Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!

Quoted post

zizi

#18

2011-12-28 13:25

Cind a fost dl dr RAED ARAFAT numit secretar de stat am stiut cá SMURD-ul no sá fie ceea ce a fost ..atunci cind el era coordonator...din pácate acuma nu functioneazá asa cum trebuie..am avut experienta proprie din pácate din ultimii luni...dar nu este frumos sá se distrugá cineva din propria interes..Noi locuitorii acestei oras Tg-Mures-Marosvásárhely ,impreuná cu toti locuitorii acestei orasi indiferent de nationalitate am fácut donatii la anii respectiv cind a fost infiintatá SMURD-ul (si nu numai atunci) asa cá nimeni nu are dreptul sá se distrugá ceea ce apartine locuitorilor acestei oras...Dacá totusi incearcá cineva sá se opuná la dorinta locuitorilor sá fie toti BLESTEMATI ...Si asa suferim de datorii si de boli incurabile .,atunci de ce este necesar sá ajungem noi mai repede in cimitir..??? si altii sá se imbogáteascá peste másurá.si sá fie tratae la clinici particulare ..nu in tará...ci in stráinátate...sá fie rusine pentru genocidul care se urmáreste

Raspunsuri


Musafir

#746 Re:

2012-01-04 20:40:19

#18: zizi - Ii spune Tg.Mures si atat.E inca oras romanesc, al tarii noastre,poarta nume romanesc!

 


Musafir

#1868 Re:

2012-01-09 22:37:34

Florin

#7398 Re:

2014-01-17 17:01:46

#18: zizi -

AI mare dreptate  ,  respect  pt  SMURD  si initiatorii lui !