Rezilierea contractului de furnizare a apei potabile cu "Jovila"


Musafir

#1

2016-07-04 11:03

Este o firma rău blamata , fără responsabilități

Musafir

#2

2016-07-04 13:31

PENTRU CA APA ESTE NEPOTABILA
F...k

#3 Afara javrelor!!!!

2016-07-05 03:58

Sa plece de la Valea Calugareasca am avut numai probleme cu ei sunt niste nesimțiți , puturosi,isi bat joc de oameni care plătesc luna de luna apa asta murdară si infectă .

Poate si o cercetare penală ar fi cazul la cate măgarii  au facut 

Ma rog de iei de un an sa îmi schimbe o țeava pana in apometru dar domnul inginer nu are timp are alte "treburi "mai urgente...Si multe altele. .Afara din comuna javrelor!!!


Musafir

#4

2016-07-08 14:09

Sper sa avem in comuna un m.cub mai ieftin!

Musafir

#5

2016-07-12 06:46

Pentru că nu sunt mulțumită de calitatea apei ,de lipsa apei atunci când este cald și ei spun că cei de la case udă grădinile, pentru delăsarea lor atunci când au o avarie...și pentru felul urât în care sunt tratați oamenii atunci când cer explicații "stafului" Jovila de ce e oprită apa !
CC

#6

2016-07-12 17:01

Asa  e. Niste javre ordinare. Am asteptat 3 ore sa vina sa inchida apa(s-a spart o conducta tot din cauza lor).


Musafir

#7

2017-09-04 07:10

la punctul de lucru ,se  dau facturi  false ,doamna inginera cu parul rosu baga banii la  ea in buzunar ,mi a venit facturi de 2 mil pe luna la apa ,,la toata lumea le pune bani in plus pe factura ,lucreaza cu doua randuri de acte ,

 

SA VINA POLITIA DIN VALEA CALUGAREASCA  SA FACA CONTROL ,,,,SUNTEM PACALITI LA FACTURI