Domnilor Miniștri, ce căuta elicopterul SMURD în R. Moldova?


Musafir

/ #21

2016-06-11 05:31

Pe banii mei si ai tai ce mai dezmat de technocrati Iohanisisti se da ! Pacat ca SIE DNA si SRI nu l-a informat pe Presdinte, asa, sa fie si el informat. Ca daca este informat atunci el stie. Daca stie atunci cunoaste. Daca cunoaste este bine. De facut, tace chitic , doar sa nu- mai descopere astia vre- o casa si sa i- o ia inapoi. Ca deh, penali sunt intotdeuna AILALTI, nu PDL , ( scuze am si uitat, actual se numeste PNL , partid Istoric , ce pana mea, ca doar Blaga, Predoiu Gorghiu, Ialomiteanu etc. au scris istoria hotiei, a minciunii, a tupeului jegos fara margini, in RRRomanica ) , FORUMUL GERMANILOR DIN RRROMANIA, adica a lucrui BINE FACUT. Asa ne trebuie popor de .......................................alegatori responsabili !!! Mi-e sila de faptul ca mai exist ! Dar ma consolez. ASA E TRAIUL IN COLONIA UNAITID STATES OF AMERICA , BUNDES REPUBLIK DEUTSCHLAND, UNITED KINGDOM OF ENGLAND, REPUBLIK DE FRANCE, ETC. adica statele care ne conduc si prin marea lor darnicie ne numesc presedinti, priministrii, sefi de servicii, de justitie, parchete, si uriunde unde interesele "Romanilor " o cere. Vai de voi sclavi natangi ! Somnul ratiunii si al natiunii naste monstrii ! Sa cantam NOI SUNTEM ROMANI PE VECI AICI STAPANI, ( ce gluma buna asa-i ?) Pacat de oamenii naivi ale acestor meleaguri, pacat de copii nostrii care se duc slugi in tari straine la acesti asa zisi Domni si Doamne aparatori ai Democratiei.