DREPTATE PENTRU CAINELE "LUPUSOR"! STOP MALTRATARII!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția DREPTATE PENTRU CAINELE "LUPUSOR"! STOP MALTRATARII!
|
Musafir |
#12016-04-17 19:58STOP MALTRATARII ANIMALELOR. CRIMINALII SA FIE CONDAMNATI! |
|
| |
|
Musafir |
#22016-04-17 20:17Am 12 ani si cand am vazut poza m-am speriat raj de tot. |
|
| |
|
Musafir |
#32016-04-17 20:19Am semnat cu speranta ca va fi un graunte de dreptate,in fata valului de violente la care sunt supuse animalele!Sper sa fim atat de multi,incat sa formam un dig! |
|
| |
|
Musafir |
#42016-04-17 20:26Este inadmisibil din niciun punct de vedere ca acel criminal sa scape nepedepsit. |
|
| |
|
Musafir |
#52016-04-17 20:32Trebuie pedepsiti absolut toti cei care maltrateaza animalele.Ne descalifica si ne dezonoreaza |
|
| |
|
Musafir |
#62016-04-17 20:37Astfel de persoane trebuiesc pedepsite !!!Ignoranta face mult mai multe victime |
|
| |
|
Musafir |
#72016-04-17 20:38Pentru ca sunt satula de atata suferinta.. :-((( |
|
| |
|
Musafir |
#82016-04-17 20:45Pentru ca imi pasa. |
|
| |
|
Musafir |
#92016-04-17 20:47Stop maltratarii. Drepturi pt animale |
|
| |
|
Musafir |
#102016-04-17 20:49Toti cei ce abuzează chinuiesc sau omoară animale trebuiesc pedepsiti! Stop crimei si abuzului împotriva animalelor! |
|
| |
|
Musafir |
#112016-04-17 20:51VA ROG FACETI DREPTATE CATELUSULUI,,,STOP MALTRATARII |
|
| |
|
Musafir |
#122016-04-17 20:52:((((((((((((((((( |
|
| |
|
Musafir |
#13 Stop abuzului împotriva animalelor2016-04-17 20:54Acestia sunt criminali în libertate. Mai bine ar muri acesti nenorociți. Probabil asa procedează si cu soțiile, fetele sau mamele lor. Le bat pana le nenorocesc. |
|
| |
|
Musafir |
#142016-04-17 21:01Pentru pedepsirea acestor criminali. |
|
| |
|
Musafir |
#152016-04-17 21:01sper sa ajute la ceva |
|
| |
|
Musafir |
#162016-04-17 21:05Criminali în libertate. Sunt persoane bolnave psihic, fara sanse de recuperare. Nu le da naiba un gand de sinucidere? E singura sansa de a scăpa de asemenea specimene. |
|
| |
|
Musafir |
#172016-04-17 21:11Cel putin 7 ani de închisoare ! |
|
| |
|
Musafir |
#182016-04-17 21:13Pentru ca îmi doresc ca "animalele" sa ajungă în "cusca" ,știu ca nu se vor aplica din păcate masuri așa drastice și totuși atât de necesare dar am speranța că îl va ustura în așa fel încât sa numai se atingă de vreun suflet nevinovat în viața lui !!Dacă din omenie și din faptul ca se presupune ca suntem cea mai deșteaptă specie de pe pamant nu se poate măcar de frica sa numai facă așa ceva! |
|
| |
|
Musafir |
#192016-04-17 21:18atrocitatile asupra animalelor trebuie sa inceteze, fie ca bipezii vor intelege, fie ca vor fi pedepsiti ! acesti avortoni nemernici si toti cei care abuzeaza si maltrateaza animalele trebuie sa primeasca cea mai aspra pedeapsa (ceva apropiat de pedeapsa capitala). |
|
| |
|
Musafir |
#202016-04-17 21:28Stop cruzimii!Stop maltratarii!Oamenii pentru ca sunt inzestrati cu ratiune ar trebui sa stie a pretui o viata a unei vietati cu suflet! |
|
| |
|
Musafir |
#212016-04-17 21:28Am semnat pentru ca sper ca se va face dreptate.Sper desi nu cred.Daca era cainele unui politician deja taranoiul ar fi gost inchis.Am semnat pentru ca traiesc in Italia si sant satula sa mi se spuna...aaaaa ..romanca.voi aia care maltratati animalele.etc |
|
| |
|
Musafir |
#222016-04-17 21:30Am semnat pentru ca sper ca se va face dreptate.Sper desi nu cred.Daca era cainele unui politician deja taranoiul ar fi fost inchis.Am semnat pentru ca traiesc in Italia si sant satula sa mi se spuna...aaaaa ..romanca.voi aia care maltratati animalele.etc |
|
| |
|
Musafir |
#232016-04-17 21:31Individul are o problema medicala dar acest lucru nu il scuteste de pedeapsa....sa mearga la puscarie pentru cata suferinta a cauzat |
|
| |
|
Musafir |
#242016-04-17 21:31Am semnat aceasta petitie pt a face dreptate cainelui...si nenorocitilor care chinuie animalele sa fie pedepsiti...Dumnezeu sa i pedepseasca pe criminalii astia...jigodii umane fara suflete !!! |
|
| |
|
Katy |
#25 Dreptate pentru animale!2016-04-17 21:31Îmi doresc ca în România animalele sa fie tratate egal cu oamenii! Sunt suflete ca merita sa trăiască și nimeni nu are dreptul sa le chinuie!Îmi doresc sa se facă dreptate în numele tuturor animalelor chinuite și omorâte fără mila!!! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie