Spune Nu abrogarii articolului 253 din Legea Educaţiei Naționale

Quoted post

Alina

#868 Re: Re:

2014-04-10 10:40

#838: misu - Re:

Dl Misu in primul rand invatati sa vb si apoi intrati si jigniti...de cand se sp ,,valuare,, in loc de valoare si vad ca folositi prea multi de ,,iiiiii,, atunci cand nu e cazul si cand trebuie sa ii folositi,ii mancati...la anul am cls pregatitoare daca doriti sa invatati sa scrieti corect...

Raspunsuri


Musafir

#897 Re: Re: Re:

2014-04-10 17:08:14

#868: Alina - Re: Re:

alta nepotica!!! v-ati limitat mai multi la felul cum am scris dar a fost o simpla greseala pt ca eu scriu de pe mobil si am tastat gresit !daca doar la atat te limitezi si tu sa comentezi , inseamna ca esti limitata

si pe cine am jignit? cumva adevarul va deranjeaza? asta e.... nici nu ma asteptam sa vina cineva cu argumente.....

am inteles ca toti sunteti buni....dar cum naiba elevii au rezultate din ce in ce mai slabe?! si apropo tu cea care zici ca pui creionul in mana elevilor si ii inveti sa citeasca....cum de ajung sa fie semianalfabeti in clasa a v-a?iti spun eu... se accepta titulari cu legea 253 si nu cei care sunt cei mai buni in concurs!!!

voi va titularizati! f b !      dar cei ce vin dupa voi ce soarta vor avea ( aceeasi pe cate ati avut-o si voi!) lipsa de posturi si vor  astepta o alta mila peste 4-5 ani la la viitoarele alegeri!.........( vedeti voi cum e cu egalitatea de sanse !)............

va pupa misu pe toti !..................................... si promit ca nu mai comentez nimic ! .............................daca voi veti continua, raspundeti la toate intrebarile mele si asa ma veti convinge ca meritati aplicarea legii 253.   ......................