Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#13776

2014-01-17 12:51

basescu la brutarie

Musafir

#13777

2014-01-17 12:51

CCR ESTE OARE DE VINA ,EU CRED CA NEMATURIZAREA ROMANILOR E DE VINA ,CA ACEST REBUT AL SOCIETATII ESTE INCA IN FRUNTEA TARI.NU ATI AJUNS IN 20 DE ANI SA VA MATURIZATI ,DACA SE INTIMPLA IN ITALIA SUNT CONVINS CA ERAU PE STRAZI MILIOANE DE ITALIEN PENTRU DEMITERE PRESEDINTELUI DAR LA NOI TOTI O APA SI-UN PAMANT ,,.SUNT IN ITALIA DIN 1993 SI CRED CA O PARTE DIN ROMANII DIN ROMANIA NE FACE DE RAS STRAMOSII NOSTRI .VIOREL LAZAR BERGAMO TF 3288986931 ,,,DESTEAPTATE ROMANE ,,,
BASESCU FAN

#13778 PUSCARIE PENTRU VOICULESCU

2014-01-17 12:51

CATI CRETINI ARE ROMANIA ASTA TE UIMESTE !!!!! DE 2 ANI DE GUVERNARE USL NU S-A FACUT NIMIC , IN SCHIMB TOT BASESCU E DE VINA !!! CAND O SA INTRE LA BULAU SEFUL VOSTRU "FELIX" O SA VA IMPRASTIATI CA POTARNICHILE PANARAMELOR DE LA LATRINE 1,2,3 !!!!!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-17 12:51


MARIAN

#13780 LA PUSCARIE TOTI...

2014-01-17 12:52

LA PUSCARIE BASESCU, PORA, TURCESCU, BOC, LIVIA STAICU......SI TOTI CATELUSII LUI

Musafir

#13781

2014-01-17 12:52

jos dictatorul suntem alaturi de voi

Musafir

#13782

2014-01-17 12:52

dupa atatia ani de scarba,de nervi,de stres,nu mai pot comenta decat JOS basescu !felicitari pentru idee !

Musafir

#13783

2014-01-17 12:52

Da sunt de acord cu demisia lui Basescu!

Musafir

#13784

2014-01-17 12:52

jos cu dictatorul,a mintit poporul


Musafir

#13785

2014-01-17 12:52

In luna noiembrie am trimis o petitie la presedinte si mi sa raspuns ca nu ma poate ajuta am girat pe un om daca se mai poate numi asa la Bancaromextera sucursala AlbA iULIA si am fost exsecutata silit si aruncata in strada in ceasta perioada mi decedat si sotul eu am o pensiede 460 leisi nu am avut cu ce sa mi platesc un avocat am trimis toate actele la asociati PIPERIA din Bucuresti dar mi au cerut 3000 euro plus deplasarea la ALBA iulia
boby

#13786 Re: PUSCARIE PENTRU VOICULESCU

2014-01-17 12:52

#13764: BASESCU FAN - PUSCARIE PENTRU VOICULESCU 

 bine ca esti tu destept cu javra ta!


Musafir

#13787

2014-01-17 12:52

in urma cu opt ani de zile am solicitat restituirea unei proprietati imobiliare iar pentru faptul ca aceea proprietate o dorea un generral de securitate prieten cu basescu s-a intamplat ca basescu a intervenit in justitie pentru ca proprietatea respectiva sa fie data pretenului sau ! de opt ani de zile criminali din randul magisratilor , a serviciilor secrete ,a ministerului de interne ,a ministerului de justitie alaturi de criminali de pe scena politica deruleaza actiuni criminale vizand izolarea mea de absolut orice perrsoana , discreditarea mea pe orice cale posibila vizand eliminareea mea in stil mafiot ! sa fii om cinstit si sa te trezesti :suspect de spionaj , de crima organizata , de crima , de terorism , de furturi , etc de absolut orice pe baza bunului plac a unor infractori detinatori de functii inalte ! nu am nimic cu omul asta desi mi-a facut atata rau dar acest sistem criminalo-mafiot trebuie schimbat din temelii cat mai urgent posibil deoarece este inadmisibil ca in zilele noastre o trupa de criminali din zona secreta sa conduca aceeasta tara sfidand orice lege si orice reglementare internationala care nu le convine ! de opt ani de zile o trupa de criminali cu pretentii de oameni ai legii deruleaza terorismul de stat impotriva mea si a familiei mele punandu-ne pe cap o trupa de tigani scarbosi in sensul etichetarii noastre ca tigani desi nu avem absolut nici o legatura cu aceasta natie ! de opt ani de zile criminali cu uniforme se zbat zilnic sa imi ataaseze eticheta de bandit desi sunt om cinsit , de homosexual desi niciodata in viata mea nu am avut de a face cu asa ceva ! de dracul in persoana si antichristul deesi sunt un bun crestin (cu lipsuri recunoscute) dar crestin si nicidecum mahomedan sau islamist sau budist sau orice altceva ! de opt ani de zile viata mea inclusiv cea intima a fost transformata in spectacol de interes public si pusa la dispozitia publicului larg de o trupa de criminali care pretind ca ar fi oameni ai legii ! de opt ani de zile nu pot derula nici o acccivitate in conditii normale deoarece o trupa de criminali cu uniforme dispun de resursele necesare pentru a ma incurca la orice pas ! de opt ani de zile nu pot sa ocup un loc de munca sau sa fac o afacere deoarece o trupa de ccriminali cu pretentii de oameni ai legii dispun de resursele neceesare pentru a ma incurca la orice pas si a ma sicana la orice miscare pe care as face o !de opt ani de zile reclam actiunile criminale derulate la lumina zilei si pe gramezi de bani publici de catre infrqactori cu pretentii de oameni ai legii dar nimeni nu misca un deget pentru ca acesti criminali platiti de la buget sa functioneze in cadru legal ! nu cred ca schimbarea lui basescu va rezolva gravele probleme ale statului mafiot roman pentru ca acesta sa ajunga stat de drept dar oricum poate fi un paaas spre normalitate deci semnez !

Musafir

#13788

2014-01-17 12:52

nu numai Traian Basescu este vinovat ci intreaga cla sa politica ce s-a instalat in fruntea tarii de la Revolutie.Pacat,pacat de sangele varsat.Tradatorii de tara si de neam.Mama mea nu si-a cunoscut tatal si nici bunicul morti in razboi,tata si fiu,tatal 1916-1918 iar fiul 1944-1945.Bunica mea a murit la varsta de 90 de ani vaduva cu 2 copii in speranta ca i se va intoarce sotul dupa front.Mama mea mea cu durere in suflet s-a stins dupa o boala grea si cu sufletul meimpacat ca nu si-a cunoscut tatal.Pentru ca au murit acesti eroii,eroii nostri pe care ii cinstim in fiecare an de "ZIUA EROILOR" cu cateva coroane de la autoritatile locale.
Heil Hitler

#13789 basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator

2014-01-17 12:53

Aceasta este o scrisoare, care mi-as dori sa fie citita integral public de catre Antena3 sau chiar alt post TV

Domnule Basescu,

Incep prin a spune ca nu mi-as fi dorit sa am un Presedinte sfant, perfect. Nu cred ca e si posibil. Si nici scopul meu nu este sa va judec moralmente. Vreau doar sa va spun de ce nu ati reusit sa puneti acest popor pe un fagas de insanatosire, de prosperitate, de ce nu se intrevad macar niste muguri pt un viitor mai bun.

Fiindca poate fiindca nu esti inteligent, fiindca poate nu ai viziune, sau mai rau, poate ca nu ai vrut.

Nu ai reusit sa pui acest popor pe un fagas de insanatosire, de prosperitate, sau macar sa ii dai o speranta, sa se vada ca ai "dat o sapa la temelie", cum s-ar zice. Fiindca ai crezut ca daca ,"chipurile" ,la varful Justitiei o sa fie independenta o sa scapi tara de hoti, pentru ca poate daca o sa dati nu stiu ce Lege a educatiei, o sa avem si educatie buna in scoli, copii educati si destepti, ca poate doar dand o lege buna a pensiilor, o sa avem si pensii mai mari, ca poate daca dand o lege buna pentru sanatate, o sa fim si mai sanatosi. etc....

ERONAT

PROBLEMELE MARI ALE ACESTEI SOCIETATI TIN DE MENTALITATE, MORALITATE.

Aici trebuia actionat. Si cum trebuia sa faceti asta?
In primul rand incepand cu educatia copiilor, de la gradinita, scoala, facultate. Aici in primul rand trebuiau canalizate toate fortele, toate actiunile posibile, de ce trebuie explicat copiilor ca nu e bine sa furi, sa le explici ca daca azi furi (prin evaziune, prin escrocherii, prin gainarii), maine (in afara ca o sa ai insomnii ca risti sa fii prins si pedepsit), nu o sa ai strazi, canalizare, pensie, ca de ce nu e bine sa dai spaga , ca daca azi dai spaga unui doctor sa te faca bine, acel doctor asa se va invata si maine te va face bine pe tine, pe parintii tai, pe bunicii tai doar daca ii dai spaga. Ca daca dai spaga unei invatatoare azi sa te invete, ea asa se va invata si o sa te invete pe tine, pe copii tai doar daca ii vei da spaga, Trebuia explicat copiilor ca daca el si colegul lui cand vor fi mari, in putere, vor fi puturosi si nu vor munci, nu vor avea strazi, canalizare, apa, bunicii lor pensii....etc.
In al doilea rand trebuia sa incurajati societatea civila, sa fie unita, puternica, organizata sub forma unei miscari civice, care sa propuna solutii pentru problemele societatii, dar care si sa sanctioneze in orice moment la nedreptatile facute de politicienii care ii conduc.
Astea sunt doar cateva idei pe care ar fi trebuit sa le faceti sa puneti acest popor pe un fagas de insanatosire, prosperitate si dreptate.

De aceea consider ca nu sunteti un conducator bun. Ati avut la dispozitie 10 ani. Imi pare rau.



P.S. Tot mi s-a atras atentia. A nu se intelege ca ati fi singurul conducator care nu a fost bun. Ma tem ca nici unul nu a realizat nimic intr-adevar bun pentru acest popor. Probabil de aceea suntem si unde suntem.
Totodata sa nu se inteleaga ca sunt de partea antenei3 (propagandisti manipulatori),voiculescu, ponta, crin sau cine mai vreti ...toti fiind "o apa si un pamant", plini de interese personale.
Nickul meu "Heil Hitler"este doar o ironie, menita doar a starni interesul, curiozitatea si a putea fi identificat in discutii.
Nu sunt eu un sfant. Nu doresc sa devin persoana publica, vreo functie sau vreun alt folos. Doresc doar ca acest mesaj sa "trezeasca" clasa politica si cat mai multi oameni.'''

1

#13790 twist

2014-01-17 12:53

nu e indeajuns sa plece , il vrem la pirnae pe viata !!!!!!!!!!!!
elev clasa a 6-a scoala generala nr.190

#13791 Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator

2014-01-17 12:53

#13736: Heil Hitler - basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator

nenea hitler, am invatat la scoala despre dumneavoastra. Sunte-ti mai rau ca toti !


Musafir

#13792

2014-01-17 12:53

Imi este sila sa-l mai aud, dar sa-l maivad! In timp ce lumea se zbate cu greutati mari, el prospera impreuna cu famlia si tine predica la romani. Rusine sa ii fie!

Musafir

#13793

2014-01-17 12:53

La ora 18:30 un nou episod din serialul Delirarile unui betivan.

Musafir

#13794

2014-01-17 12:53

Moarte Tiranilor !

Musafir

#13795

2014-01-17 12:53

Bravo Antena 3! Numai impreuna o sa scapam de acest individ.

Musafir

#13796

2014-01-17 12:53

Un imbecil care a fost sustinut de alti imbecili ai serviciilor secrete romane si straine sa devina presedinte. O tentativa de om esuata si tranformata in suferinta unui popr prea dur si prea greu incercat. Pe ceasca l-au impuscat pentru mult mai putine...

Musafir

#13797

2014-01-17 12:53

afara cu javra ordinara.sa vina laconducere oameni integri si destepti si iubitori de tara.
#1

#13798 defunctul base

2014-01-17 12:54

nu e indeajuns sa plece , il vrem la pirnae pe viata !!!!!!!!!!!!

Musafir

#13799

2014-01-17 12:54


sunt de acord sa si dea demisia






adiw

#13800

2014-01-17 12:54

la puscarie cu securistul.