NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Alergic la bullshit

#276

2012-08-09 11:49

Mie nu-mi place Lady Gaga. Ma enerveaza la culme femeia aia. Nu-mi place muzica ei, nu-mi place imaginea ei, nu-mi plac tinutele ei, nu-mi place felul in care face tot posibilul sa socheze si sa scandalizeze pentru a iesi in evidenta. Dar, intre ea si crestinopati smintiti si conspirationisti ca voi astia care ati semnat petitia, o aleg pe ea. Si daca, prin faptul ca va ajunge sa-si sustina concertul la Bucuresti, va mai scadea coeficientul de religiozitate al tarii cu macar 0,1% (desi asta e foarte putin probabil, atunci eu o sustin din tot sufletul meu inexistent si ii doresc multa bafta si la cat mai multi spectatori. Asa, sa va faca voua in ciuda, (b)oilor!

Musafir

#277

2012-08-09 11:54

hai sa ne rugam in pula mea....dao dracu de treaba, asa nu se mai poate fut'o dumnezo de curva a satanei.
Elena

#278 Re: Re: :)

2012-08-09 12:01


Musafir

#279 666

2012-08-09 12:08

dU-VA BA IN PULA MEA,CA SUNTETI PATETICI, DAR CAND A VENIT GORGOROTH UNDE PULA MEA ERATI?

Musafir

#280 da...

2012-08-09 12:12


Musafir

#281 Re: Angevidy

2012-08-09 12:14

#9: - Angevidy

mergeti des pe stadion?

Un melc...

#282 Treziti-va la realitate

2012-08-09 12:18

As vrea sa semnalez tuturor ca sunteti niste oameni cu probleme mintale grave, incapabili sa distingeti show bussiness-ul si fictiunea de realitate. Datorita voua, persoane indoctrinate 100% de catre alti fanatici religiosi care in fond, habar nu au cu ce se mananca Divinitatea am ajuns sa fim una din societatile codase ale lumii. Treziti-va la realitate, nu vine niciun demon sa va fure copiii, este o femeie care canta intr-un mod diferit, pt ca asta ii place sa faca si asta se pare ca se cumpara. Locul religiei este in inima, nu pe internet. Ma indoiesc profund ca veti intelege mesajul pe care incerc sa il transmit, asa ca va urez in continuare "dormiti in pace, Lumina este exact unde si cum o cautati voi!"

Musafir

#283

2012-08-09 12:18

Cantareata inseamna in primul rand voce si talent, nu scandaluri si perversitati. Prin ce s-a facut cunoscuta: prin haine de carne, prin haine de par si extravagante. De ce? Ii este teama ca fara acestea ne dam seama de vocea ei ajustata pe calcultor si de fakeurile live? Vorba lui Dieter Bohlen, nu este Lady Gaga ci Lady KK

Musafir

#284

2012-08-09 12:18

NU lady gaga in Romania
Prefericitul Daniel

#285

2012-08-09 12:22

Cel mai bine ar fi ca Lady Gaga sa inaugureze Catedrala Jecmanirii Neamului de Dobitodocsi. In acest mod ar fi rezolvate doua probleme dintr-un foc.

Musafir

#286

2012-08-09 12:34

Nu numai aceasta fiinta ratacita si fiica a satanei trebuie oprita la a intra in tara, ci si toate celelate formatii(rock,...), asa zisa madona si altele... care aduc si mii de diavoli cu ei.

Musafir

#287

2012-08-09 12:35

Afara cu satana lady KAKA

Musafir

#288 Re:

2012-08-09 12:35

#271: -

Bah boule sau vaca aia face bani din ce se vinde. nu iti place stai in fata blocului la seminte si manele. nu vine sa o violeze pe mata are ea destule alte gagici care ii cer sa le violeze.

Florin

#289 Re: :)

2012-08-09 12:40

#151: Elena - :)

Ma da tu esti intreaga la minte? Daca intelegi mesajele pe care le transmite la nivel subliminal atunci iti dai seama ca haos este cuvantul de ordine. Trebuie sa treci putin prin viata si sa te confrunti cu anumite siuatii ca sa iti dai seama cat de mica esti la nivel individual (ca multi altii) si la ce nivel ti se induce disrespectul pentru valorile familiei, pentru delasare, pentru invrajbire, pentru pierderea increderii in sine. Toate acestea se intampla in timp ce la nivel constient vizual tu crezi ca urmarea exemplului ei este drumul de urmat pentru reusita in viata instantaneu, fara a trece prin anumite etape care te construiesc pe tine ca individ. Daca tu crezi ca poti alerga inainte de a invata sa mergi atunci du-te la concert si luand de bun ce ti se impinge in subconstient ai sa vezi in cativa ani cum ajungi sa te intrebi de ce nu iti ajung banii, de ce nu ai o pozitie sociala respectabila, de ce nu poti socializa pozitiv si asa mai departe. Nu merg la biserica regulat dar am fost crescut in respectul fata de celalalt. Iti doresc fara nici un fel de patima sa te uiti in oglinda, sa te analizezi pe tine interior si sa analizezi daca iti place de tine. Succes.


Musafir

#290

2012-08-09 12:41

Spectacolul si muzica ei nu transmit nimic tineretului, nici un mesaj, decat satanism si desfranare
Alex

#291

2012-08-09 12:44

Eu propun sa se faca o petitie sa se scoata toti prostii idolatri impreuna cu popii care ii jumulesc sistematic pe primii. Propun deasemenea sa se inceapa deportarile cu credinciosii de au semnat prostia asta de petitie. Destinatia, Antarctica... acolo totul este alb si pur nu ca la bucuresti cand o canta gasca aia.

Musafir

#292

2012-08-09 12:46

Sunteti niste idioti retardati incuiati la minte..
Gunoiul

#293 DA DA DA

2012-08-09 12:47

DA LADY GAGA daca nu va vreti copii influentati de cineva atunci aveti grija de ei si nu mai incercati sa impuneti religia in fata altora,aruncati TV si radio pe geam sau scoateti programele daca nu va convine ceva .Nu va obliga nimeni sa va duceti la concert.Asa ati facut si la concertul AC/DC.A mai fost religia la putere si anii aceia au fost cei mai sangerosi ani din instoria omenirii.

Musafir

#294

2012-08-09 12:53

Ar fi bine să ne păzim copiii de influențele rele. Oricât ar părea de ciudat, chiar cred că trebuie să apărăm creștinismul sub această formă a exprimării punctului nostru de vedere. Nu e normal să fim martorii acestor acte rușinoase și batjocoritoare la adresa Divinității. Sunt convinsă că pentru Lady Gaga nu e decât un spectacol care provoacă șoc și adrenalină și, bineînțeles, bani mulți. Apreciez această decizie de semnare a unei petiții împotriva manifestărilor necuvincioase a lui Lady Gaga. Ar fi bine să ne unim toți creștinii și semnalul nostru să aibe un impact cât mai puternic. nu-i vom putea opi să nu participe la concert, dar să ne rugăm pt ei să îi lumineze Dumnezeu și, de dragul lui Hristos, să ne afirmăm ămpotrivă.

Musafir

#295

2012-08-09 12:55

Lasati prostii si credinciosii sa se manifeste si sa ramana asa cum sunt. Mie imi plac. Marea lor majoritate nu au nici o valoare ca adversari in societate si pot fi usor de intors pe dos cand te plictisesti si vrei sa te distrezi. Prost am fost si eu cand ma ruga mama sa ma duc la teologie, un ateu ca mine facea multe fapte marete in randul clerului cu atatia cretini indoctrinati la dispozitie.
Gore

#296 Lady Gaga

2012-08-09 13:01

Mare e gradina apropo aveti careva bilete la concert ca vreau sa iau 10 bilete ?

Musafir

#297 Re:

2012-08-09 13:03

#294: -

Mda si de ce nu le tai net-ul si TV-ul si lectura in afara bibliei bineinteles? E plina media de lucruri mult mai periculoase decat Gaga. Eu asa zic, tineti copii in intuneric si vor avea un viitor maret...sub bocancii copiilor mei liberi sa gandeasca si sa ia hotarari neingraditi de nici un zeu.

Gore

#298 Lady Gaga

2012-08-09 13:07

Daca si Lady Gaga e satanica si la bucureste se fac parade gay si tot degeaba faceti proteste ca nui opreste nimeni de ce asa ca taceti naibi cu petitia voastra de prosti.........


Musafir

#299

2012-08-09 13:14

Ma rog ca Lady Gaga sa se pocaiasca.

Musafir

#300 Re: Lady Gaga

2012-08-09 13:16

#298: Gore - Lady Gaga

Nu fa tu prosti pe oameni care au capul pe umeri. Daca tu esti incuiat la minte e problema ta. Oare nu iti este scarba sa vezi pe strada barbati sarutandu-se sau o ... ca Lady Gaga care face tot felul de idiotenii? Daca nu iti sugerez sa ti-o iei de manuta pe Lady Gaga si sa te duci cu ea invartindu-te.