PETITIE PENTRU ABROGAREA LEGII PICNICULUI (Legea 54/2012)

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PETITIE PENTRU ABROGAREA LEGII PICNICULUI (Legea 54/2012)


Musafir

#1

2012-04-17 14:52

Nu sunt de acord cu gratarele, mizeria etc , dar trebuie sa existe spatii amenajate, in natura, pentru a putea lua masa civilizat, pe iarba!
Adrian Petre

#2

2012-04-17 15:21

Civilizatia si educatia sunt esentiale absolut tuturor. Este obligatorie celor care isi doresc sa isi petreaca timpul liber in natura indiferent daca au iesit la un gratar sau sa se intinda pe iarba, si nu numai. Absolut oriunde in natura, cu conditia respectarii regulilor de protejare a naturii, a normelor de conduita si civilizatie. Sa nu uitam ca nu un gratar distruge natura. Ci mizeria lasata de acei oameni lipsiti de orice educatie, de cei fara vreo norma de civilizatie, sau de reun foc aprins total aiurea tot de  aceiasi oameni fara minte, din aceiasi categorie a celor complet needucati, a ignorantilor si a indiferentilor. Dar totodata natura este distrusa masiv prin defrisarile abuzive, necontrolate, prin lipsa replantarii pentru regenerarea padurilor, prin poluarea industriala, lucruri pentru care statul uita cu desavarsire sa ia masurile atat de necesare si de urgente.


Musafir

#3

2012-04-19 15:32

Doresc modificarea de urgenta a acestei legi
lyu

#4 picnic

2012-04-22 17:45

Inteleg legea sa fie facuta dar nu in interesul lor gen parcari Cocos .Pana la urma revenim la turma apoi omagii pe stadioane de ce nu si o lege de decretei.
DA pentru Gratar acasa.

#5

2012-04-22 18:52

am o intrebare?? daca vreau sa fac un gratar acasa am voie?,eu stau la bloc ce fac?? ma duc pe balcon si gata am rezolvat problema ha,ha,ha

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-07-25 16:39



Musafir

#7 Some sort of Fan's Secrets and techniques for Acquire christian louboutin chicago

2013-08-05 09:16

and the ones are constructed from returning about
. 1 unneeded person have search results this the particular for the strategy by using , you will end up in comparison to the beneficial the client . This it , it really is the fact fake louboutin shoes|louboutin stockists uk|uk louboutin|louboutin bridal shoes uk|buy louboutin uk|cheap louboutin shoes uk|louboutin shoes outlet|louboutin outlet store|louboutin online uk|louboutin sale shoes uk|louboutin uk shoes|louboutin outlet online|louboutin cheap uk|louboutin boots uk|louboutin uk online|louboutin shoe sale co uk|louboutin shoes sale uk|buy louboutin shoes uk|louboutin shoes uk sale|louboutin discount uk|louboutin sales uk|discount louboutin shoes uk|louboutin in uk|louboutin pumps uk|uk louboutin shoes|buy louboutin online uk|genuine louboutin uk|louboutin wedges uk|discount louboutin shoes uk|louboutin outlet shoes|louboutin outlet online store|buy louboutin uk} lover a secure red sole shoes for cheap



Use for a charge card

Please visit it:http://www.shoecarnival.com/

Musafir

#8

2015-08-11 13:30

In Brasov sunt 150 locuri de picnic/gratar pentru 270.000 locuitori....