu au nici o problemă, nici o remuşcare, nici o mustrare de conştiinţă, etc, la câte le fac la cei din casă. ESTE REVOLTĂTOR ce se întâmplă, şi nu se ia nici o atitudine, adică : TOŢI SUNT RĂI, şi numai el este BUN !!!???. Să rămână el atunci, împreună cu Mărioara, să facă show. Şi dacă ar mai ţine emisiunea oricât de mult timp, el tot singur ar ieşi. Cu o aşa podoabă, nu ştiu cine ar putea sta. Edina eventual, care se aseamănă cu el foarte bine. Aşi putea scrie un roman la câte nemulţumiri am, dar asta este. Din cauza lor, nici nu prea mă mai uit la emisiune, când văd atâta CIRC. Vă mulţumesc. Aşi dori să-l citiţi înemisiune, dacă se poate.

Musafir

#43

2012-07-19 23:21

afara cu adrian , dma marioara si edina.... ne-am saturat de falsitatea lor de de faptul ca nu au pic de respect fata de concurenti , staf, prezentatoare si telespectatori.... afara cu rautatea din concurs

Musafir

#44

2012-07-19 23:25

ADRIAN MERITA SA FIE DESCALIFICAT PTR COMPORTAMENTUL CARE IL ARE FATA DE TOTI CEI DIN CASA.

Musafir

#45 Re:

2012-07-19 23:37

#26: -

pai cata falsitate exista in omu ala nu exista in nimeni cerem descalificarea adrian pricopeee


Musafir

#46 Re: Re:

2012-07-19 23:37


Musafir

#47

2012-07-19 23:51

hai sa fim uniti si sa dam bostanu afara
far

#48

2012-07-19 23:53

cerem sa plece buzata si cocalarii nu mai vrem sa le vedem sint ordinari

Musafir

#49 Re:

2012-07-20 00:05

#8: -  

 


Musafir

#50 Re:

2012-07-20 00:06