CEREM DEMISIA MINISTRULUI DRAGNEA

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția CEREM DEMISIA MINISTRULUI DRAGNEA

NELU BUZURA
Autorul acestei petitii

#1 AFARA CEI CE AU DOSARE PENALE

2016-02-11 15:39

SA NU UITAM CA SI MINISTRUL DRAGNEA A AVUT DOSAR PENAL ,PENTRU MINE ACESTI OAMENI SUNT EGAL CU ZERO ,AM O RUGACIUNE A MINTI PE CARE O SPUN IN FIECAE ZI DOAMNE OMOARA UN PARLAMENTAR CA SA FIE BANI LA BUGET SI SA POATA TRAI CEI SARACI CARE DIN SALARIUL UNUI PARLAMENTAR AR TRAI SIGUR VREO 20 DE OAMENI AMIN.


Anonymous

#2

2016-02-12 14:48

Acest ticalos nemernic vrea sa reintroduca cenzura tipic Ceausisto-comunista astfel incat semnalarea fraudelor parlamentarilor si politicienilor corupti si spagari sa fie pedepsit cu amenzi uriase caredepasesc chiar si venitul pe 10 ani.
#

#3

2016-02-13 19:09

De unde sa demisioneze? Din Parlament? Si asa PSD e 3/4 in groapa, daca asta demisioneaza s-a dus PSD-ul pe apa Sambetii.........mare prostie in capul astora sa-l aleaga pe Dragnea presedinte de partid!!!!! or sa piarda si alegerile din cauza astuia

Petitie Online
Bucuresti

#4 Re: AFARA CEI CE AU DOSARE PENALE

2018-09-22 06:59

#1: NELU BUZURA - AFARA CEI CE AU DOSARE PENALE 

Saracule, tu esti sfant ? Pune mana si munceste, iesi in strada pentru drepturile omului nu pentru lupta lui Dragnea sau a altora pentru putere.Stiti sa spuneti atat cat auziti, puneti mana si cititi, documentati-va si atunci iesi in strada si striga pentru drepturile omului nu pentru Dragnea sau pentru altii. M-am saturat de voi, astia dobitoci care duceti tara asta la pierzare. Din cauza unora ca voi am ajuns ca natie unde suntem. Gunoaie fara minte !