Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #3292

2015-07-18 23:11

Sunt total dezgustata de ceea ce s-a intamplat. Nu imi vine sa cred faptul ca inca li se permite sa umble in libertate. Dupa tot ce a o indurat aceasta fata, probabil ca o sa ramana marcata pe viata.
Faptul ca sunt inca in libertate este de neconceput si vine ca o lovitura in plus pt ea. Am vazut poza de pe scarile tribunalului,RUSINE LOR.
RUSINE SI CELOR CE SUNT DE PARTEA LOR, LE CAUTA SCUZE SI INVINOVATESC FATA.
Ca sa fie clar: NIMIC NU SCUZA CEEA CE AU FACUT, NIMIC! FATA NU ARE NICI O VINA!
MERITA SA FIE INCHISI!!! Unde e dreptatea pt saraca fata. Nu aveau dreptul sa se atinga de ea nici unul!!!! NU
Meritati sa traitit acest cosmar prin care trece ea din cauza voastra,sa-l simtiti pe propria piele. Va doresc inchisoare pe viata,meritati si aveti grija sa nu se intoarca roata.
Dupa tot ceea ce au facut nu pot sa nu ma intreb: DE UNDE ATATA NESIMTIRE SI TUPEU???
7 BRUTE A-TI DISTRUS O FATA si mai aveti nesimtirea de a rade chiar pe scarile tribunalului,de a o denigra pe internet. VOI CHIAR NU AVETI LIMITE?
Cand vor fi inchisi cei 7?
De ce nu sunt in inchisoare?
Unde e dreptatea pt acesta fata?
Cine urmeaza maine?
PREZINTA UN PERICOL PT SOCIETATEA NOASTRA FIECARE DIN Ei, NU AU CE CAUTA IN LIBERTATE
VREAU DREPTATE!!!
VREM DREPTATE!!!
Incurajati,maine mai fac o victima
E TIMPUL SA SPUNEM STOP!
In inchisoare cu voi, unde va e locul!!!