NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!
|
Musafir |
#12012-07-24 14:06lady gaga este un atac impotriva fiecarui crestin, nu sunt de acord cu venirea acestei superstricate in Romania. |
|
| |
|
adi |
#2 #22012-07-24 15:31si eu sunt impotriva venirii satanicestilor concerte ale Lady Gaga in Romania |
|
| |
|
Musafir |
#32012-07-24 15:37aceasta lady caca promoveaza "valorile" spurcate ale homosexualitatii si denigreaza crestinismul prin videoclipurile ei blasfemiatoare. este o incercare de punere in umbra a marii sarbatori Adormirea Maicii Domnului din 15 august. Maica Domnului este adevaratul model de vieturire al femeilor romance si nu numai! |
|
| |
|
Musafir |
#42012-07-24 16:51NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI! |
|
| |
|
Musafir |
#52012-07-24 22:30Sa ne rugam pentru ea sa se trezeasca! Si categoric NU venirii pe plai romanesc. |
|
| |
|
Musafir |
#62012-07-24 22:58Gaga nu e o Lady. |
|
| |
|
Musafir |
#72012-07-24 23:54sunt impotriva venirii in Romania |
|
| |
|
Musafir |
#82012-07-25 00:41Sa ramana la ea acasa, ne ajung tampitele noastre. |
|
| |
|
Musafir |
#9 Angevidy2012-07-25 01:53Lady CaCa poate pleca, n-avem nevoie de prestatia sa... |
|
| |
|
Musafir |
#102012-07-25 12:06 NU , pentru tradarea neamului romanesc si pentru spurcarea acestui pamint Sfant ! |
|
| |
|
Musafir |
#112012-07-25 14:34https://www.facebook.com/events/422860484411418/ PARTICIPA LA "SPUNE NU LADY GAGA IN ROMANIA" |
|
| |
|
Musafir |
#122012-07-25 15:04Lady Gaga e papusa masonilor! |
|
| |
|
Musafir |
#132012-07-25 18:05NU vreau sa vina nici o Gaga in Romania. |
|
| |
|
Musafir |
#14 ...2012-07-25 20:52NU! |
|
| |
|
Musafir |
#152012-07-25 20:56N-are ce cauta satanista asta aici! Nici ea, nici Madona -alta tacanita cabalista, satanista! |
|
| |
|
Musafir |
#162012-07-25 21:06eu chiar nu inteleg!!!!!!!!!!! de ce trebuie sa vina fiinta asta - pe bani foarte grei - sa se scalambaie si sa mai indoctrineze ce a mai ramas din populatia asta si asa vai de capul ei! |
|
| |
|
Ioan Pelasgul Musafir |
#17 Ioan Pelasgul2012-07-25 21:16Eu vreau ca Lady Gaga sa fie inlocuita de Lady Cleopa (pardon, parintele Cleopache). Jidzeu ajuta ! |
|
| |
|
bogdan |
#18 nuuuu2012-07-25 21:29este papusa masoneriei mondiale |
|
| |
|
Musafir |
#192012-07-25 21:37Aceasta "artista" nu reprezinta un model pentru tineretul roman crestin ortodox |
|
| |
|
Musafir |
#202012-07-25 22:33nu-si merita banii...jos poponarii cu care se afiseaza |
|
| |
|
Musafir |
#212012-07-25 22:53ce sa caute la noi in tara o asa femeie!! |
|
| |
|
awalterg Musafir |
#222012-07-25 23:18Nu sunt de acord cu venirea ei in Romania.Doamne milueste pe romani si ne apara de uneltele satanei. |
|
| |
|
Musafir |
#232012-07-25 23:26sunt scârbit de imaginea pe care o afișează |
|
| |
|
Musafir |
#242012-07-26 10:01lady gaga exponenta cea mai de seama a lumii pacatoase ce va jubila la aparitia antihristului-nu venirii ei in Romania |
|
| |
|
Musafir |
#252012-07-26 11:23Nu este un exemplu pentru copiii nostri. Tot ce face este cu influenta demonica. Luati orice alt artistic ca de exemplu ABBA si comparati.Acesta individa este o marioneta in mana celor ce vor sa ditruga tot ce se poate. Parintilor imaginati-va ca ai vostri copii ar face ce face acesta individa, s-ar imbraca la fel, s-ar droga la fel ca ea,ar dansa mizerabil pe scena cum face ea, si tot asa mai departe.......var conveni dragi parinti ? Mie nu!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie