Vreau sa vad daca am sanse sa fiu votata

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vreau sa vad daca am sanse sa fiu votata


Musafir

#1 Sper sa primesc semnaturi.

2014-03-15 16:40

Poate daca sant votata ,se schimba ceva.
tuncu

#2

2014-03-16 05:11

motive

Musafir

#3 Domnule Tuncu

2014-03-16 06:10

la ce va referiti?.Cred ca trebuie sa fiti mai explicit ca sa inteleg si sa va pot raspunde.

Musafir

#4

2014-03-25 15:00

n-ai!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-03-25 17:59



Musafir

#6 N-am?Ce n-am?

2014-04-03 12:57

N-am ?Ce n-am musafir 4?

Musafir

#7 Pentru domnul Tuncu

2014-04-26 13:49

Voi milita pentru o politica de modernizare a tarii.Aceasta modernizare eu o vad ca o democratizare a tuturor ramurilor,accesul liber al jurnalistilor la informatii,asigurarea unui trai decent a fiecarui cetatean si a conditiilor pentru siguranta familiei sale.Voi milita pentru existenta diverselor forme de proprietate,de stat ,cooperativa,privata dar toate acestea intr-o competitivitate si eficienta.Voi ajuta la creeareea intreprinderilor mici si mijlocii care pot deveni ,,o locomotiva,, a economiei.Ma voi pronunta pentru dezvoltarea stiintei care intr-un stat devine o sfera aparte a economiei in care sursele principale ale bogatiei le constituie nu numai natura,munca si capitalul ci si creeativitatea.Voi milita ca mass-media sa nu fie folosita in manipularea opiniei publice ci in interesul cetatenilor prin programe care sa contribuie la dezvoltarea economica a tarii.Voi avea grija ca in conducerea tarii sa fie persoane ,oneste si decente.Voi initia si sprijini educarea tinerilor,prin obiecte de educatie practica inca din scoala