Fara O.P. la Antena3

Quoted post

Edmund

#32

2014-06-12 16:42

Antena 3 sterge toate comentariile mele numai ca amintesc cuvintele: pocaiti, adventisti de ziua a 7a, badea, ghidea sau pavel memete!...:) Cred ca sunt tare sensibili la secta lor bisericeasca!...:) Si tot dau stiri despre sfarsitul lumii si despre necredinbta! Tipic pocait!... Doar ca nimeni nu se sesizeaza... Si atata timp cat il lauda pe plagiatorul ponta, asta le mai da si bani, pocaitilor!

Raspunsuri


Musafir

#51 Re:

2014-06-27 08:58:49

#32: Edmund -

Mie mi se falfaie daca Ponta a plagiat, desi instanta a spus ca nu, nu ai ce le face retarzilor mintal care repeta asta ca un papagal prost. Ma intereseaza daca macacul a furat 25% din salarii ca sa ii faca parasutistei parcuri in paduri, daca si-a dat singur casa ca un hot penibil ce e, daca a platit mosia nana cu banii de la tigani, daca a luat spaga pentru a gratia de 2 ori o avocata mafiota, daca i-a bagat pe tigani la parnaie ca sa le dea teapa cu banii, daca a vandut flota si in general daca a furat sau manjit orice a atins.

Daca pseudo-plagiatul iti starneste tie interesul, esti ori retard mintal, ori scursura basista. Mars