Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post


Musafir

#562 Re: Re: Re: Tratament moldova

2017-10-08 08:07

#561: Aurel - Re: Re: Tratament moldova 

 Pacienti din Moldova au primit aceste produse (Nucleobuvir+Daclavirdin) mai mult de 1000 pacienti cu rezultate de viremie nedetectabila deja si pedte 6 luni de la finisarea tratamentului..eu informatii eronate nu spun!!! 

Si tot mentionez... SA VA FIE RUSINE atunci cind va permiteti sa scrieti cuvinte jignitoare....va sfatui sa manifestati macar un gram de omenie....LASATI CEI CU DUREREA CE O AU (Hepatita C) SINGURI SA DECIDA , SINGURI SA SE INFORMEZE ...NU limitati dreptul la informatie si nu puneti piedici....FITI OAMENI!!!

Interesant de ce vati aruncat cu replici ca niste ciini turbati.....sau aceasta infotmatie va strica afacerea ? Caci sigur nu sunteti din cei ce si-ar dori un tratament!!!

Raspunsuri

Stela

#563 Re: Re: Re: Re: Tratament moldova

2017-10-08 08:27:07

#562: - Re: Re: Re: Tratament moldova 

 Asta ultimul care a scris sigur e sovietic, a scris "finisarea" tratamentului . Se pare că pentru el e greu să citească ce scriu toți aici în Română. Oamenii au adus exemple cu site.uri că există o grămadă de antivirale care sunt înregistrate în Moldova. Cat despre afacere primul care a scris de Moldova și.a lăsat numărul de telefon așa că se pregătește o filiera moldovenească se pare. Lumea care merge și nu găsește nimic în farmacii o să fie abordată de acești domni ca să "finiseze" un business.:)) Până acum pe.forumul asta erau românașii care vind Twinvir,acum au intrat pe piata și moldovenasii care vând ce zic ei acolo. Ambii vin cu texte de genul sănătatea voastră, informații, GMP samd. Văd că ăștia din urmă nu promovează Twinvir deși e înregistrat în Moldova 100% ci alta combinație. Probabil aici au ei combinația și pot lua medicamentele din programul lor national .

Andrei

#564 Re: Re: Re: Re: Tratament moldova

2017-10-08 11:36:36

#562: - Re: Re: Re: Tratament moldova 

 100% sigur, am telefonat la farmacie Apoteka Chisinau si mi-au confirmat ca se elibereaza Nucleobuvir si Daclavirdin la pret de 15900 lei MD pentru 12 saptamini... am o ruda in Chisinau miine va verifica inca odata direct in farmacie. VA MULTUMESC! 

Oaredece

#729 Re: Re: Re: Re: Tratament moldova

2018-05-08 18:59:21

#562: - Re: Re: Re: Tratament moldova 

Eu am luat tratamentul cu sofosbuvir si daclatasvir din  Chisinau in februarie 2018. Exista in farmacii. 15850 lei MD am  dat.