NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!


Musafir

#176 DA SA VINA!!!

2012-08-08 16:51

Sunteti niste nebuni, TOTI!!! Ma refer la astia care sunt impotriva venirii uneia care canta in tara pe motive ca e satanista.....si ca sa citez si din biblie pt toti 'crestinii si neprihanitii'.....'cel fara de pacat sa arunce prima piatra' , ia sa vedem stie careva cine a spus asta si in ce context?.....bah dar voi sunteti cu capul rau de tot....va dati mari crestini si judecati mai aspru decat o face Al de sus.....nu stiu ce va invata biserica dar nu-i a buna din moment ce nu faceti altceva decat sa urati pe cei din jur pt simplul fapt ca joaca un rol sau ca sunt diferiti....cu-i nu-i place sa nu se uite.....se numeste show, teatru,pamflet cum vreti voi si trebuie tratat ca atare.....


Musafir

#177

2012-08-08 16:53

Este una dintre acei "cantareti" care se inchina prin melodiile sale lui satana. Concertele, videoclipurile si versurile din melodiile "prestate" de acesta "GAGA" ... sunt ritualuri de inchinare oculte masonice catre satana. Cine are intelepciune, rabdare si dorinta de a vedea adevarul despre acesta "GAGA" ... DUMNEZEU sa ne dea Putere, Buruinta, Vointa si Curajul de a LUPTA impotriva celui rau si celor ce ii slujesc. Amin.
Stefan

#178 Propunere

2012-08-08 16:54

Eu propun o petiție pentru înlăturarea lui Dumnezeu din Romania și pentru înființarea Bisericii Lady Gaga. Idioților!
Iisus Hristos (cel tru)

#179 Re:

2012-08-08 16:54

#1: -

Salut, Isus aici. 
A cantat ieri gaga prin  rai, am fost la concert (golden circle gen) si-a fost marfa. 
Ah da si sf. petru si-a pus-o cu matei dupa, it was rad!

Părintele Slobozie

#180

2012-08-08 16:59

Service bisericesc:
- repar icoane plangacioase
- resoftez icoane cu defectiuni la sistemul de facut minuni
- sfintesc sutane lucinde de jeg duhovnicesc (nespalate de cel putin trei luni)
- aghiasmuiesc enoriase (preferabil sa fie roscate si sa aiba tate mari)
- pot lasa insarcinate calugarite (satisfactie garantata)
- vand aghiasma de prune si de gutui din productia proprie
Pentru relatii in legatura cu serviciile pe care le ofer puteti apela numarul de telefon 0745.TAM.AIE
Ion al Glanetașului

#181

2012-08-08 16:59

Ascultate de la coada la cap, toate piesele ei transmit mesaje in care il venereaza pe Satan!!!! In special poker face si alejandro!
crestin

#182

2012-08-08 17:00

Nu acestei sataniste!
Nu ajuta cu nimic prezenta ei, dimpotriva amplifica raul promovand imoralitatea. Constituie un exemplu negativ, nociv pentru tineret.Aveti grija de viitorul tinerilor oferiti-le conditii de viata decente prin crearea de locuri de munca pentru a nu mai fi nevoiti sa plece din tara.
Fratele la lady Gaga sa mor io

#183

2012-08-08 17:02

@Stefan sunt cu tine frate!

@Ion parca si Queen facea d-astea nu?

Musafir

#184 RUSINE

2012-08-08 17:02

Sa va fie rusine pt faptul ca stergeti comentariile PRO si le lasati doar pe cele care denigreaza evenimentul.....MURITI TOTI IN IAD DE INCUIATI :))))) 666

Musafir

#185 Re:

2012-08-08 17:06

#113: Cuviosul Curfutenie -

Frate, tre` sa-ti dau o bere!


Musafir

#186 Re: Propunere

2012-08-08 17:06

#178: Stefan - Propunere

APROBAT! Felicitari, gandesti

Dumnezeu Fermecatorul

#187

2012-08-08 17:07

Mare panarama mai e jidănelul meu Iisus !
De când ne-am chelfănit ca chiorii în curtea şcolii, mi-am dat seama ce potenţial are golănaşul ! Eu i-am frăgezit oasele, el mi-a învineţit un ochi, dar pe urmă am rămas buni prieteni. Vorba lui nea Jiji: ”Ne-am certat , dar fără jigniri. El m-a făcut ţicnit, eu l-am făcut hahaleră, însă nu ne-am jignit”.
De atunci, când mă calcă pe bătături vreun alt şmecher ceresc, gen Mahomed sau Buddha, îi dau lu’ Iisus o sticlă de trăscău şi-o adresă şi, apoi, vreo două-trei veşnicii n-am altă greaţă decăt cea de la abuz de alcool. Linişte, pace, catedrale ale mântuirii neamului de dobitodocşi, pomeni şi mai ales bătaie în noroaie între babele ridate pentru aghiasmă.
La treabă, golănaşule mic !

Musafir

#188

2012-08-08 17:17

NU SANT DE ACORD CU PREZENTA EI IN ROMANIA. ESTE UN EXEMPLU NEGATIV PTR TINERET PRIN IMORALITATE.

Musafir

#189

2012-08-08 17:22

Nu venirii unei sataniste intr-o tara ortodoxa!
biloxi

#190 fiecare cu a ma-sii

2012-08-08 17:24

mie nu imi place, deci nu ma uit. va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru. pana la urma n-are decat sa promoveze oricine orice, nimeni nu te obliga sa faci cum zice el. e alegerea voastra, nu va baga nimeni mana in buzunar sa va ia bani pe bilet. treaba asta cu promovatul unor valor false se poate aplica si religiilor. daca sunteti asa de morali si drepti voi, n-aveti decat sa nu va duceti la concert si sa dati skip cand e un cantaret sau altul pe mtv. e ca si cum ai fi impotriva prostitutiei dar nu ai avea incredere in propriul sine ca n-o sa intri in bordel sa dai un ban pentru un scurt, asa ca mai bine interzici prostitutia cu totul. lasati-i pe ceilalti sa isi faca propriile alegeri, nu le cenzurati in numele unor presupuse ordine ale unor fiinte divine pe care nu le-a vazut nimeni niciodata. nu stiti voi ce e mai bine pentru altii si e patetic sa motivati atitudinea de forta cu niste bazaconii superstitioase.
Geo
Musafir

#191

2012-08-08 17:27

Mare e gradina lui Dumnezeu (/Allah/Buddha... depinde de caz) si multi prosti incearca sa-i sara gardul cu poarta deschisa.
Mai pe intelesul majoritatii... sunteti dusi cu capu', aveti probleme grave care se pot rezolva doar la psihiatru. Luati un rudotel si cititi o carte (puteti incepe cu biblia :))) si lasati dracu petitiile astea de rahat, ca nici macar "multi, da' prosti" nu sunteti... sunteti doar prosti.


Moarte extremistilor!!! :))

p.s: Parinte Gaozarie/Slobozie/Curfutenie, nu cumva ai mai cuvantat din sfintele anale si pe un alt forum? ca parca imi sunt cunoscute vorbele dumitale :))


Musafir

#192

2012-08-08 17:31

oameni buni nu va mai pierdeti timpul cu petitii si fel si fel de porcarii. o doare pe lady gaga in varfu' p**ii ca stati voi crestinii ortodocsi sau care cum sunteti si comentati aici ca babele. aia vine, bea, mananca, isi face meseria cum trebuie, se urca in avion si pleaca la viena sa cante mai departe. nu va convine, nu mergeti. mie nu imi place ce canta si cum canta si nu ma duc da nu ma apuc acum sa fac discutii pe forumuri si petitii ca daca mi se pare mie ca e nu stiu cum tre sa fie toti de acord cu mine. bagati si voi trei rugaciuni si o sa pice curentul pe national arena si o sa se anuleze concertul, daca tot sunteti pupatori de moaste profesionisti si e toata lumea fericita. nu de alta dar mi-ati fi de mare ajutor pentru ca stau chiar langa stadion si s-ar putea ca in cazul in care se tine concertul sa nu vrea vanzatoarele de la mine de la butic sa imi vanda bere
Geo

#193

2012-08-08 17:33

lasa ca te rogi la doamne doamne sa transforme apa de la ghiveta in bere... pardon, vin :)) si rece sa fie :))
oricum, n-am mai ras de mult asa bine.

Musafir

#194

2012-08-08 18:01

Nu vreau sa vina aceasta fiinta in Romania, mai bine am promova artistii romani, de altfel foarte talentati, decat acest tip de muzica care nu reprezinta nimic si nu are nici o legatura cu muzica
Vladut alexandria

#195 love gagaaaaaaaa

2012-08-08 18:15

sa vinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, o iubesc pe lady gagaaaaa
irelevant

#196

2012-08-08 18:26

haha ... ce bine ca ne apropiem de fundamentalismul religios al rusiei, care este un exemplu bun de urmat!!! (din cate imi dau seama multi nu vor stii sa citeasca pe tonul potrivit)

daca "masonii" (ma umfla rasul) va lasa in pace sa mergeti sa va pupati oasele sfintilor (care, sa fim seriosi, cat de igienic poate fi) de ce nu-i lasati pe laici sa pupe oasele lu gaga?

de aici incolo, nu ma pot astepta decat la amenintari cu moartea din partea unor useri
dracula

#197

2012-08-08 18:37

De ce sa nu vina, lasati-o sa vina...circul din romania merita..hehe, sunteti mai catolici decat papa...

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-08 18:44



Musafir

#199

2012-08-08 18:45

Pula muie cacat sloboz. CACAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT

Musafir

#200 nu o vrem la noi in tara!

2012-08-08 19:02

E Muma Padurii! In afara de asta, nici macar nu e originala... Il copiaza perfect pe Marilyn Manson.