NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!


Musafir

#826 Re: nuuuu

2012-09-26 22:38

#18: bogdan - nuuuu

Ce aveti bai frate toti cu masonii??

 


Musafir

#827

2012-09-28 15:07

Doriti investitii de miliarde de euro in economia romaneasca?

Doriti zeci de mii de slujbe bine platite in Romania?

Doriti impulsionarea cercetarii si transferul de tehnologii de ultima ora in tara?

Doriti dezvoltare economica sustinuta in urmatorii 10 ani?

Doriti inzestrarea armatei romane la cele mai inalte standarde?

Semnati aceasta petitie, prezentati-o familiei voastre, prietenilor si colegiilor de serviciu, pentru ca este o batalie pentru noi toti, este o lupta care inca mai poate fi castigata… Depinde doar de noi daca vom accepta sa traim in continuare astfel, fara sa ne pese de cum foloseste statul banii nostri sau dimpotriva, vom face ceva…

http://www.petitieonline.com/avioane_noi_si_dezvoltare_economica_prin_offset
Satanic Slayer

#828 Lady Gaga

2012-10-10 15:05

Sunteti niste inchisi la mine,sincer acum. Mai terminati-va dreacu cu atata bataie de joc.Homosexualii daca vor relatii sa fie relatii,dumnezeu cica iubeste pe toata lumea. Nu sunt fana Lady Gaga dar sunteti penibili. Cine nu vrea sa se duca,nu se duce. Ce va fute pe voi grija daca e satanista? Femeia aia "stricata" cum ii ziceti voi,are o cariera,milioane de fani in toata lumea si nu a murit nimeni asa ca nu mai mancati atata cacat ca ni se duce tara in jos de tot.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2012-10-25 17:44


MM

#830 Gaga.

2012-11-07 08:57

Doamne! Voi sunteti cu capul? "Tara noastra pura si sfanta" , unde sfanta?! Au futut.o multi inainte, numai pura nu mai e. pff.
Si uite, Gaga a venit cu toate petitiile voastre ?! S-a intamplat ceva? A venit Satana? O ducem mai rau ca inainte? Ne-a furat copii ? A facut ritualuri satanice? Nu, atunci de ce v-ati stresat atat? De frustrati ce sunteti ! Va plictisiti oameni buni, gata lenea si batjocura la adresa altora, pentru ca niciunul din voi nu se poate compara cu ceea ce face femeia aceea. Ea munceste , canta, danseaza, face show si e greu. Voi ce faceti ? Se pare ca sunteti prea ocupati cu facutul ....nimicului si tot ceea ce va ramane de facut este sa comentati degeaba. Sper ca nu asta va fi mentalitatea oamenilor de acum incolo... Pentru ca din cauza asta se duce tara de rapa..

Musafir

#831 Re: Lady Gaga

2012-11-07 12:24

#828: Satanic Slayer - Lady Gaga

Esti mai proasta decat un copil care s-a nascut cu retard mintal, de ce ? Pentru ca, acel copil are o scuza, tu nu ai. Hai sa-ti explic pe intelesul tau, in ordinea de idei prezentata de tine.

1. A fi deschis la minte, inseamna sa vezi si sa calculezi din toate perspectivele, nu sa fii deschis tuturor mizeriilor.

2. Expresia ta "mai terminati-va dreacu cu atata bataie de joc" imi confirma cele spuse mai sus, referitor la nivelul inteligentei si educatiei tale. Nu e vorba de nicio bataie de joc, iar "mai terminati-va dreacu" nu exista, "terminati-va mancarea/temele" etc "mai terminati-va dreacu, n-are nici un sens in nicio limba"

3. Homosexualii, ca fapt divers, s-a dovedit ca sufera de anumite modificari hormonale, pe scurt si pe intelesul tuturor, sunt bolnavi, stricati, etc Dumnezeu cu D nu cu d, iubeste fiecare om in parte, la fel cum respectivul om isi iubeste semenii, aproapele, dar tot El, a spus ca barbatul sa se iubeasca cu femeia, nu barbatul sa se iubeasca cu barbatul sau femeia cu femeia. Iarasi, nici aceasta propozitie dezordonat-handicapata a ta, nu are relevanta.

4. Nu e vorba de dus, sau nu, de a te prezenta acolo sau nu, unii oameni care au ceva in cap, automat au principii si norme psihologice, simpla ei prezenta prezinta un deranj educational, psihic, moral si de credinta, credinta pe care o avem noi romanii, atat de stricata cum este, farama aceea nu permite unei chestii in trup de om sa paseasca in tara lui.

5. Grija nu "fute", "a fute" este un termen exclusiv sexual, care nu poate fi apropiat de grija in nici un fel de context, decat daca, repet cel ce arunca aceste vorbe alaturi de "grija" este o persoana ca tine ; Iarasi prostia ta da pe dinafara, bineinteles ca ne deranjeaza satanistii, pentru simplu fapt ca satanistii sunt slujitori ai raului pe scurt si nu iti vor binele nici tie, nici mie, nici intre ei macar.

6. "Femeia" asa cum ai numito, nu este femeie, trupul poate este de femeie, inca am indoieli si nu sunt singurul, are o cariera zici tu, o cariera fara munca, pentru orice imbecil bate la ochii cand cineva se ridica peste noapte din nimic, asa cum s-a intamplat cu ea si multi altii, prin versuri si imagini de spalare a creierelor slabe, posesori ale lor fiind numiti fani, sustinatori indirect ai aceluiasi "stapan" pe care ea l-a adoptat pentru succes material si alte mizerii.

 

Iti urez succes in viata ta de cacat si te rog, nu imi raspunde, sa nu te umpli si mai mult de cacat.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2012-11-15 19:52


#8

#833

2012-11-23 21:15

WOW poate ca este asa cum ziceti voi
Chiar foarte jicnitor la adresa ei
Poate se drogheaza si multe altele dar sa nu uitam ca si ea este "om"

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2012-11-25 12:31


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2012-11-26 14:13



Musafir

#836 Un Fan Lady Gaga

2013-01-24 14:45

Voi sunteti gredinciosi ha?Printre regulile lui Dumnezeu spune sa nu urasti nici un om.Atunci voi de ce o urati pe Lady Gaga?

Musafir

#837

2013-01-31 10:55

Lady Gaga este lucrul rau in carne si oase, si toti cei
ce o urmeaza ,sunt fiii lui Satan.


Musafir

#838

2013-03-27 13:06

Atit ne mai trebuie, toate scursorile americanilor. In rest avem de toate.

Musafir

#839

2013-06-21 05:38

SA NU LASAM MONSTRUL SATANISTA LADY GAGA SA VINA IN TARA NOASTRA SFANTA SA BATJOCOREASCA SFANTA GRADINA A MAICII DOMNULUI PATATA CU SANGELE MUCENICILOR NOSTRI MAI ALES CE'I CARE SI'AU DAT VIATA IN INCHISORILE COMUNISTE EX:VALERIU GAFENCU ,DANIIL SANDU TUDOR ETC

Musafir

#840

2013-07-27 23:06

nu e vorba de satanism cred
eu sincer o vad foarte ciudata si depaseste orice limita de bun simt, bun gust, arta in sensul cel mai macabru si obscen
Dar ca ea mai sunt multi si mai toti sunt din industria muzicala americana unde daca ambalezi un rahat si il dai cu parfum toti retardatii i se inchina
Eu unul lucrez in Germania si vad aici din ce in ce mai multe GAGA si nu mi-as dori ca urmasii mei sa isi faca diverse tunninguri corporale obscene, bizare, inutile, hidoase si apropiate de artisti ologofreni

Ca multi artisti importati, Lady Gaga e o doamna oligofrena. Dar nu ea e de vina. Ci criticii, presa, casele de productie si promovare, cei care cumpara bilete si tot ce are legatura cu ea. Ca multi alti artisti extremismul artistic prinde. E ca salamul sasesc ... gust intens, te saturi rapid ... salata e de rahat. Tineri vor cat mai ciudat, cat mai nenatural, cat mai freak.

Daca vezi in Germania o fata frumoasa, sigur e handicapata sau imigranta. In rest, magneti, cercei, tatuaje, freze bizare.

Nu cred ca ne putem opune. Valul acesta e cool si vad ca prinde si in Romania. Vedeti rezultatele de la bacalaureate


Musafir

#841

2013-08-14 23:47

Desi nu este noua tactica unui...''artist'' de a soca prin promovarea satanismului, aceasta persoana a atins cote mult mari de popularitate decat predecesorii, majoritatea fiind trupe rock, si implicit de influenta, ''muzica'' ei fiind apreciata de un public de toate varstele.

Nu am stiut ca are multi admiratori in Romania, mai toti pe care i-am auzit dandu-si cu parerea o considerau un fenomen pasager si dizgratios. In vest insa, unde s-a renuntat la anumite standarde si grotescul e considerat excentric, ii cade lumea la picioare. Videoclipurile ei au strans milioane de vizualizari pe YouTube, in vreme ce unele documentare si discursuri foarte utile timpurilor noastre au strans cateva sute sau mii in decursul a cativa ani. Asta spune multe...

Edit: tocmai mi-am dat seama ca petitia era legata de un concert de anul trecut.


Musafir

#842

2013-08-20 11:12

Ce-mi place e ca a venit si a dat un spectacol pe cinste. :P
M

#843 Romania inca e in evul mediu!

2013-11-15 10:19

Ce dracu aveti ma? Treziti-vaaaaa!! nu mai e evul mediu. Cu ce naiba va deranjeaza pe voi ce muzica asculta altii? cu ce va deranjeaza homosexualii, lesbienele, bisexuali sau transexualii pe voi? Fiecare are dreptul sa aleaga! Asa tara inapoiata ca romania.. nu spun ca e singura din lume, dar din europa e cam printre ultimele cu asa o gandire inapoiata. Uitati-va la alte tari cum e canada, sua, noua zeelanda, norvegia, suedia, islanda si invatati ma. e vai de capul vostru cu religia voastra. cu ce va doare pe voi ca am mers eu la concert la lady gaga? doar nu a tinut concertul la voi acasa ca sa va deranjeze. si daca ar fi satanista care e problema? uitati-va la voi intai mai romanasi si dupa aceea la altii.
De abia astept sa plec din tara asta de cacat!!


Musafir

#844

2013-11-21 13:26

Nu doresc ca aceasta fiinta sa se mai dea in spectacolul mizer la noi. Sa stea la casa ei.

Musafir

#845 Re: homo BORno

2014-01-26 20:20

Xoxo

#846 Gaga

2014-02-07 20:59

Este doar un om, si face asta doar pentru a capata atentie. Ce va alarmati asa? Va apucat acuma pe toti crestinismul.

Musafir

#848 Re:

2014-08-07 20:05


Musafir

#849

2014-09-26 14:17

Nu Lojelor Masonice in Romania si satanitilor si ocultistilor si toti cei vor sa distruga o tara crestin-ortodoxa si crearea unui nou guvern mondial si initierea unei Noi Ordini Mondiale!!!
Romani sculati-va caci traiti intr-o mare mizerie!!!


Musafir

#850

2014-09-26 14:24

Nu lojelor masonice si masoneriei in Romania!
Sa ne unim si sa ne impotrivim acelor oameni care vor sa ne distruga tara! Sa ne unimin contra oamenilor si mijlocelelor lor de cucerirea a lumii si formarea unei Noi Ordini Mondiale!
Sa ne unim ca sa-i avertizam pe oameni ca societaea in care traim este o mare mizerie si pline de minciuni!
Sa ne unim impotriva oamenilor care vor sa ne implanteze chipuri!!!
Prin acest mesaj va chem sa formam o uniune a oamenilor care sunt impotriva masoneriei si a Illumnatilor si "marionetelor" lor( Lady Gaga, Madonna, Marilyn Manson si multi altii)!!!