NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Opened mind.

#401

2012-08-09 23:54

http://zerobs.net/media/religion-serious-business.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://zerobs.net/media/cain-and-abel.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://zerobs.net/media/creation-coincidence.jpg...

Anonim

#402 Romania e o tara ortodoxa?

2012-08-09 23:58

Aveti cam putine semnaturi pentru acesta mare tara ortodoxa.

Poate ca ar trebui sa va duceti fiecare la o manastire sa va rugati mai tare timp de mai multe zile.
Timi

#403

2012-08-10 00:03

Mari crestini sunteti toti , de aia va furati intre voi si va da-ti in cap, nu intelegeti nimic, sunteti prea incuiati! mai bine va faceti un bine si macar taceti ca nu a-ti fost in stare sa va duceti la vot sa va exprimati macar parerea nu neaparat sa il demiteti pe Traian Basesc! Ar fi prea multe de zis, si sincer nici nu stiu de ce imi racesc gura! Nu stiu ce asteptati, dar cu siguranta nu o sa cada nimic din cer!


Musafir

#404 Re: nu lady gaga

2012-08-10 00:09

#371: miki - nu lady gaga

auzi tu impuiato Lady Gaga nu mananca copii ea e doar o vedeta car e face un tur (Born this way ball) in mai multe tari.

si de ce sa nu i ascultam muzica pt ca in "born this way " ne spune ca suntem perfecti asa cum suntem, wow nu e cea mai credincioasa persoana dar nu cred ca e cazul sa ne purtam ca niste inapoiati si sa facem proteste asupra a ceva care va face si tarii reclama, in caz ca n-ai aflat ea este una dintre cele mai bune cantarete din lume si a ales sa vina in Romania si by the way romania este celebra pt Dracula nu pt cat de credinciosi suntem.

P.S.: MOR DE NERABDARE SA VAD CONCERTUL


Musafir

#405

2012-08-10 00:14

mai nu stiu sigur dar era ceva prin biblie care spune "nu-ti judeca aproapele" su ceva de genul asta, daca sunteti mari crestini ar trebuii sa tineti cont de asta

Musafir

#406

2012-08-10 00:18

Nu avem nevoie de illuminati si in romania , reptilele dracu :|

Musafir

#408

2012-08-10 00:46

nu avem educatie...zici?
poi bine ca aveti voi sustinatori ai homosexualilor ce sunteti.Voua alora ca timi, care nu va place sa munciti si daca se poate sa luati drogui zi de zi si sa ascultati laidy caca.
Azesmi

#409

2012-08-10 00:47

Am scăpat de comunism, care nu era o eroare economic vorbind (era în ultima vreme dezastru economic, din păcate cel mai mare dezastru al comunbismului a fost lupta împotriva bisericii)și acum occidentul ne arată că suntem liberi trimițându-ne toate mizeriile printre care și satanismul antihristei lady gaga.
nu lady gaga

#410

2012-08-10 00:55

Nu e binevenita aici!

Musafir

#411

2012-08-10 01:07

http://cdn.scragged.com/content/nonversioned/images/articles/christian_communism...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comunistii voiau sa interzica tot ce iesea din rand, tot ce se abatea de la doctrina(dogma, in cazul bisericii), astfel incat s-au temut ca biserica le face concurenta, totusi, sunt cu miile popii care aveau carnet de partid si redactau de buna voie, note informative la secu.
Vestu', ne arata ce inseamna libertate, cand esti liber, poti sa fi ce vrei, cum vrei si cine vrei, atat timp cat nu incalci vreo lege. Cand romanii or sa inteleaga asta, atunci o sa se termine tranzitia.

Haose

#412

2012-08-10 02:32

Lady Gaga la brutarie !
Daniel

#413

2012-08-10 03:54

O cantareata care afiseaza si promoveaza asemenea mesaje necrestine nu este intru totul in duhul Bisericii, al Traditiei si al Scripturii..
Nu doresc sa vad cum copiii mei vor trai in Romania ca-n Sodoma sau Gomora.. Virtutile crestine trebuie sa fie promovate, nu considerate cum spune Isaia "Vai de cei ce zic raului bine si binelui rau; care numesc lumina intuneric si intunericul lumina; care socotesc amarul dulce si dulcele amar!" (Isaia 5, 20) ... Isi vor lua plata lor.

Musafir

#414 Re: antiladygaga

2012-08-10 08:25

#26: dan herineanu - antiladygaga

Jay-z? in aceiasa oala cu Bieber? Esti prost! Dar prost TARE!

cineva

#415 of

2012-08-10 08:28

prosti mai sunteti mai, crestinopatilor, prosti si multi. Ignoranti si prosti, dar mai ales prosti.
cineva

#416 Re:

2012-08-10 08:30

#413: Daniel -

este o virtute crestina sa faci cruciade si sa arzi oamenii pe rug pentru niste superstitii?

Ralucuta

#417

2012-08-10 08:31

Multumim pt initiativa. Oricat am fi de deschisi, copii nostri nu au nevoie de astfel de exemple.
Patriarhul Daniel cel Kinky

#418

2012-08-10 09:03

Doamne miluieste, Doamne miluieste, popa prinde peste...

Preafericirea Mea doreste ca Lady Gaga sa vina in Rromanistan si sa inaugureze Catedrala Mânăririi Banului. In plus vom organiza un spectacol in cadrul caruia fecioara Maricica va evolua la bara si jidănelul lăţos al carui nume incepe cu 2 "i" va face o demonstratie de transformare a apei chioare in apa de ploaie.

Barbosul Zburator sa va aiba in paza !
Iulia

#419

2012-08-10 09:15

multe vedete autohtone,nu doar din America,folosesc in videoclipurile lor multe semne masonice si satanice.industria muzicala,cea din america in special,este condusa de masoni,care tot aceeia nu conduc doar industrica muzica ci si cea cinematografica.
http://www.youtube.com/watch?v=gEzFHvQ5f98
in acest link se vorbeste despre industria muzicala.acolo vezi gasi multe explicatii si motivele pentru care conduc industria muzicala si cinematografica. nu sunt aberatii.atat am de spus.
Lady Gaga ar trebui sa stea departe de pamantul romanesc!
Mihail.

#420 Nu!

2012-08-10 09:24

Ce partasie poate fi intre Lumina si intuneric, intre Hristos si Veliar, intre crestini si satanisti?
MARIA

#421

2012-08-10 09:32

buna,nu vrem sa vina femeia satana in romania,bani pe care s-ar risipi pe femeia satana,mai bine ar merge altundeva de exemplu la,,,,,sanatat,indemnizati pt,persoanele k,handicap,sa fie investiti in ceva util nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnuuuuuuuuuuuuuuufemeia satana,NUUUFEMEIA SATANA!!!!!
Sandu

#422

2012-08-10 09:51

Nu putem decade asa de tare incit sa ascultam spurcaciunile ei.
A.

#423 gasca

2012-08-10 10:07

Probabil ca cei care ii jignesc pe crestini sunt din aceeasi gasca, se si cunosc, practica aceleasi ritualuri si mare curaj au sa improste in altii cu injurii si jigniri. mai cautati-va de treaba pe la templele voastre, ca prea multa atentie ne acordati; nu credeti?! sunteti in afara problemei discutate.
Rodix

#424

2012-08-10 10:20

Trebuie facute si petitii vis-a vis de faptul ca cei 8, 5 mil de romani care au fost la vot si au avut o atitudine democratica, civica sunt bataia de joc a lui Basescu cu PDL ul propriu , a parchetului, a CCR si alte institutii unde si-a pus cu multa tenacitate si smecherie vechea putere, oamenii ei hipnotizati, speriati, vrajiti de maleficitatea persoanelor si actiuniilor lor

Musafir

#425 Re:

2012-08-10 10:27