Spune NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Spune NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie


Musafir

#51

2013-02-19 20:39

Ma numesc Puisor Daniela! Si sunt impotriva inchideri spitalului! Eu m-am operat acolo,si sunt foarte multumita! Au niste maini de aur,nu au nevoie de aparatura pentru a salva niste oameni cu probleme! Nu va temeti ca vom ramane fara cei mai buni docotori din Romania? Rusine!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-02-19 21:09


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-02-19 21:11


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-02-19 21:13


gabi.

#55 http://www.youtube.com/watch?v=VwOBlO052rE

2013-02-19 21:13

in acest link vedeti ce fel de oameni lucreaza in acest spital
nu lasati un spital cu medici foarte buni sa faca altii ce vrea cu el

Musafir

#56 Re:

2013-02-19 22:02

#1: -

nu desfiintarii spitalului


Musafir

#57

2013-02-19 23:41

Nu cateogoric nu . Spun nu desfiintarii !

Musafir

#58

2013-02-20 08:12

Din ce in ce mai des aud cuvantul desfiintare. Ma deranjaza cu atat mai mult cu cat lucrul asta se intampla in comunitatea mea, un loc unde nu s-a mai construit demult, de foarte demult ceva pentru comunitate. As fi curioasa ce vor sa faca din acel parc imens?? Loturi pentru viloaie si hoteloaie?

Musafir

#59

2013-02-20 09:10

in acest spital am invatat sa merg si sa fiu un om normal.Nu-l desfiintati nu se stie cand veti avea nevoie de ajutor vreodata !

Musafir

#60

2013-02-20 09:24

Pentru noi,fam. Arsene din Basarabi,spitalul a fost si este a doua casa in care ne-am regasit linistea si puterea de a merge mai departe dupa un accident rutier grav .Spunem deci cu tot sufletul NU INCHIDETI SPITALUL !!! ar fi o mare pierdere !!!SUNT SIGURA CA CEI CARE I-AU TRECUT PRAGUL AU DOAR CUVINTE DE LAUDA LA ADRESA MEDICILOR SI PERSONALULUI MEDICAL !!!

Musafir

#61

2013-02-20 10:52

tratamentul in acest spital a fost unul deosebit.Cu toate lipsurile inerente,calitatea ,atentia celor care m-au ingrijit,ca fost pacient,nu am cuvinte.. Dl.doctor Rubely.d-na Fanica asistenta sefa,infirmierele curate si atente,mi-au dat un sentiment de incredere,de firesc,de optimism.Le multumesc !NICU PUSCASU,Tulcea

Musafir

#62

2013-02-20 11:03

SPR CA DUMNEZEU SA OPRAC ACESTA CRIMA.

Musafir

#63

2013-02-20 11:33

Domnilor !!! avem nevoie de spitale ! nu sa le desfintam si pe cele care au mai ramas.....

Musafir

#64

2013-02-20 11:48

multumiri din suflet domnului doctor Nicolae,...,caut cuvinte pentru a-mi exprima stima si respectul fata de dansul,dar cuvintele nu pot exprima tot ceea ce simt si gandesc...datorita acestui medic deosebit, competent care-si respecta profesia si juramantul lui Hipocrate...azi pot semna aceasta petitie.

Musafir

#65

2013-02-20 12:17

VĂ MULŢUMESC CĂ EXISTAŢI !
În acest spital, am fost tratat cu profesionalism de către domnul doctor Eugen Rubeli.
Am suferit o dublă fractură de tibie şi peroneu la piciorul stâng. Mulţumesc acestor oameni minunaţi pentru că azi pot merge ca un om normal

Marius - Mircea Barău

Lidia Jianu

#66

2013-02-20 13:08

Sunt relativ noua in cadrul acestui colectiv (cca 4 ani) si vreau sa va spun ca am intalnit aici un colectiv de oameni minunati si deosebiti... Sunt mandra si onorata ca am avut norocul sa fac parte din aceasta echipa de exceptie ... In ciuda conditiilor improprii si destul de precare rezultatele muncii colegilor mei(medici, asistente, infirmiere, personal auxiliar) sunt ireprosabile... Capacitatea lor de a se mobiliza si rezolva cazuri care fara ajutorul si omenia ce-i caracterizeaza ar fi ramas nerezolvate m-a determinat sa raman in mijlocul lor si sa le fiu mereu recunoscatoare pt.ceea ce m-au invatat, pt. ceea ce sunt si pt. ceea ce fac! Va multumesc tuturor si... sunt convinsa ca vom reusi in demersul nostru pt. ca AICI totul se face cu mult, mult suflet...iar cei care ne-au fost pacienti stiu asta!
dr Cucu Toma

#67 PRIMA MIE...

2013-02-20 13:35

DUPA CUM CRED CA ATI OBSERVAT, AM TRECUT DE BARIERA PSIHOLOGICA A PRIMELOR 1000 DE SEMNATURI.SI ASTA IN NUMAI 4 ZILE. ACEST LUCRU, CA SI COMENTARIILE DUMNEAVOASTRA, NE INCURAJEAZA, ARATA JUSTETEA DEMERSULUI NOSTRU, NE INDEAMNA SI MAI MULT SA FIM UNITI, SA FIM IMPREUNA.
TOTDEAUNA AM PRIVIT ACTUL MEDICAL CU MULTA RESPONSABILITATE, CA PE UN PARTENERIAT CU DUMNEAVOASTRA , PACIENTII NOSTRI.
ACUM,LA RANDUL NOSTRU AVEM NEVOIE DE SUPORTUL DUMNEAVOASTRA, DE INCURAJARILE DUMNEAVOASTRA, DE ACTIUNEA DUMNEAVOASTRA.SUNT FERICIT CA ACESTEA NU AU INTARZIAT SA APARA.
VA MULTUMESC CA APRECIATI CEEA CE FACEM PENTRU SANATATEA DUMNEAVOASTRA, VA MULTUMESC CA SI PENTRU DUMNEAVOASTRA SPITALUL REPREZINTA MAI MULT DECAT 12 HECTARE DE TEREN, VA MULTUMESC CA ATI INTELES CA NUMAI IMPREUNA PUTEM SALVA TRADITIA, PERFORMANTA, OMENIA, BUNUL SIMT, SIMTUL DATORIEI, SPIRITUL DE ECHIPA.
SUNT FERICIT CA MA AFLU AICI ALATURI DE VOI...

Musafir

#68

2013-02-20 14:40

Eu am fost tratata ani de zile in acest sanatoriu ,multumesc colectivului de medici si intregului colectiv administrativ pentru felul cum isi desfasoara activitatea pentru sanatatea oamenilor.Doresc ca si in continuare sa gasesc in functiune acest sanatoriu atunci cand ma voi deplasa la Eforie o data pe an.Succes in activitatea de viitor!

Musafir

#69

2013-02-20 15:39

cea mai buna asistenta medicala din ROMINIA

Musafir

#70

2013-02-20 15:41

Se incearca inca un pas spre exterminarea fizica a romanilor si distrugerea putinelor sanse pe care le mai avem de a putea sa-i salvam pe cei ce au nevoie de acest spital.
ioana

#71

2013-02-20 15:48

nu vreau sa se desfiinteze iar dak sar desfiinta mi-ar parea rau de toti medicii din acest spital ptr ca sunt extraordinari de buni.....nu mi-ar parea rau de meneger ptr ca mi-a cerut 500 euro sa ma angajeze iar dupa un an jumate ma dat afara spunand ca nu poate sa ma angajeze ...dupa ce a mancat banii inca cu 2 3 angajate de acolo ...afara cu menegeru ca sa mearga spitalul bine ....rusine menegerului ca a luat banii la jumate din spital ca sa-i angajeze.....rusineeeeeeeeeeeeeeeeee
SEITCEANOMAN@YAHOO.COM
Musafir

#72

2013-02-20 15:49

SUNT UN OM INTREG ACUM DATORITA ORTOPEZILOR DE LAACEST SPITAL


Musafir

#73

2013-02-20 16:04

CINE A AVUT PROBLEME K OASE RUPTE, STIE CLAR UNDE SUNT CEI MAI BUNI DOCTORI DIN TARA, IAR NISTE INCONSTIENTI VOR SA NE LASE FARA ACESTI OAMENI BUNI, PROFESIONISTI SI K O MORALITATE GREU DE GASIT IN ALTE SPITALE !!!! SA INCERCAM SA AJUTAM ACESTI OAMENI SA NE AJUTE IN CONTINUARE !!!

Musafir

#74

2013-02-20 16:15

Nu sunt de acord cu desfiintarea spitalului de ortopedie din Eforie
Este nevoie de acest spital si de medicii de aici.

Musafir

#75

2013-02-20 16:49

Spitalul este necesarpentru toti constantenii si nu numai.