Spune nu refugiatilor impusi de U.E. prin cote obligatorii

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Spune nu refugiatilor impusi de U.E. prin cote obligatorii


Musafir

#1

2015-09-06 18:43

pt ca nu sunt de acord ca ue sa trimita miile de musulmani la noi, aia sunt niste animale care nu au pic de respect, in jungla cu ei

Musafir

#2 Nuuuu

2015-09-06 23:09

nu nu nu vom face revolutie


Musafir

#3

2015-09-07 10:50

romania trebuie sa spuna un nu hotarat alocarii cotei de imigranti,refugiati,azilanti sau cum se doreste sa le spuna.este un pericol foarte mare,subscriu la tragedia sirienilor cei care au parasit tara din cauza razboiului.dar cine ne poate garanta ca nu se vor infiltra si membri statului islamic sau simpatizanti ai acestora.chestia cu integrarea lor in societatea romaneasca sau in orice alrt stat din europa este o poveste de adormit copii.niciodata cei crescuti si educati in religia musulmana nu se vor adapta sau integra in societatile crestine europene sau in alta parte a lumi.asta unde volorile si comportamentele populatie sant izvorate din religia crestina.asta .daca musulmani ar dori sa se integreze in societatile preponderent crestine ar insemna sa isi schimbe religia si sa treaca la crestinism ceea ce este nefondat.vor forma doar enclave unde se vor conduce separat dupa legile lor marea majoritate preluate din biblia lor coranul.

Musafir

#4

2015-09-07 11:00

Consider ca Romania n.are nevoie de acesti paraziti talibani!
Radu Holenda

#5 Re:

2015-09-07 11:53

 #3: -  Subscriu

 


Musafir

#6

2015-09-07 17:55

Deoarece Romania a fost huiduita tot timpul din toate partile si atitia venetici sunt opriti aicea cred ca ajunge

Musafir

#7

2015-09-07 19:01

Pentru ca nu doresc ca nepotii mei sa fie obligati sa se roage in geamii sau moschei nu vreau islamizarea Romaniei nici a Europei vreau pace si stiu ca de vor veni astia aici pace NU VA FI.

Musafir

#8

2015-09-08 07:23

Nu avem nevoie de oameni care nu se pot adapta regulilor crestine si care nu pot fi intergrati in societate deorece nu vor dori acest lucru ei vin dupa ajutoare sociale ,nu le place sa munceasca stau doar sa primeasca fara sa faca nimic in afara sa strige discriminare si rasism daca nu le dai ce vor ,iar daca le vei da nu vor fii niciodata multumiti sunt "salbatici"de ce nu ii vor musulmani lor din tarile bogate ca sunt mai apropae si ca mentalitate si ca distanta

Musafir

#9

2015-09-08 13:51

DOMNUL PRESEDINTE ??!!!!!!!!!!!!!!!!

 

SA SE RESPECTE CONSTITUTIA !!!!!!!!

 


Musafir

#10

2015-09-09 11:17

Am semnat petitia pentru ca vreau o Romanie crestina cu traditii si obiceiuri (atatea cate au mai ramas), o Romanie a respectului si a bunului simt. Pentru ca imi respect stabunii care au murit pentru pastrarea identitatii nationale.
Radu Holenda

#11 Re:

2015-09-09 11:35

#10: -  Multumesc, si distribuie mai departe in lista ta...e nevoie de cat mai multi

 


Musafir

#12

2015-09-10 09:15

Vreau ca romani sa fie tratati bine in tara lor... sa traiasca decent nu sa fim sclavi altora... noi nu putem garanta un trai decent romanilor cum sa dam altora ce ni se cuvine noua pt a nu mai slugari prin alte tari ...

Musafir

#13

2015-09-11 11:40

SA fim solidari cu cei necajiti , insa fara sa ni se impuna cote si reguli , regulile si le face fiecare tara ...iar refugiatii sa le respecte ...daca nu ....sa plece de unde au venit ! Nu avem nevoie de teroristi sau lenesi care vor sa primeasca lunar bani si ei sa nu faca nimic ! Nu dorim sa ni se dea doar cei care sunt buni de nimic !

Musafir

#14

2015-09-11 20:14

Camila nu o sa bea apa din Dunare!

Musafir

#15

2015-09-12 05:16

Nu vreau sa ajungem sa ne rugam la allah.Aseara am vazut un documentar in care aratau înregistrări cu lideri musulmani care spuneau "jihadul nu înseamnă pace înseamnă supunere iar cine nu se supune va fi omorât!

Musafir

#16

2015-09-12 07:01

Huaaaaa sa nu intre in Romania!

Musafir

#17

2015-09-12 10:49

Nu vreau refugiati! Nu avem bani pentru acesti oameni! Ne mor copiii in spitale si batranii in aziluri si acum facem pe filantropii???? Sa-i ia Iohannis sa-i cazeze in cele 6 case!

Musafir

#18

2015-09-12 17:55

Nu sunt de acord din multe puncte de vedere pe care nu le enumăr acum

Musafir

#19

2015-09-12 18:10

Nu sunt de acord cu aducerea musulmanilor pe teritoriul României nu doresc moschei in România Suntem crestini si nu vreau sa se schimbe acest lucru .străbunii noștri au luptat pentru asta si nu vreau sa se schimbe ceva în acest sens .acesti păgâni nu se adaptează si vor crea numai probleme vor devenii minoritate se vor ridica cu pretenții din ce în ce mai mari. Eu ii vad aici in Cipru nu muncesc sta în baza ajutorului de la stat pt refugiați si daca întârziere sa le intre banii în cont fac scandal in instituții, pe drum sau oriunde se afla. Nu respecta pe nimeni și nimic

Musafir

#20

2015-09-13 04:16

M-am saturat sa ni se tot impuna tot felul de restrictii si ordonante pe care cetateanul de rand le are de suportat in decursul timpului. Cu mult as fi preferat sa ni se fi alaturat o mare parte dintre europeni la un mars anti refugiati pentru a impiedica "colonizarea" Europei de catre musulmani.

Musafir

#21

2015-09-13 17:18

Teroristii astia nu au ce cauta la noi in tara.

Musafir

#22

2015-09-13 19:35

Am lucrat cu refugiati. Stiu cum sunt si cum se cred! De aceea spun NU refugiatilor!

Musafir

#23

2015-09-13 19:43

Pt.că nu vreau salbaticii aia sa vina in RO!

Musafir

#24

2015-09-23 13:08

Pt ca vin cu ei multi fanatici ai statului islamic, alte persoane dornice de a face din Europa, Europstan. Pt ca la integrare am sperat sa simtim miros de democratie, nu teroare, manelism religios, insecuritate sociala si lipsa de spatiu on propria tara. Pt ca se incalca art.3 alin 4 din Constitutie: In RO nu pot fi stramutate, colonizate populatii straine.

Musafir

#25

2016-01-17 16:32

De ce sa nu dam banii alocati asa-zisilor refugiati, copiilor nostri! Pentru asta platesc taxe si impozite.