Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

dazp

#3276

2015-07-18 22:58

ACEȘTI CRIMINALI NOTORI SI FOARTE PERICULOȘI TREBUIE PUȘI CU LANȚURI DE GAT DE MANI SI DE PICIOARE, ARUNCAȚI IN TEMNIȚA PE TOT RESTUL ZILELOR LOR NENOROCITE SA NU MAI VADALUMINA ZILEI SAU SA CAUZEZE RĂU CUIVA. PĂRINȚI SI PRIETENI CARE SUNT DE PARTEA LOR, SA MEARGĂ CU EI, SA LE TINA COMPANIE, DACĂ AȘA BINE EDUCAȚIE LE-A DAT. DACĂ ERAU IN STATELE UNITE, AICI, PENTRU CE AU FĂCUT, NU MAI IEȘEAU IN VECI DIN MAXIMUM SECURITY PRISON. ACOLO, CE LEGE O FI, NU ȘTIU, DAR CEVA REBUIE FĂCUT CU ACEȘTI INDIVIZI, PENTRU CA, DACĂ LE MAI VĂD MUTRA RÂNJIND, PLĂTESC PE CINEVA SAIO MUTE LU NENOROCITUL PAMÂNTULUI. LA AȘA MAMA SI COMENTARII DE LA CE SA ÎNVEȚE .


Musafir

#3277

2015-07-18 22:59

pentru ca tupeul, nesimtirea si prostia sa nu mai atinga cote maxime!!!!! si pentru ca judecatorii sa gandeasca cu capul , nu cu buzunarul, si sa raspunda pentru fiecare decizie gresita pe care o iau intentionat!!!!dar mai ales pentru ca raufacatorii sa nu mai misune pe strazi si sa fie descurajati!!!

Musafir

#3278

2015-07-18 22:59

Doresc sa se faca dreptate bietei fete nevinovate , si ca acesti animali sa plateasca cu aceeasi moneda , este de nedescris ceea ce se intampla in tara noastra . O tara care nu are lege !!!! Tin sa o sustin pe aceasta eleva nevinovata care sufera psihic si este socata si traumatizata ... Ganditi-va dragi Romaní k si copiilor d- stra le se pot intampla aceeasi drama daca nu ajutam compañía sa stranga toti acesti 7 violatori sa isi ispaseasca pedeapsa cu viata , acesti criminali vor tine lant violurilor in Romania, acesti animali merita pedeapsa cu Moartea ..si omorati in chinuri fara un pic de mila ca nu merita acesti animali . Cer acestei fete sa ii transmit ca ma afectat moral cazul cutremurator si ii cer sa fie Puternica si sa nu se dea Batuta k viata merge inainte indiferent de situatie ... Esti tanara si ai toata viata inainte ...

Musafir

#3279

2015-07-18 22:59

Pe zi ce trece ma cutremur tot mai mult de rautatea care exista in oameni ....nici nu-i putem numi oameni ......fiecare fapta are si rasplata ....ochii pt ochii si dinte pt dinte ....fiecare persoană este răspunzătoare pt faptele sale ....sa plateasca ...

Musafir

#3280 Re:

2015-07-18 23:00


Musafir

#3281

2015-07-18 23:01

Cei șapte nu merită nici macar puțină compasiune! Trebuie să își ispășească pedeapsa!

Musafir

#3282

2015-07-18 23:03

sa fie arestati!!!sa se faca dreptate !!!!

Musafir

#3283

2015-07-18 23:04

pentru ca merita sa fie pedepsiti pentru ce i-au facut fetei si mai mult de atat ar trebui castrati sa nu mai faca nimanui vreun rau

Musafir

#3284

2015-07-18 23:04

Bestii nu se pot numi nici macar animale acesti viermi de cadavre vrem dreptate pentru fiecare vierme cel putin 14 ani de inchisoare

Musafir

#3285

2015-07-18 23:05

Pt ca ar fi timpul ca in Romania legile sa fie la del pt toti.aici simt miros de ars din partea magistratilor

Musafir

#3286

2015-07-18 23:05

INCHISOARE PE VIATA .

Musafir

#3287

2015-07-18 23:08

Sunt om si nu vreau sa traiesc alaturi de derbedeii aia in libertate
(am vrut sa le spun animale, dar as dispretui regnul prea tare)

Musafir

#3288 Re: ai dreptate

2015-07-18 23:09

#3: -  

 


Musafir

#3289

2015-07-18 23:09

Ce societate este aceea în care nemernici asemenea celor 7 se duc acasă la părinți cu
sus mândrii ca au violat o tânără copilă .
Eu cer închisoare chiar si pentru Părinții acestor animale.

Musafir

#3290

2015-07-18 23:10

Este mai mult decat nedrept ca aceste nefiinte se afla deja in libertate. Acesti indivizi au distrus o fata pe viata si se aleg doar cu arest la domiciliu ... Inchisoare si castrare, apoi mai vedem daca o sa mai fie atatia nemernici care din motive necunoscute si bolnave decid sa distruga un om. Tuturor care au jignit si invinuit fata, le urez la fel. Poate pe propria piele mai intelege si omul prost, poate! Acestor derbedei de bani gata si familiilor acestora le urez o viata lunga si plina de mizerii. Nu stiu si nu ma intereseaza cum era imbracata fata, daca avusese deja relatii sexuale (poftim argumente in 2015), niciunei femei nu ar trebui sa i se intample asa ceva. Poate fi o prostituata, poate sa umble dezbracata daca vrea, nimeni nu are dreptul sa oblige pe cineva sa faca ceva ce nu vrea. Eventual politia ii da amenda pentru acte obscene in public si zici ca-i nebuna si atat. Desi sunt cativa prosti care aduc argumente medievale (putin spus medievale) ca sa se afle in treaba, majoritatea suntem de partea fetei. Iti urez multa liniste si putere pentru a trece peste asta, bineinteles ca este inimaginabil de greu insa sper ca Dumnezeu sa te ajute si sa te protejeze si niciodata sa nu crezi ca ai avut vreo vina, niciodata!

Musafir

#3291

2015-07-18 23:10

Nu poti numi oameni asemenea creaturi

Musafir

#3292

2015-07-18 23:11

Sunt total dezgustata de ceea ce s-a intamplat. Nu imi vine sa cred faptul ca inca li se permite sa umble in libertate. Dupa tot ce a o indurat aceasta fata, probabil ca o sa ramana marcata pe viata.
Faptul ca sunt inca in libertate este de neconceput si vine ca o lovitura in plus pt ea. Am vazut poza de pe scarile tribunalului,RUSINE LOR.
RUSINE SI CELOR CE SUNT DE PARTEA LOR, LE CAUTA SCUZE SI INVINOVATESC FATA.
Ca sa fie clar: NIMIC NU SCUZA CEEA CE AU FACUT, NIMIC! FATA NU ARE NICI O VINA!
MERITA SA FIE INCHISI!!! Unde e dreptatea pt saraca fata. Nu aveau dreptul sa se atinga de ea nici unul!!!! NU
Meritati sa traitit acest cosmar prin care trece ea din cauza voastra,sa-l simtiti pe propria piele. Va doresc inchisoare pe viata,meritati si aveti grija sa nu se intoarca roata.
Dupa tot ceea ce au facut nu pot sa nu ma intreb: DE UNDE ATATA NESIMTIRE SI TUPEU???
7 BRUTE A-TI DISTRUS O FATA si mai aveti nesimtirea de a rade chiar pe scarile tribunalului,de a o denigra pe internet. VOI CHIAR NU AVETI LIMITE?
Cand vor fi inchisi cei 7?
De ce nu sunt in inchisoare?
Unde e dreptatea pt acesta fata?
Cine urmeaza maine?
PREZINTA UN PERICOL PT SOCIETATEA NOASTRA FIECARE DIN Ei, NU AU CE CAUTA IN LIBERTATE
VREAU DREPTATE!!!
VREM DREPTATE!!!
Incurajati,maine mai fac o victima
E TIMPUL SA SPUNEM STOP!
In inchisoare cu voi, unde va e locul!!!

Musafir

#3293

2015-07-18 23:11

Pt ca imi e pur si simplu scarba de ceea ce se intampla in tara asta mai nou suntem nevoiti sa facem petitii ca sa se aplice legea?cat tupeu

Musafir

#3294

2015-07-18 23:12

Nu se poate ca justitia sa ii lase liberi . Este imposibil . Fata asta trebuie ajutata de noi toti . O sa aiba cosmaruri toata viata oricum , dar imaginati-va ce e in inima ei , cand stie ca nenorocitii astia care si-au batut joc de ea is liberi !!! Gunoaiele astea sunt un pericol si o pesta pentru societate !

Musafir

#3295

2015-07-18 23:12

Criminali fara arme ! Stop criminalilor care distrug vieti / copilarii sau chiar persoane !

Musafir

#3296

2015-07-18 23:13

NU STIU CE LE-AS PUTEA FACE CELOR SAPTE DACA AS FI IN SITUATIE SI DE ACEEA SPER CA JUSTITIA SA DESCHIDA OCHII SI SA REALIZEZE CE MARE GRESEALA A FACUT!!!

Musafir

#3297

2015-07-18 23:15

La puscarie!!!

Musafir

#3298

2015-07-18 23:16

Pentru a se face dreptate.

Musafir

#3299

2015-07-18 23:16

In primul rand pt ca, sunt femeie si nu mi as dori sa trec prin ce a trecut saraca fata, in al 2lea rand sper sa nu treaca nici o alta femeie prin aceasta experenta. ...Dar daca acesti monstri sunt in libertate eu cred ca singurata doamnelor este in pericol...sper ca, la mititica sa alunece sapunul Des pt acesti monstri

Musafir

#3300

2015-07-18 23:17

Pentru ca prostia si ignoranta trebuie rectificata si tratata cu sange rece