Cerem retragerea din funcții a avocaților corupți!

Quoted post

iordan

#11

2015-07-18 18:04

Deoarece si eu am cäzut in plasa unui avocat corupt, respectiv Avocata VIRGINIA BEREZEANU, cu cabinet de avocaturä in Bucuresti, care m-a mintit tot timpul cä mi-a depus in termen Recursul pentru redobindirea dreptului de PROPRIETATE asupra apartamentului confiscat de regimul Ceausescu, dar in realitate l-a depus cu o zi intirziere, dind astfel posibilitatea Dr. Urolog  Giorgescu Gabriel sä cistige pe nedrept acest apartament, pentru care am muncit si plätit rate 15 ani de zile, pierzind astfel PROPRITATEA si posibilitate de a mä intoarce in tara mea.

Pot face dovada celor scrise cu inscrisurile pe care le detin.

Raspunsuri

Ioan

#91 Re:

2016-04-15 08:49:35

#11: iordan -  

 futui n gura sai fut de hoti m au mintit atat timp si m au lalait

Eu

#92 Re:

2016-06-07 13:28:46

#11: iorATENTIEpe mine ma tine pe langa & din afara de vro 8 ani nu mi au mai dat nici un semn,da ma ar eu le am spus ce aceam pe suflet atunci si le am m ai pregatit 1 msj   cu kre sa ma des carc mental dar stau si ma ma gandesc si nu prea se merita pTr ca asta ar insemna sa i bag n seama si sa le dau ATENTI si nu prea merita !!!

 

eu

#93 Re: trospectiva:)))

2016-06-07 20:18:04

 Ca si pe mine1#11: iordan -  

 exact ca si pe mine ! Eu am simptit lucrul asta ca se n pute problema :))),:((((( de la cap, m!J-loc)) l8cnla l9c on , of the bloc nu mai am dinti n gura bagami as ... n molu BA neasa & ! Kea bataile pe degeaba pe kee minle am luat you no sa si le  mai ia nimeni ever for ever & ever ! MiliTia a fost martor & COMPLICE vreau DREPTATE si pe fata si pe spate dar si ntro arte ! Anu 2015 napu nicolaie ma calcat pe cap n biserica sf gheorghe grivita asta a f8st n clasa cu clientul nosrru cioxa xaee a n vatat n lixeul dupe srradameamsunt ataea luceuri care se leaga n tre ele dar d3geaba  ca n am cum sa raszbat !

F.B.!

#94 Re:

2016-06-16 04:26:05

Si you am  aM cazut sau picat n aceasi plasa ptr ca pescuieste la,sau cu HaLau :).(((((: urinamas pe ei de CA$h ! La ce bun si folos banii aia acuma dupa ce mi a trecut aproape toata tineretea.sanatatea frumusetea & speranta :((((((( ! M au calcat n piceoare si la propiu si la figurat Mall ul BA neasa din Septembrie 2010 un mic mare detaliu n ainte cu vro 2 saptamani ca statia,capat autobuzurilor 335,131 care n ainte era la aeroport BA neasa si erau 3 autobuze care n torceau acolo sa se mute la mall de la aeroport cu vro 150 metri mai n colo !

 

B.I.F

#95 Re:

2016-06-16 05:03:22

#11: iordan -  

 Sectia de puli itie 2 mall BA neasa securitas f 1 :))) & ssf bre, ikea rpg care o sug fara sa te ntrebe si frectia 4 pisamas pe pascale g,marin vasile militienii din zona mea repartizati n tre GriviTa & 1 mai care vor sa ma ajute " lege & interneze " la Bal amuc:) ,'(((((  ca cica sa i scutesc de 1 na alta deranj,stres ! La pus pe 1 goloGan vasile andei asa am inreles ca l cheama gologan il cheama sigur dar nu i stiu prenumele ca nici nu mi pasa,in tereseaza timp de 2 ani de zilw 2015.2016 27 sau 28.04 ma calcat n piceoare & rupt nasu cereti i ternarile de la elias & floeeasca muie Puli itiei romane ! Aa si n biserica sf Gheorghe Grivita n 2015 de 1 HandicapaT napu niculae am fost batut si jos fiind acelasi lucru l am patit calcat pe cap Sectia 4 retardati nu a facut nimik ce sa n tamplat n biserica a foat filmat ca si toate lucrurile astea de la ikea & mall !

EulesC u

#96 Re: âaaaa

2016-06-16 11:10:09

#11: iordan -  eu am cazut n PUNGA si SACOSA ei ca n avea PLASA la ea  )),:((((((((((((( ! Nu gasesesc foile alea de la spitale de pe unde am fost cu internarile si externarile cauzate de toate saraciile alea care au dat n mine da se pot lua de pe la spitalele de pe unde am fost Elias,Floreasca & ala de pe langa pta victoriei !  ((((((((( Nu mai am dinti n gura m au MUTILaT pisamas pe banii aia kre i am de luat n am facut nicio afacere cu accidentu asta sectia 4 militie ma nenorocit si acu adica de vro 2,3 ani au Inceput procedurile de eliminare,exterminare a mea oficial ei ! 

 

 

 

Ionela Carpaci

#99 Re:

2017-03-11 13:54:32

#11: iordan -  

 Pisamas,cacandu ma pe ei niste EXCROCI DA eu măcar am luat 35 de milioane vechi n apoi :) !

Bif

#100 Re: stamburiu ion

2017-04-03 15:49:35

#11: iordan -  

 Basma INCOMPETENTiLOR aTi vazuT Ba.Ma & Fa ca tot ceea ce eu am simtIt,spus ADEVERiT ? Mau MUTiLaT securiTatea f 1mall Băneasa ,rog idea & sef care i au schimbat pastilă de la securiTatea 1 an ca sa ma elimine si n totalitate n au reusit dat m su dereglat.de acordat debusolat :(((((( ! SecȚiile 2,4,5 m au NENOROCIT cu băTaia !!!

george robert

#103 Re: jeT

2017-09-04 15:44:22

#11: iordan -  

 

o EXCROACÀ pe mine ee vro 12 ani ma tot minTe k cica daca s baiat ok, finuT & cuminTe poate numi my kde niciun dinte !
george robert

#107 Re: jeT

2017-09-04 16:16:44

#11: iordan -  

 

o EXCROACÀ pe mine ee vro 12 ani ma tot minTe k cica daca s baiat ok, finuT & cuminTe poate numi my kde niciun dinte !
123

#108 Re: titus titel BoGdaN ionuȚ

2017-09-22 20:45:25

#11: iordan -  

 Făă incompetenți m ați nenorociT pe toată viața secția 2 nu a făcut absolut nimik n afara de a mușamalizare tentativele de omor pe kre ce i de la ikea rpg & securitas+ssf mall bă neasa le au avut ! M au călcat pe cap,fata,gură șpray uro paralizante ce mi au fost date n ochi gură cap urechi   pumni n coloana,umeri,ceafăă ce am nksat pe degeaba !!!

Titirigă TiTu

#109 Re: titus titel

2017-09-25 17:02:08

Eu#11: iordan -  

 Făăă n gâTu și morȚii mă Ti ți a reușiT escrochieria ne ai & m ai păcăliT !!! Ai tras de timp exacT câT ai trebuiT până de tot mai NENOROCiT m ai lăsaT șTiRB,ORBiT mă doare coloana + piceoarele la câTe palme & piceoare mi am luaT & pe degeaba nxasaT de la jegoșii de la ikea rpg +mall Bă neasa securiTas & ssf !!! Militică deliorga & marius de serviciu reportat de căTre pană de idei șeful sectiei 2 la u pus pe kp de pulă ala de la rpg.ikea sa mă nenorocească & misiunea indepliniT !!!

Titirigă TiTu

#110 Re: titus titel

2017-09-25 17:06:57

Z

 Făăă n gâTu și morȚii mă Ti ți a reușiT escrochieria ne ai & m ai păcăliT !!! Ai tras de timp exacT câT ai trebuiT până de tot mai NENOROCiT m ai lăsaT șTiRB,ORBiT mă doare coloana + piceoarele la câTe palme & piceoare mi am luaT & pe degeaba nxasaT de la jegoșii de la ikea rpg +mall Bă neasa securiTas & ssf !!! Militică deliorga & marius de serviciu reportat de căTre pană de idei șeful sectiei 2 la u pus pe kp de pulă ala de la rpg.ikea sa mă nenorocească & misiunea indepliniT !!!

HelP

#111 Re: titus titel BoGdaN ionuȚ

2017-10-02 11:35:37

#11: iordan -  

 BĂĂĂ NENOROCITO,NEMERNICO & eTc...eTc,eTc...!

NU mai am dinȚi n gură mall BĂ Neasa - ikea m au nenorociT,m au muTilat by securiTas f1,s sff mall & rpg ikea !!! Șpray uri paralizante n ochi,gură,urechi ce la greu mi au dat pe degeaba by polițiștii secției 2 delyoega - Marius da buni stiu numele Fam & jegoșilor secției 2 până de idei & tot ce vrei e degeaba acolo !!! NU mai văd,aud,merg bine din kuZa ăsTora !!!

Titirigă TiTu

#112 Re:

2017-10-11 17:26:12

#11: iordan -  

 Făă m au muTilat bulangii de la sectile 2,4,5 ! 


Musafir

#113 Re: titus titel

2017-10-12 19:18:05

#11: iordan -  

 E EXCROACĂ se face că face dar n realitate nimik NU face !

CoTabiguiTă

#114 Re: titus titel

2017-10-13 14:30:35

#11: iordan -  

 E VAGABOANTĂ mare pe mine ma duce cu preșu,zăharelu de 10 ani !!! Totimpul aceasi placă dnl.... dacă e să inTercină sau se aude ceva va dam de vesTe.$i au trecut 7,8 ani k Popa !!! :(((((

Titirigă TiTu

#115 Re: titiriga

2017-10-16 19:29:57

#11: iordan -  

 O zdreanTă,ordinară mă duce cu zăhărelul,preșul de 6 ani k1 ba că alta & eTc ! Ce fac făă i muisT()  acu k nu mai am dinți n gură nici echilibru pTr că se tile 2,4,5,7 m au NENOROCiT NU mai văd bine,dinTi NU mă am secaT câTi va belimi aș pula n morți mă ti !

Cimpoieru Cipi

#116 Re: cimpoieru cipi

2018-03-26 19:34:44

#11: iordan -  

E mare excroacă & vacă NU mi a my dat 1 semn de vro  2 ani juma aproape 3 !