PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Indignare

#126

2012-07-20 16:53

Refuzati sa mai sponsorizati un imbecil ! Concurentul Adrian Pricope nu are educatie elementara.
Un copil care a spus cu gura lui ca a crescut sub teroarea tatalui,astazi,prezent in emisiune,altadata prezent in viata fostei sotii,nu face altceva deat sa imparta tuturor agresiune verbala si teroare psihica. Refuzati sa mai oferiti imaginea unui om care-si aduna energia necesara razbunarilor,rafuielilor din sustinerea masiva a altor inadaptati si antisociali pe care,acesta ii reprezinta ! Nu avem nevoie de promavarea nonvalorilor,a lipsei de educatie,a grobianismului ! Protestam impotriva mentinerii in emisiune a concurentului Pricope Adrian doar pentru asigurarea ratingului emisiunii. Decat asa...mai bine renuntati sa mai difuzati o emisiune de tip reality-show cu influente nefaste asupra publicului din tara noastra ! Suntem frustrati pentru ceea ce ne oferiti !
adrian

#127 buna

2012-07-20 16:56

va rog tine poate lua legatura cu familia andradei as vrea sa propuna familiei ei ca maine daca merge in studio la emisiune sa ceara retragerea andradei din concurs daca nu se ia masuri in legatura cu adrian la ceea ce a spus azi in emisiune despre andrada

Musafir

#128

2012-07-20 16:57

Nu stiu ce cauta acel individ in emisiune! Strica tot formatul! Va faceti de ras! Parerea mea e ca nu faceti rating cu el. Eu schimb canalul cand vad ca iar se cearta cu cineva.
Afara cu Adrian!

Musafir

#129

2012-07-20 17:02

Astfel de persoana nu poate fi acceptata intr-o colectivitate,un om care nu are bunul simt,care nu are cei 7 ani de acasa si mai mult,jigneste pe oricine care este in conflict cu el,nu se poate trai sub acelas acoperis cu un astfel de om.Imi pare nespus de rau pt Andrada,care este jignita non stop de Adrian,nu stiu cum mai rezista(a dat dovada ca este o fata puternica),dar si de toti cei din casa.Tot ce imi doresc nespus de mult este,ca concurentul Pricope Adrian sa fie descalificat din acesta competitie,din acest show matrimonial,din cauza comportamentului neadecvat care a dat dovada pe tot parcursului competitiei.Doresc ca comisia de decizie sa ia masuri impotriva acestui om,care nu merita respectul nimanui.

Musafir

#130

2012-07-20 17:06

Asemenea specimen, nu trebuie sa traiasca printre oameni!!! In munti cu el!!!

Musafir

#131

2012-07-20 17:10

Adrian este concurentu care nici macar cind este rugat sa nu mai jicneasca jicneste, stie sa-si bata joc de toti concurentii zimbind si cu asta reuseste sa atraga de partea lui atitea oameni care poate sint fascinati poate doar de aspectul lui fizic. sustinatorii lui Adrian sint oamenii care se uita doar la ambalaj nu si la produs. Pacat emisiuna asta imi place chear foarte mult da de multe ori din cauza acestui om imi vine sa inchid televizoru.
FANA ANDRADA

#132 AFARA adrian

2012-07-20 17:12

AFARA ,NE-AM SATURAT PANA PESTE CAP SA-I VEDEM PE adrian si mama lui,SI-A DAT SEAMA CA ANDRADA ESTE PUTERNICA SI AR PUTEA CASTIGA SI O TOACA ZI DE ZI ASA CUM A FACUT SI CU CATALIN.DEFAPT PE TOTI IA TOCAT DAR ACESTIA L-AU LASAT SA VORBEASCA SINGUR CAND LUCRURILE S-AU AGRAVAT PREOCUPANDU-SE CU ALTCEVA, PANA SI PE MAMA LUI O IGNORA CA ATUNCI CAND A FOST CU ALEGEREA EXCURSIEI SAU MERSUL ACASA,EL SA GANDIT DOAR LA EL SI PE MASA ....CINE AR PUTEA S-AL SUPORTE DACA CE SPUNE EL E SFANT SI DOAR EL ARE DREPTATE,MAI MULT CA SIGUR SI FOSTA LUI SOTIE SE SATURASE DE COMPORTAMENTUL LUI ADEVARAT(DESCOPERIT DUPA NUNTA)ASA CA A ALES SA PLECE SI NU MAI VREA SA AUDA DE FAMILIA LUI BINE IA FACUT ...

Musafir

#133

2012-07-20 17:18

Da-ti-l afaraaaaaaaaaaaa...face de ras Moldova si nu numai..o tara intreaga...de ce il mai tineti?

Musafir

#134

2012-07-20 17:25

este inadmisibisibil ceea ce se intampla si ce face acest om...daca va respectati publicul ar trebui luata in seama aceasta petitie.va multumesc

Musafir

#135

2012-07-20 17:30

afara cu acest individ fara scrupule

Musafir

#136

2012-07-20 17:30

afara cu acest individ si mama sa

Musafir

#137

2012-07-20 17:31

ConcurentulAdrian Pricope este prototipul autosuficientei,este arogant,needucat,plin de sine,cu un vocabular limitat si cu un comportament agresiv la adresa oricui:colegi de concurs,mamele concurentilor,moderatoarei,staffului,telespectatorilor.SA FIE DESCALIFICAT
cati

#138

2012-07-20 17:31

afara cu asemenea individ fara scrupule
Alege numele de user anonim

#139 Subiect

2012-07-20 17:32

Scrie un comentari afara cu asemenea individ fara scrupule


Musafir

#140

2012-07-20 17:33

cat de mult am iubit aceasta emisiune ,atat de mult incep sa cred ca a luat alta directie,nu una pozitiva ,ci una extrem de negativa .Nu este posibil ca un post de televiziune sa difuzeze la ora de varf asemenea jigniri si asemenea limbaj neadecvat !!!!! sunt copii minori care se uita la aceasta emisiune si nu vede altceva deca jignirile unei persoane adulte,prost educate ,fara caracter,fara demnitate,fara bun simt,...care jigneste;telespectatorii(cu ce drept.??),concurentii,care pur si simplu nu mai pot suporta acest comportament vulgar,stafu,si nu in ultimul rand ,modelatoarea, dorim din tot sufletul ca acest concurent sa fie exclus din competitie, este vorba de adrian pricope. IN SPERANTA CA VOM FI AUZITI SI INTELESI,DORESC CA SI PE VIITOR SA POT VIZIONA LA ACEST CANAL DE TV O EMISIUNE DECENTA ,CU BUN SIMT,IN CARE PUTEM INVATA CEVA DIN EA....IUBESC ACEASTA EMISIUNE SI SI NU MAI VREM SA FIM CALCATI IN PICIOARE DE PERSOANE FARA CARACTER....CU RESPECT NINA BATA


Musafir

#141

2012-07-20 17:38

rog descalificarea lui adrian pricop
Irina

#142 Descalificarea

2012-07-20 17:43

Nu mai vrem ca aceasta fiinta (ca om nu e) Adrian Pricope sa ne mai sfideze zilnic, e o rusine pentru postul Antena 1 sa promoveze asemenea indivizi de joasa speta. Va rugam faceti dreptate si descalificati acest abject.

Musafir

#143

2012-07-20 17:44

Concurentul Adrian Pricope nu are ce cauta in acest show matrimonial, deoarece acesta adreseaza cuvinte jignitorii multor concurenti si de asemenea si telespectatorilor. Rog COMISIA DE DECIZIE sa ia atitudine asupra acestor indivizi Adrian Pricope si mama lui!!!

Musafir

#144

2012-07-20 17:53

Au intecut orce limita! El si mama lui Marioara! Chiar nu inteleg ce cauta acesti oameni intr-o emisiune atat de vizualizata, ca aceasta!Locul lor nu se afla la TV. asistam , pe banii , timpul si nervii nostri la un circ ieftin dat de niste ""persoane" fara (personalitate nu au nimic de spus .nici nu ma mir.. daca la 60 sau cati ani o avea Marioara nu a fost in stare sa defineasca si sa pronunte corect cuvantul ''VARSTA'' de VRASTA'' de si a fost corectata de N ori. Acasa cu ei ! Au fcut Modova de rusine!!Sari.

Musafir

#145

2012-07-20 17:53

afara cu el:)

Musafir

#146

2012-07-20 17:54

VA ROG DATIL AFARA PREA MULT JICNESTE CONCURENTII DIN DIN PACATE SI TELESPECTATORII DACA NOI NU AM FII NICI DUMNEAVOASTRA NU ATI FII

Musafir

#147

2012-07-20 17:58

VA RUGAM SA SE IA MASURAI CU ADRIAN PRICOPE DE OARE CE ESTE UN CONCURENT CARE VORBESTE VULGAR SI SE ADESEAZA LA TOTII CONCURENTII NUMAI VB JIGNITOARE

Musafir

#148

2012-07-20 18:04

sunt profund revoltata de comportamentul acestul individ. cum de ii este permis sa jigneasca in asemenea hal o domnisoara?chiar nimeni nu il poate opri?

Musafir

#149

2012-07-20 18:05

este de nedescris cat poate sa jigneasca acest om calca demnitatea femeilor in picioare nu degeaba a zis ca o sa calce peste cadavre daca e nevoie pt a-si atinge scopu chiar ca e mult spus ca e taran chiar si acei oameni au suflet ,bun simt,demnitate ,s.a.m.d

Musafir

#150

2012-07-20 18:17

Sa plece odata ca a stricat acest sezon. Pierdere de timp cu el