PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE


Musafir

#201

2012-07-21 00:11

nu se poate , ca toata lumea sa minta numai el si masa spun adevarul , omul asta e bolnav cu capul , si cred ca pana la sfarsit Andrada isi va lua si o bataie , ca pe zi ce trece vad ca domnul Pricopie ne arata ca totusi e bolnav cu bila !
huo

#202 Re: Re:

2012-07-21 00:22

#199: - Re:

Mie mi`ar fi rusine sa comentez ! :) Nu inteleg cum puteti sustine un om ca Pricope ..Tind sa cred ca sunteti mai prosti decat el si Marioara la un loc .. ! Sa faci tu fata aia in toate feluril,HUOOOOOOOOOOOO !


Musafir

#203 adrian maicasa si edina sa plece

2012-07-21 00:26

nico_deea2000

#204

2012-07-21 00:30

"replicile sale pline de superioritate"ei cu asta nu sunt de acord,eu una nu am auzit ca el sa spuna replici pline de superioritate,trebuia sa scrieti,pline de prostie,pline cu analfabetisme,sper sa fi scris corect,sau pline cu orice altceva dar cu superioritate chiar deloc,el incearca sa fie superior celorlalti dar nu reuseste decat sa fie penibil si dezgustator,in rest sunt in totalitate de acord cu aceasta petitie

Musafir

#205

2012-07-21 00:32

sa fie dat afara acest agramat, needucat, incult si pe deasupra prost crescut. MARS LA BACAU, JAVRA!

Musafir

#206

2012-07-21 00:38

Sa fie dat afara acest masculin feroce impreuna cu ma-sa si unguroica imputita si ordinara Edina.
Titi

#207 subscriu

2012-07-21 00:41

afara din casa,
javra odioasa!
yony

#208 adrian si mariuta

2012-07-21 00:44

afaraaaaaaaaaaaaaaaaa ca ma doare capul ati facut tara de rassssssssssssssssss afara
yony

#209 jigodile

2012-07-21 00:47

afaraaaaaaaa sper sa plece sunt jalniciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Musafir

#210

2012-07-21 00:49

sint o fana inraita a acestei emisiuni pina la aceasta editie totul a fost ok. dar acum cu acest concurent nu stiu ce sa cred (parerea mea este ca e favorizat de ia acceptat asemenea comportament. acest individ nu trebuie sa pazeasca nici macar infractorii ca este instare de lucruri groaznice . iti produce frica numai daca il vezi , dar sa mai traiesti cu el intr-un spatiu comun . sint terorizati bietii concurenti tocmai de aceea ma intreb : de ce au tolerat producatorii acestei emisiuni asemenea comportament ? oare acesta este un model de urmat ? sau este bataie de joc la adresa noastra si la adresa celorlalti concurenti ? cu buna stiinta o sa-i bage pe toti in balamuc la terminarea competitiei . ma rog domnului sa se termine mai repede aceasta emisiune ptr. sanatatea acestor copii supusi la o asemenea trauma psihica

Musafir

#211 Re:

2012-07-21 00:53

#1: -

sa plece!!!


Musafir

#212

2012-07-21 01:22

de ce oare ANTENA 1-PRODUCATORII EMISIUNII MPFM nu iau DECIZIA DE ELIMINARE ACESTUI ADRIAN??-de 10 luni jigneste continu atit fetele {cu gravitate de neacceptat ANDRADA}baietii -mamele si telespectatorii {EXCREMENTE}-ELIMINAREA URGENTA LA FINALA ACESTEI SAPTAMINII 21 IULIE- ESTE DE NEACCEPTAT SI TOLERAT DE LA O ZI LA ALTA-AFARA LIMBAJUL TRIVAL FOLOSIT DE ATITEA LUNI-AFARA

Musafir

#213

2012-07-21 01:28

ANTENA 1-PRODUCATORILOR-S-A AJUNS LA LIMITA BUNULUI SIMT A CONDUITEI LIMBAJULUI INFECT OBSCENELOR ACESTUI ADRIAN PRICOPE-AFARA AFARA CU ESCREMENTUL SI FISUL LUI DIN PANTALONI GAZAT -NU FACE ONOARE SI CINSTE ACESTEI TARI NUMITA ROMANIA CU ASEMENEA SPECIMENE-AFARA AFARA MIINE-AZI DAR LUATI ACESTE MASURI CIT MAI RAPID

Musafir

#214 sinevizyon=Augusta Lazarov care a dat-o in bara cu bu burlacul anul acesta,...

2012-07-21 01:28

Este inacceptabil sa tolerati acest om la TV.Este inacceptabil sa il incurajati in mitocania lui .Efectiv nu stie sa se exprime...este un exemplu negativ de caracter,omenie,simt al raspunderii PENTRU TOATE GENERATIILE DE ROMANI.
Incurajarile mamei sale sunt jalnice ,aceasta femeie nu are nici o logica in exprimare toate frazele ei sunt cuvinte ingramadite sa isi aleaga fiecare ce vrea,......nu se poate asa ceva .
Acesti oameni nu ii poti asculta nici macar la munca cimpului dar la un post de TV. intr-o emisiune cu pretentii,......
Jalnic domnilor producatori,...jalnic doamna Lazarov daca asa ati invatat sa faceti televiziune ,......
Trebuie sa scriem cit mai multi pe blogul domnului Voiculescu-antena 1

Musafir

#215

2012-07-21 01:42

sa o ia si pe edina cu iei
Dana

#216

2012-07-21 01:53

Oricum nu veti reusi....E prea puternic ca sa puteti castiga....Nu va obositi degeaba...Muriti de ciuda ca va iesi pe primul lor pana in finala:)))).....Mai bn uitativa la favoritii vostri si dupa mai vorbiti;)

Musafir

#217

2012-07-21 01:53

Va rog pe cit mai multi dintre dumnavoastra sa ii scrieti pe blogul domnului Voiculescu .Nu cred ca accepta ca cineva sa jigneasca telespectatorii postului asa josnic.
Trebuie sa ne revoltam.....nu se mai poate cu adrian,mama lui si producatorii care il incurajeaza mereu......foarte trist
Va scriu din Canada ,..asa ceva n-am vazut pe unde am umblat prin lume,pacat de tara noastra ca unii isi bat joc prea mult de ea.
Tinere nu ai facut doar Bacaul de ris cu mama ta ci toata Romania
ADI

#218

2012-07-21 01:59

Ma intreb : oare cat au cautat producatorii emisiunii o asemenea familie precum cea a lui Adrian & Co.? Ii multumesc lui Dumnezeu ca in 50 de ani de viata nu am avut de-a face cu asemenea oameni. Mereu am reusit sa gasesc o farama de bun simt chiar si la cei mai nefericiti si inculti oameni, insa oricat m-asi stradui, la Marioara si “ficiorul”sau nu vad decat fatarnicie, minciuna, rautate, obraznicie si prostie.(toate la un grad maxim).
Ma intreb de asemenea daca nu fac cumva jocul producatorilor ?
Altfel nu-mi explic cum de nu-i descalifica (sau macar sa-i penalizeze) dupa cate jigniri aduc in direct(si nu numai) atat celorlanti concurenti cat si celor ce-si permit sa-i critice (din afara competitiei).
M-asi bucura foarte mult sa fie eliminati(nu stiu daca e posibil) cu o saptamana inaintea marei finale!!!
Pentru sustinatorii lor : multa sanatate, minte si o vedere mai profunda!!!

Musafir

#219

2012-07-21 02:06

Trebuie sa ne adresam CNA si domnului Dan Voiculesc pe blog
Afara cu adrian si mama lui

Musafir

#220

2012-07-21 03:41

Afara cu ordinarul asta !

Musafir

#221

2012-07-21 04:09

Rusine Antena 1! Ati creat un monstru! Acum e datoria voastra sa-l aduceti din nou la pamant acolo unde-i este locul. Nu mai vrem minciuna, ipocrizie si violenta la televizor! Daca aveti copii, ganditi-va, ce vreti sa vada la familia Pricope? Sunt agramati, inculti, violenti, fara caracter. Descalificati-i! Va pierdeti credibilitatea cu un om de nimic!

Musafir

#222

2012-07-21 04:13

Jos cu Pricopii! Ne-ati mancat ficatii cu ei!

Musafir

#223

2012-07-21 05:32

#222 foarte bine punctat

Musafir

#224

2012-07-21 05:33

ati terorizat telespectarorii cu acesti inapoinati mental

Musafir

#225

2012-07-21 05:58

Dorim excluderea lui Adrian Pricope din aceasta emisiune,motivul este urmatorul:nerespectarea contractului semnat,jignirile aduse concurentilor si in special unei
Domnisoare Andrada Vaduva ,jinirile de ordin sexual aduse celor doua mame(Maria si Gabriela) jignirile aduse moderatoarei Mirele Vaida si producatorilor,jignirile aduse unui telespectator in varsta de 62 ani prin folosirea cuvantului ESCREMENT ,jignirea fam. Andradei Vaduva(mama si bunica)jignirea tuturor telespectatorilor care nu este de accord cu comportamentul lui .Magda Valceanu,Montreal Canada