petitie impotriva rcs

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția petitie impotriva rcs


Musafir

#1

2012-04-23 21:27

Mi se pare abuziv o scoatere din grila a unor programe fara a fi anuntat din timp.....se pare ca desi suntem clienti vechi, trebuie sa ne mutam la alte companii.Dar ramane intrebarea:pentru zilele in care avem de 2 ori pro tv, si de 2 ori acasa, cine ne despagubeste?

Musafir

#2

2012-04-24 08:57

o firma total neserioasa RCS si ma rog deja aproape de un an ca sa mi trimita factura ca sa stiu pt ce platesc am facut si cateva sesizari dar nu sa rezolvat nimic. si santem foarte multi care nu primim factura...........iarasi cu convorbiri telefonice acolo cred ca se fac ceva smecheri ca nu dau factura detaliata cu convorbiri.....hm voare ai controleaza cineva pe astia :(((( ?????sau asi fac de cap

Musafir

#3

2012-04-24 10:38

ni sa scos in mod abuziv luna trcuta si luna asta atat antena 2 cat si alte canale ce apartin de antena.va rog frumos sa le spuneti sa inceteze.dc mereu scot programe bune si baga din alea rele.dc pe digi in loc de antena 2 ne au bagat acasa gold.va rog frumos sa fie reintrodus in grila d eprograme de pe digi antena 2 daca nu renuntam la ei si ne mutam la alta firma.
Musafir

#4 1 RON la 5000.0000 de abonati CATv =1000.0000 EUR pe luna .

2012-05-09 16:40

De ce 1 milion de EUR pe luna .
RCS&RDS spune ca in urma renegocierei cu HBO se mareste coantumul facturi cu 1 RON pentru cei ce au in grila HBO.
Si daca gruplul Intact castiga procesul iar maririe da cu cati roni??
Evrei de la RCS&RDS fara rusine baga si ei mana-n buzunarul nostru de ce?
Romanul este prost si nu este atent la facturii.

Musafir

#5

2012-09-28 15:14

Doriti investitii de miliarde de euro in economia romaneasca?

Doriti zeci de mii de slujbe bine platite in Romania?

Doriti impulsionarea cercetarii si transferul de tehnologii de ultima ora in tara?

Doriti dezvoltare economica sustinuta in urmatorii 10 ani?

Doriti inzestrarea armatei romane la cele mai inalte standarde?

Semnati aceasta petitie, prezentati-o familiei voastre, prietenilor si colegiilor de serviciu, pentru ca este o batalie pentru noi toti, este o lupta care inca mai poate fi castigata… Depinde doar de noi daca vom accepta sa traim in continuare astfel, fara sa ne pese de cum foloseste statul banii nostri sau dimpotriva, vom face ceva…

http://www.petitieonline.com/avioane_noi_si_dezvoltare_economica_prin_offset