PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Marioara

/ #426

2012-08-05 01:02

Adrian sufara de schizofrenie,toata casa il jigneste pe el si pe mama lui,toata casa isi bate joc de el si de mama lui,etc etc.Cu toate astea eu nu am vazut vre-un concurent care sa-i arate Marioarei ca-i dusa cu capul,cum a facut Adrian la adresa unei mamae, nimeni nu i-a aratat gesturi obscene Marioarei, cum a aratat Adrian la doua mame si as putea continua mult si bine, dar el nu-si da seama ca nu e bine ce face in schimb ii acuza pe ceilalti.Scarba si greata imi este cand il aud cum se victimizeaza mereu .Are insa dreptate cand spune ca Comisia de decizie trebuia de mult sa intervina, iar daca comisia intervenea la timp Adrian ar fi fost demult descalificat si nu s-ar mai fi ajuns la situatii ca cele de saptamana asta.
Le este teama ca Alexandra si dragos ar putea castiga competitia, au ajuns la disperare, nici nu mai stiu ce sa spuna, Marioara este total incoerenta(nu ca ar fi fost vre-o data)numai pricepi nimic din ce ar vrea sa spuna, iar cand vorbeste "fisioru' ii sufla (printre dinti) ce sa spuna , cand sa se opreasca,si sa multumeasca .Si el are 30 de ani!!! Vai ce PENIBIL !!
Adriane,daca vrei "dama de companie" ca sa faci "cumparaturi la piata"las-o in pace pe Alexandra,nuare stofa pentru asa ceva,in schimb poti s-o iei pe Edina,cu toata increderea,e numai buna pentru asta, cum apare un pantalon nou,cum se agata de el.