NU ISLAMIZARII ROMANIEI

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU ISLAMIZARII ROMANIEI


Anonymous

#1

2015-08-30 19:19

Dorim sa ne crestem copiii intr-un stat crestin, fara amenintari teroriste! Dorim sa ne purtam cu mandrie insemnele religioase si sa nu fim nevoiti sa le ascundem ca in vest. Dorim sa vedem fata celui care sta langa noi in autobuz si nu ascuns de o burca. Dorim sa mergem in biserica sa ne rugam lui Iisus si nu lui Mohamed. Dorim ca fetele noastre sa nu fie violate de catre cetateni musulmani! Dorim sa ne respectam istoria si pe cei care au luptat pentru independenta acestui stat. Dorim sa nu fim doar simpli cetateni mondiali carora li se impum masuri si nu sunt consultati! Dorim sa traim liber, dupa principii democratice, fara amenintari teroriste. Islamul ultra-religios/ultra- agresiv este un cancer in metastaza, si daca nu vedem pericolul ori suntem orbi, ori ne meritam soarta si vom transforma Romania intr-un rai al extremismului islamic! Rugam politicienii si BISERICA ORTODOXA ROMANA SA IA ATITUDINE!

Musafir

#2

2015-09-02 19:06

Nu !!!! NU !!! NU !!! Această tară e creștină !!!! NU VREM MUSULMANI !!! Locul lor e în deșert ACOLO SA STEA!!! NU SPURCAȚI GRADINA MAICII DOMNULUI nenorocitilor !!!!

Musafir

#3

2015-09-02 20:24

Vreau sa traim intr-o tara linistita...saraci si linistiti...ne ajunge cate tragem din cauza Guvernului...nu mai vrem alti factori...

Musafir

#4

2015-09-03 16:30

Nu putem sa fim chiar așa de jos...vorbesc cu zeci de persoane din diferite părți ale româniei și toată lumea zice la fel:Ce sa fac în românia! ?acum vin și musulmanii și le oferă tot și noi stăm prin tari străine...

Musafir

#5

2015-09-03 16:52

Oricum nu se va da înapoi, moschee o sa se construiască și poate avem norocul sa fie singura...sa nu se construiască în toate orașele mari după ce e gata cea de la bucuresti...:(

Musafir

#6

2015-09-03 21:52

Cancelarul german Angela Merkel fost lider al Tineretului Comunist German (sionism=comunism) este in spatele intregii crize! Dansa instrumenteaza politica de distrugere a Europei. Va rugam sa ii cititi biografia! Interesant este si Planul Kalergi care a pus la cale inca din anii 1920 distrugerea Europei prin mixarea raselor, crearea unui adevarat Babilon - a Europei multiculturale şi restricţionarea puterii executive a parlamentelor şi guvernelor, restrangerea drepturilor de autodeterminare a statelor prin intermediul mişcărilor etnice separatiste sau imigrării în masă. Nu vi se pare cunoscut planul...


Musafir

#7

2015-09-04 12:55

Pentru ca sunt un popor periculos si se stie deja in Europa ce actiuni negative au avut asupra tarilor din Europa.

Musafir

#8

2015-09-05 18:45

Fiind ca NU ESTE NU
bugg

#9 10

2015-09-07 20:17

eu as face in felul urmator ias strange pe toti ca pe evrei in vagoane si inapoi in desert nu in camera de gazare cum a facut hitler musulmani infecteaza europa .....


Musafir

#10

2015-09-10 09:38

Nu vrem rzboi civil.

Musafir

#11

2015-09-10 13:12

sunt fanatici

Musafir

#12

2015-09-10 20:20

Sa facem tot ce se poate pentru a evita aceasta nenorocire!!!

Musafir

#13

2015-09-10 20:26

.... nu acceptati aceasta natie, fac ravagii oriunde merg.

Musafir

#14

2015-09-11 04:50

Ca cetatean roman, sunt indignat ca , o parte mare dintre romani , ramasi in tara se zbat in saracie ,foamete, iar Uniunea Europeana , nu face nimic ca sa ii poata ajuta! Mi se pare imoral si inuman sa intorci spatele celor din aceiasi rasa, religie , cultura , ca sa sari in ajutorul celor ce , in afara de faptul ca vin de pe un alt continent ( si ar fi putut foarte bine sa se refugieze intr-o alta tara vecina, mai ales ca sunt si foarte bogate, ramanand intr-un anumit fel, acasa la ei), au o cu totul alta cultura, primitiva, unde nu sunt respectate libertatea individuala, egalitatea intre sexe, s.a.m.d.Acest lucru se face in defavoarea cetatenilor europeni, care sunt obligati sa faca sacrificii( impuse de catre CE) .Cei ce au decis aceast lucru nu face altceva decat sa destabilizeze Europa, Iar eu nu vad in asta nici un gest umanitar! In alta ordine de idei, nu mi se pare corect ca o tara sa aibe dreptul sa impuna unei alte tari ceea ce are de facut! Este anticonstitutional, si lezeaza principiile democratice! Nici o tara nu ar trebui sa aiba puteri absolute in Europa,mai ales Germania, o tara care a incercat si in trecut sa cucereasca Europa, si care in acest moment ,o distruge intr-un razboi economic fara precedent.Iar cei ce o ajuta( Franta, Italia etc.) , daca ati observat , sunt tot fostii aliati din ultimul razboi mondial!Mi se pare incredibil! Toti accepta tot ce dicteaza Germania...

Musafir

#15

2015-09-11 08:17

Nu vreau teroristi in tara mea. Avem destule lipsuri. Ne mai lipseste privarea de libertate pentru care stramosii nostri au luptat, ne-au oferit-o pe o tava de argint. Si noi ce facem? O dam musulmanilor? Sa murim pentru profetul lor, pedofil si criminal? Nu mersi! Nu vreau islamizarea Europei si nici a Romaniei.

Musafir

#16

2015-09-11 08:48

Deoarece nu vreau musulmani in țara mea

Musafir

#17

2015-09-11 09:57

Romania nu are niciun fel de obligatie pentru a gazdui acesti "refugiati". Totul este de fapt un plan bine pus la punct de catre masoni. Noi nu am facut rau nimanui. Dorim sa fim lasati in saracia noastra si sa traim in pace. NU islamizarii Romaniei!!!

Musafir

#18

2015-09-11 11:22

Nu vreau sa imi fie teama ca voi fii luat la bataie de musulmani pe stradadoar pentru faptul ca sunt roman ci nu musulman, asta ar fi pur si simplu rasism contra romanilor la ei in tara, deci jegosii astia nici nu au ce cauta, ei vin cu un scop in tarile europene, acesta fiind sa distruga tot ce le sta in cale pentru ca ei nu sunt saraci cum ii crede Europa, cum ati putut vedea in atatea clipuri pe Internet, nu stiu daca si pe televizor, dar stau cu smartphone-uri de ultima generatie in mana, haine de firma, arunca ajutoarele primite, cum ar fi, apa, mancare, etc. SPUNE NU PRIMIRII MUSULMANILOR IN ROMANIA!!!

Musafir

#19

2015-09-11 11:24

Am semnat aceasta peritie deorece nu is deacord cu musulmani oameni buni ei sunt teroristi statu o face doar ptr bani !!! S-a incalcat si constituția României , nu vreau sange si violenta !!
#20

#20

2015-09-11 12:39

Copii nostrii merita sa traiasca fara criminali in jur si fara violenta ! Macar la ei trebuie sa ne gandim ! 

NU ISLAMIZARII ROMANIEI !!!!!!


Musafir

#21

2015-09-11 13:45

Daca vin in tara noastra o sa distruga sa fure si sa violeze .Sunt salbatici.periculosi violenti cu creierii spalati .Vor sa distruga tot ce nu e de aceeasi religie cu ei.Reprezinta un mare pericol..

Musafir

#22

2015-09-11 14:20

O sa ma apar singur , daca tara mea nu ma apara !
maria67

#23

2015-09-11 14:26

Băi oameni buni, ganditi-va ca astia o sa  va taie copiii mergand la scoala, o sa va violeze femeile, o sa distruga institutiile publice. O sa ne fie frica sa dormim. Citit declaratiile romanilor din afara tarii, uitati-va la clipurile video postate pe internet si mai ales pe Facebook, iesiti la protest in data de 28 septembrie! Fiti romani pana la capat si NU INCALCATI CONSTITUTIA! Ea ne spune ca nici un alt popor nu poate fi colonizat pe pamantul nostru. 

Mult succes si doamne ajuta! 

Toate cele bune celui care a facut aceasta petitie si celor care o semneaza.

Ne vrem tara inapoi! 

 


Musafir

#24

2015-09-11 14:49

Nu sustin islamizarea Romaniei deoarece islamicii nu au facut decat rau in tarile ce le-au oferit azil politic.

Musafir

#25

2015-09-11 15:16

Pentru ca tatal meu se chinuie saracul inclusiv de sarbatori sa munceasca in alte tari... Nu este corect ca tara mea sa aiba mai multa grija de straini decat de tata!