Cerem retragerea din funcții a avocaților corupți!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem retragerea din funcții a avocaților corupți!

HarpaleTe hrisTu

#101 eu

2017-04-24 11:45

Sa i trag la cioc o JIGODIE ordinară !!!

Ce fack eu acuma făăă MUiSTA că NU mai am dinTi n gură ? Te am plătit pTr 1 chesTie şi am ajuns vai de mine pTr că aşa aTi vruT tu & tamaş vreTi doar caş & caşh !

valer valeriçă

#102

2017-04-24 11:47

Ce au uni la cut & pulăăă sa ai & aveTi voi la gurâăă !

george robert

#103 Re: jeT

2017-09-04 15:44

#11: iordan -  

 

o EXCROACÀ pe mine ee vro 12 ani ma tot minTe k cica daca s baiat ok, finuT & cuminTe poate numi my kde niciun dinte !
tudorel marian valerin

#104 fààà

2017-09-04 15:54

Faaa m ai nenorocit pi§eatea§ pe riTm & biT duble click =shift delete
M au menorocit sectile 2, 4, 5, 7 & mall baneasa securiTas sa I pis pe toti n qr & gura,nas & s.s.f ligamar la cur, pula & oole $I ikea rpg ma nenorocit muistul ala chelios de la pazea paza !!! Nu my a, dinTi n gura m au calcat pe kp, &pumni-pic3oare kp, koloana,tibii-genunchi ce am nksat !!!!
cioca pic

#105 HOTILOR

2017-09-04 16:00

Ce my imintrebui mie ceea ce voi mie de mult timp trebuia a imi da ? Mi aTi omorat bunik cu asteptarea asta zadarnica, penibila &jalnica futu va mortii n gura , exact de ziua mamei am ngrato !!! ((((:
BoGdaN

#106 sectia 4 labagii

2017-09-04 16:11

A puso pe vecina cristach floarea sa mi dea cu spray paralizant n ochi n timp ce ei ma aflam n curte nchideam poarta & de odata o vad pe mortaciune k baga 1 sprint pana n fata portii & de acolo..! & gologan andrei a fost pus de tudorei strada rucar nr 26 in data de 27.04.2016 n colaborare stransa cu gayy de la a 4 sa ma nenoroceasa & asa a fost a venit dupe mine m parculetup de langa park ciresarii & ma nbrancit & jos fiind ma calcat pe fata, barba, gura & ochi si acolo unde am lipsa craniana osoasa, a4 a fost acolo npreuna cu ce I de la locala !!!!
george robert

#107 Re: jeT

2017-09-04 16:16

#11: iordan -  

 

o EXCROACÀ pe mine ee vro 12 ani ma tot minTe k cica daca s baiat ok, finuT & cuminTe poate numi my kde niciun dinte !
123

#108 Re: titus titel BoGdaN ionuȚ

2017-09-22 20:45

#11: iordan -  

 Făă incompetenți m ați nenorociT pe toată viața secția 2 nu a făcut absolut nimik n afara de a mușamalizare tentativele de omor pe kre ce i de la ikea rpg & securitas+ssf mall bă neasa le au avut ! M au călcat pe cap,fata,gură șpray uro paralizante ce mi au fost date n ochi gură cap urechi   pumni n coloana,umeri,ceafăă ce am nksat pe degeaba !!!

Titirigă TiTu

#109 Re: titus titel

2017-09-25 17:02

Eu#11: iordan -  

 Făăă n gâTu și morȚii mă Ti ți a reușiT escrochieria ne ai & m ai păcăliT !!! Ai tras de timp exacT câT ai trebuiT până de tot mai NENOROCiT m ai lăsaT șTiRB,ORBiT mă doare coloana + piceoarele la câTe palme & piceoare mi am luaT & pe degeaba nxasaT de la jegoșii de la ikea rpg +mall Bă neasa securiTas & ssf !!! Militică deliorga & marius de serviciu reportat de căTre pană de idei șeful sectiei 2 la u pus pe kp de pulă ala de la rpg.ikea sa mă nenorocească & misiunea indepliniT !!!

Titirigă TiTu

#110 Re: titus titel

2017-09-25 17:06

Z

 Făăă n gâTu și morȚii mă Ti ți a reușiT escrochieria ne ai & m ai păcăliT !!! Ai tras de timp exacT câT ai trebuiT până de tot mai NENOROCiT m ai lăsaT șTiRB,ORBiT mă doare coloana + piceoarele la câTe palme & piceoare mi am luaT & pe degeaba nxasaT de la jegoșii de la ikea rpg +mall Bă neasa securiTas & ssf !!! Militică deliorga & marius de serviciu reportat de căTre pană de idei șeful sectiei 2 la u pus pe kp de pulă ala de la rpg.ikea sa mă nenorocească & misiunea indepliniT !!!

HelP

#111 Re: titus titel BoGdaN ionuȚ

2017-10-02 11:35

#11: iordan -  

 BĂĂĂ NENOROCITO,NEMERNICO & eTc...eTc,eTc...!

NU mai am dinȚi n gură mall BĂ Neasa - ikea m au nenorociT,m au muTilat by securiTas f1,s sff mall & rpg ikea !!! Șpray uri paralizante n ochi,gură,urechi ce la greu mi au dat pe degeaba by polițiștii secției 2 delyoega - Marius da buni stiu numele Fam & jegoșilor secției 2 până de idei & tot ce vrei e degeaba acolo !!! NU mai văd,aud,merg bine din kuZa ăsTora !!!

Titirigă TiTu

#112 Re:

2017-10-11 17:26

#11: iordan -  

 Făă m au muTilat bulangii de la sectile 2,4,5 ! 


Musafir

#113 Re: titus titel

2017-10-12 19:18

#11: iordan -  

 E EXCROACĂ se face că face dar n realitate nimik NU face !

CoTabiguiTă

#114 Re: titus titel

2017-10-13 14:30

#11: iordan -  

 E VAGABOANTĂ mare pe mine ma duce cu preșu,zăharelu de 10 ani !!! Totimpul aceasi placă dnl.... dacă e să inTercină sau se aude ceva va dam de vesTe.$i au trecut 7,8 ani k Popa !!! :(((((

Titirigă TiTu

#115 Re: titiriga

2017-10-16 19:29

#11: iordan -  

 O zdreanTă,ordinară mă duce cu zăhărelul,preșul de 6 ani k1 ba că alta & eTc ! Ce fac făă i muisT()  acu k nu mai am dinți n gură nici echilibru pTr că se tile 2,4,5,7 m au NENOROCiT NU mai văd bine,dinTi NU mă am secaT câTi va belimi aș pula n morți mă ti !

Cimpoieru Cipi

#116 Re: cimpoieru cipi

2018-03-26 19:34

#11: iordan -  

E mare excroacă & vacă NU mi a my dat 1 semn de vro  2 ani juma aproape 3 !