PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU EXCLUDEREA CONCURENTULUI ADRIAN PRICOPE

Sanda

#51 Da

2012-07-20 00:11

#2: -  

 


Musafir

#52

2012-07-20 00:16

afar cu el!!!!!!!!!

Musafir

#53

2012-07-20 00:48

daca se vroia , producatorii aveau posibilitatea sa il oblige sa aiba un comportament decent . dar nu s-a vrut. intentionat se cauta numai subiecte de cearta . nu cred ca le place asta , dar .... face audienta.am vazut-o pe mirela pusa in multe situatii penibile , abtinandu-se cu greu sa nu explodeze , dar ...cert e ca se promoveaza violenta verbala extrema , submediocritatea si nonvaloarea .ce sa inteleaga un tanar care se uita la emisiune , care vede un tip vulgar dincolo de extrem , votat masiv ??

Musafir

#54

2012-07-20 00:59

Afaraaaa!

Musafir

#55

2012-07-20 02:03

Ne uitam de 10 luni la o emisiune unde zburda liber un om cu tulburari grave de comportament si nimeni nu face nimic. Este inadmisibil!

Musafir

#56

2012-07-20 02:05

nimic nu-mi place la el

Musafir

#57

2012-07-20 02:06

afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Musafir

#58

2012-07-20 06:59

adrian treb sa fie descalificat datorita caracterului care lasa mult de dorit..jignirile aduse celorlalti din jur...
eu

#59

2012-07-20 09:13

De ce mintiti? Eu sunt telespectator, nu sunt leu dar nu semnez aceasta petitie.

Musafir

#60

2012-07-20 10:48

Este INADMISIBIL CA ADRIAN PRICOPE SA SPUNA PUBIC UNUI TELESPECTATOR-EXCREMENT-RUSINE STAFULUÎ CA NU-L EXCLUDE.A MAI DRACUIT SI CONCURENTI,MINTE IN DIRECT EL SI MASA,SUNT PROTEJATI DE MIRELA,ESTE MOLDOVEANCA CA EI.RUSINE,

Musafir

#61

2012-07-20 11:00

Acest individ frustrat nu stie decat sa se certe cu ORICE nu ii impartasete ideile! Sa ii fie rusine! Bunul simt si decenta se invata acasa dar aparent a cam chiulit de la "orele" de bun simt precum si la cele de limba romana! Rusine si mamei lui ca atunci cand jineste o femeie nu ia nici o atitudine ci se comporta ca o closca ! RUSINE!!! Si , da s-a vazut cum el si Edina s-au "vandut" o excursie!!!

Musafir

#62

2012-07-20 11:16

Adrian si Marioara sunt facuti a face rau nu cunosc bunele maniere sunt dusmani cu toata lumea nu au un vocabular adecvat rusine pt.ceea ce fac trebuiau luate masuri chiar de anceput

Musafir

#63

2012-07-20 11:21

CONCURENTUL ADRIAN PRICOP ARE UN VOCABULAR FOARTE URAT JIGNESTE TOT CE E IN JURUL LUI NU TINE CONT DE NMENI CHIAR SI CU MAMELE DIN CONCURS SE POARTA URAT SI LE JIGNESTE
Vanea Najpet

#64 Nu sant de acord

2012-07-20 11:22

Noi al iubim pe Adrian si Edina si vrem sa faci un cuplu cu cei doii.
Mary

#65 Sa plece nebunul acasa

2012-07-20 11:27

Normal k o sa fim uniti!Iar sustinatorii lu' teroristul de Adrian sa taca din gura k nu le-a cerut nimeni parerea,mai bn va ocupati sa ii trimite-ti cadouri k ce ii mai place,cum poti sa fi atat de fraier sa iti cheltui bani cu unul kare nu merita nici sare in ochi,deschideti ochii aia odata fratilor k pana akum ati dormit,sau poate k nu vreti sa vedeti ce caracter jalnik are.Pacat de banii cheltuiti fara rost!!!

Musafir

#66

2012-07-20 11:35

A jignit si concurenti si telespectatori fapte pentru care altii au fost exclusi fara petitii.Deci...

Musafir

#67

2012-07-20 11:41

VA RUGAM SA SE IA MASURI CU CONCURENTUL PRICOP ADRIAN DE OARE CE ESTE UN OM FOARTE RAU INJURA TOTII CONCURENTII SI SE ADRESEAZA URAT LA TELESPECTATORI CARE TRIMIT SMS LA CONCURENTI FAVORIJATI CHIAR

Musafir

#68

2012-07-20 11:45

De mult asteptacest lucru si vad ca acum s-a luat masuri . Dar credeti ca ne ia in seama cineva? Am ajuns sa cred ca D-na MIRELA chear i-l sustine si pe el si pe mama lui . Nici un concurent nu-si poate duce ideea pana la capat . El incepe discutia el o inchee .
Ma deranjeaza cand spune;ACUM EU VORBESC; . Dar ceilalti cand vorbesc? Din cate se vede EL cu MAMA lui conduce aceasta emisiune. In sezoanele trecute se lua masuri pt. asa comportament. Si e ADEVARAT a vrut sa dea in IONUT . Rog sa se dea imaginile cu incetinitorul si de mai multe ori [cum se proceda altadata]sa le vada si ei si ROG sa luati masuri .DE ce se intereseaza Adrian de trecutul celorlalti? Ce trecut ar putea avea concurentii la aceasta VARSTA ? totusi EL la VRASTA lui are un trecut rusinos . Va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa-mi spun parerea si a-si dori sa stiu cine a facu t acesta petitie si cand AUZIM si noi daca AJUNGE LA URECHILE lor.
Alina Mirela

#69

2012-07-20 11:56

Dorim descalificarea concurentului Adrian Pricope,datorita comportamentului sau sfidator si arogant;jignirile aduse,vocabularul sau vulgar,in materiale dar mai ales IN DIRECT. Sa nu uitam ca emisiunea este la o ora accesibila tuturor categoriilor de varsta,in consecinta,comportamentul acestui concurent,poate avea un impact negativ asupra copiilor si nu numai. Va multumim anticipat!
Telespectator

#70

2012-07-20 11:57

afara Adrian Pricope !! pana cand sa i se permita acest comportament?
Lucian

#71

2012-07-20 12:00

suntem foarte multe persoane care ne uitam cu drag la emisiune,dar acest concurent este sub orice limita! Multumim!

Musafir

#72

2012-07-20 12:01

Va rugam sa luati masuri impotriva acestui concurent!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-07-20 12:04



Musafir

#74

2012-07-20 12:16

ADRIAN PRICOP ESTE UN OM RAU JIGNESTE SI VB URAT LA TOTII CONCURENTI NU STIE CE INSEAMNA SA SE COMPORTE CU LUMEA INJURA FETELE DAR CHIAR NU E LA O ORA UNDE POATE VB EL URAT SE UIT COPII LA TELEVIZOR RUSINE

Musafir

#75

2012-07-20 12:18

Am ajuns sa plang de mila dnei Marioara, cand vad cum se comporta acest needucat si... este sub orice critica! Si imi este teama ca in curand unul din concurenti nu se va mai putea abtine si se va ajunge la lucruri necugetate!! eu una cred ca nu as fi rezistat atat, as fi plecat cu Catalin o data!