arestarea celor 7 vinovati .astia sunt niste animale nu barbati.


Musafir

#1

2015-07-21 15:24

nu se poate asa ceva intro tara , in comunitatea europeana....RUSINE mare.....

Musafir

#2

2015-07-21 15:26

Nu vreu să mai văd porci cu două picioare pe stradă
Încerc să fiu decent

Musafir

#3

2015-07-21 15:28

Doar animalele fac rău celor mai slabi...acești 7 sunt niște animale fără discernământ...acești 7 merită aceeași soartă pe care a avut-o și biata fata...înzecit aceeași soartă...și pușcăria cred ca e o variantă prea blândă...

Musafir

#4

2015-07-21 15:28

Pentru Arestarea acetora criminalii violatorii

Musafir

#5

2015-07-21 15:42

Doar in Romania se Pot intampla anumite lucruri! !violatori mamdri iar accea fata tb sa aplece capul dupa c'è a fost batjocorita si nenorocita pe viata! !aveste inatamplari iti Raman intiparite in minte greu Isi va reveni! !nenorociti dar ceea ce e mai urat e faptul ca nu regreta nu le Este rusine de ce Au facut i vizi fruntasi mandri nenorocitilor


Musafir

#6

2015-07-21 15:43

Trebuie Sa se faca dreptate. Violatorii trebuie Sa plateasca .au distrus viata fetei.
parosu
Musafir

#7

2015-07-21 15:49

nu este admisibil asa ceva ,, mai frate ai gresit plateste lasa capu jos asta este dar cand mai ai tupeu si vi si mai si spui cum a fc acel cap de strut cand intreaba reporterul ,, va pare rau de ce ati fc ,, si vitelu spune,, nu, nu mie nu,, FRATE LA PUSCARIE NU DOMICILIAR CA AICI IN ITALIA CA STAI ACSA 30 DE ANI DACA SUNT VINOVATII AM AVUT SI AM O RAUTATE FATA DE EI CAND IA-M VZ MAI ALES PTR MODUL DEGAJAT CU CARE SE UITA SI MERG,, MAI BAIETII AVETI GRIJA LA FUNDULETE CA BAIETII VA ASTEAPTA INAUNTRU CA ACOLO SUNT SI TATII DE COPII CI CAND SE GANDESTE CA PUTEA 1 DIN PRUNCI LUI PAZITIVA EU VREAU SA VA VAD CEL PUTIN 25-30 DE ANI DAR FC ZI LA ZI nemernicilor, nu sunteti ma in stare sa va fc o prietena trebuie sa apelati la astfel de metode huliganilor domnilor judecatorii va implor in numele la acesti oamenii dati-le 30 de ani zi de zi , minut cu minut , si secunda cu secunda


Musafir

#8

2015-07-21 15:56

sa fie arestati cei 7