NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

milf

#251

2012-08-09 01:36

Sunteti retardati. Muriti mai repede, va rugam! :D

Musafir

#252

2012-08-09 04:10

Imi iubesc dusmanii dar nu spune nimeni sa ii iubim pe dusmanii lui Dumnezeu. Asta am invatat de la Parintele Adrian Fageteanu.

Musafir

#253

2012-08-09 07:04

sa ne aparam valorile neamului! si daca mai avem timp de altceva sa ne ocupam si de valorile culturii universale.
Doamne ajuta!

Musafir

#254

2012-08-09 07:15

CELOR CE-L IUBESC SI-L PROMOVEAZA PE LUCIFER IN LOCUL LUI HRISTOS LE SPUN CA NU AU CE CAUTA AICI, UNDE A CURS MULT SANGE PENTRU PASTRAREA CREDINTEI CELEI DREPTE.AMIN
OVIDIUSS

#255 BOBEICA OVIDIU

2012-08-09 07:17

CELOR CE-L IUBESC SI-L PROMOVEAZA PE LUCIFER IN LOCUL LUI HRISTOS LE SPUN CA NU AU CE CAUTA AICI, UNDE A CURS MULT SANGE PENTRU PASTRAREA CREDINTEI CELEI DREPTE.AMIN

Musafir

#256

2012-08-09 07:46

Mai bine ati propune sa se adune pe vstita arena pentru rugaciune. Nu vedeti ca ne "bate" Dumnezeu ?
Părintele Slobozie

#257

2012-08-09 07:56

Filor, azi am mancat niste iahnie de fasole. Acum sunt la biserica si tocmai am băşit o profetie. Va rog frumos sa veniti urgent in altar ca sa simti mireasma unei profetii venite din inaltul cerurilor. In plus, am sa va dau si niste lumina de sub sutana.
Dumnezeu cel kinky sa va aiba in paza !
Alt musafir

#258 Impotriva imbogatirii pe seama moralitatii!

2012-08-09 08:34

Nu avem nevoie de muzica ei.
Ela Ely

#259 Re:

2012-08-09 08:36

#25: -  

 Au mai fost tari care i-au refuzat sustinerea concertelor!

Sa punem nadejde si muuuulte semnaturi ca sa infaptuim acest lucru si in tara noastra!


Musafir

#260

2012-08-09 09:13

Lady Gaga a intrecut-o inclusiv pe Madonna in ceea ce priveste vestimentatia si felul ei de a fi, lucru care o prezinta ca fiind o femeie cu moravuri usoare. Nu a promovat nimic bun si nu cred ca o va face, tinta ei fiind publicul tanar care necopt la minte nu stie sa discearna intre ceva bun si ceva malefic.

Musafir

#261

2012-08-09 09:39

Dumnezeu sa ne pazeasca de tot raul si celor prin care se sminteste sa le dea Dumnezeu credinta, noua tuturor sa ne dea credinta si putere sa ne rugam pentru cei mai slabi.

Musafir

#262

2012-08-09 10:14

Și v-ați găsit să faceți petiție cu o lună înainte de concert,tards? Concertul e anunțat de vreun an.
Alege numele de user

#263 Subiect

2012-08-09 10:24

Sa inteleg ca voi toti cei care comentati aici despre Lady Gaga sunteti indoctrinati de biserica?Vad casunt persoane care spun ca si copiii nosrti o vor urma in ceea ce face.Sunteti penibili, daca copiii vostri vor face asta este pentru ca nu sunteti in stare sa ii educati.Ma scarbesc comentariile tuturor agramatilor legate de biserica si lady gaga,gen satana,masonica,etc.Puneti mana si mai invatati limba romana si dupa mai vorbiti.Si pentru acei "credinciosi" fanatici,mai documentati-va despre biblie,religie si dupa mai vorbim.Nu mai vorbiti despre lucruri care nu exista.Aaa si apropos, nu am semnat petitia pentru ca nu ma deranjeaza cu nimic prezenta ei in Romania.Nu va place, nu mergeti la concert, SIMPLU!

Musafir

#264

2012-08-09 10:37

Imi pare rau, nici nu am crezut ca va trebui sa ajungem aici, credeam ca se va desfiinta din fasa acest proiect, regret ca nu se auto sesizeaza si conducerea Patriarhiei, Biserica Ortodoxa a Romaniei ar trebui sa isi exprime dezaprobarea fata de vizita si concertul Lady Gaga. De aceea si Bunul Dumnezeu se intristeaza, in aceste momente iese la iveala adevarata fata a acestui popor prin luarea de atitudini impotriva distrugerii creatiei divine. NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI! trebuie sa-i trezim noi prin astfel de actiuni pe acesti "stricati", poate in felul acesta isi vor pune un semn de intrebare si constiinta lor incepe sa se arate, un suflet salvat conteaza mult!
Lady Gaga

#265

2012-08-09 10:57

De asemenea sunt impotriva venirii mele la Bucuresti. Prefer sa stau acasa si sa mi-o trag cu crocodilul din curte
Britney Spears

#266 mue

2012-08-09 10:58

Buna. Ma numesc Mata si am avenit sa va fut. LEAVE GAGA ALONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
Geo

#267 Re:

2012-08-09 11:09

#264: -

Ce pula calului tot o asociati pe lady gaga cu satanismul retarzilor? Patriarhia, biserica ortodoxa... li se rupe pula de voi, pt ei sunteti doar niste prosti buni de muls (de bani). Bulangii aia imbracati in sutane nu sunt in stare decat sa va indoctrineze cu o religie falsa. Voi stiti macar cate contradictii sunt in biblie (vechi vs. nou testament), cate practici si sarbatori pagane s-au adoptat in religia ortodoxa, doar ca sa "dea bine" la oameni? Stiti cate secrete are biserica, cate averi (uitati-va dreacu la catedrala mantuirii neamului, cati bani se vor duce in curul ei, ca sa stea popii in lux, in loc sa se faca spitale, scoli, azile etc), cat homosexualism e in cadrul preotimii (pe astia nu-i mai vede marele dumnezeu sa arunce o ploaie de pucioasa pe ei) si multe, multe altele. Ce creatie divina? Personaje imaginare cu forte supranaturale? Imi suna mai curand a SF...

Adevarata fata a acestui popor e cea a unui popor de inculti, manelisti, romani tiganizati mancatori de seminte, pupatori de moaste, conducatori de "gipane", dar muritori de foame in acelasi timp... dar credinciosi, maaaaari credinciosi, dar doar de sarbatori, cand au probleme sau dupa 60-70 ani, cand simt ca li se apropie sfarsitul :))

Ati luat-o razna cu bisericismul asta... sunt curios daca iesiti cu torte si furci sa o intampinati pe lady gaga, idiotilor. "bunul dumnezeu" nu v-a dat prea multi neuroni... si nici bun simt, educatie, omenie...

Nu va place lady gaga, stati dracu la locul vostru, ascultati slujba si bateti-va pe scaunele din biserica, dati bani la popa sa va ierte rautatile si minciunile din viata de zi cu zi sau mai bine ascultati manele in cada, cu casetofonul in priza :)) . E un simplu concert, care nu imi place si as prefera de 100000 ori sa vina Metallica, Manson sau altii... dar lady gaga tot o sa vina, tot o sa cante, indiferent ca faceti voi petitii online sau nu. Oricum sunteti o mana de retarzi, nici macar 1000 oameni nu s-au strans pana acum, cu o saptamana inainte de concert.

La Manson nu ati facut petitie? La Ozzy? La... la... la... cretinilor.


Musafir

#268 :))

2012-08-09 11:16

ce adunatura de ratati....oameni terminati si care nu sunteti open mind,ramaneti sa acultati manele k aia va reprezinta...idiotilor
ZipercooDe

#269

2012-08-09 11:19

Oameni prosti, asta sunteti.:)) Nu o vreti pe Gaga, dar vin sute de alte formatii 100% sataniste. Sunteti PENIBILI. _|_
ZipercooDe

#270 Re: BOBEICA OVIDIU

2012-08-09 11:23

#255: OVIDIUSS - BOBEICA OVIDIU 

 

Ce sange ma? :)) Vreau sa-l vad si sa ma scald in el.

Musafir

#271

2012-08-09 11:29

Cred ca orice om normal se impotriveste sau cel putin nu priveste cu ochi buni venirea lui lady gaga in tara. Vede toata lumea in ce hal de malefica este.

Musafir

#272

2012-08-09 11:31

Eu sper sa va treziti voi, "Crestinii", la realitate, ca nu mai traim acum 2000 ani.
Sf. Andrei
Musafir

#273

2012-08-09 11:39

Venirea lui Lady Gaga la Bucuresti prevesteste sosierea apocalipsei. Maintuiti-va pacatosilor.

aparatorul

#274 Re:

2012-08-09 11:43

#55: -

ASA ASA SUNT COMPLET DE ACORD SA PLECE FIR-AR STAREA EI A NAIBIII!!! PTIU SATANA S-O BATA PESTE BOT. MA BUCUR CA MAI IEGSISTA OAMENI DE BINE CRETINI ORTODOCSI CARE SUNT IMPOTRIVA LU LADI ASTA, GAGA E NUME DE MASON GROAZNIC SI SATANIST, AM CITIT EU IN BIBLIE !!!


Musafir

#275

2012-08-09 11:45

eu ma intreb, pe lumea ailalta, voi necrestinii si deschisii la minte, nefanaticii, o sa o ascultati pe lady gaga?