Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post


Anonymous

#551 TRATAMENT HEPATITA C

2017-10-03 09:10

BUNA ZIUA,

In Moldova a fost inregistrat oficial NUCLEOBUVIR(sofosbuvir) si DACLAVIRDIN (daclatasvir) produse in EGIPT , combinatia eficienta in TOATE GENOTIPURILE!!!! Produsele se elibereaza DOAR in reteaua de farmacii APOTEKA (un num. de tel. 022-27-73-87 una dinte farmacii) (aici puteti solicita CERTIFICATUL DE INREGISTRARE, Certificat de analiza-calitate, Certificat GMP al companiei, GMP European), se elibereaza la prezentarea retetei (nu obligatoriu din R.MOLDOVA), PRETUL pentru 12 sapt de tratament(3cutii Nucleobuvir si 3 cutii Daclavirdin)  aproximativ 15900 LEI MD !!!

FIECARE ARE DREPTUL LA INFORMATIE SI DECI FIECARE ARE DREPTUL LA TRATAMENT!!!! SANATATE TUTUROR!!!

Raspunsuri


Musafir

#589 Re: TRATAMENT HEPATITA C

2017-10-18 14:03:27

#551: - TRATAMENT HEPATITA C 

 Confirm tot ce ați tastat! Azi-noapte m-am întors din Rep.Moldova cu tratamentul.Știu că multe persoane nu au încredere în posibilitatea asta, dar, crede-ți-mă pe cuvânt, e cea mai sigură și mai accesibilă cale! Multă sănătate și ajutați-vă între voi pt a beneficia de tratament ASTĂZI nu peste ani.A trebuit să fac ceva pt mine daca statul nu poate.


Musafir

#739 Re: TRATAMENT HEPATITA C

2018-06-15 16:48:29

#551: - TRATAMENT HEPATITA C 

Poti trece granita cu ele?


Musafir

#775 Nu contează

2018-11-12 22:37:15

#551: - TRATAMENT HEPATITA C 

Am luat și eu pentru  o persoana aceste preparate combinate 28×3...dar din nefericire nici un efect...după ce a finisat tratamentul  era aceeași viremie....atunci a fost 15900 lei... (apoteca/ botanica /toamna de aur)..poate altcuiva a  ajutat dar în cazul nostru nu...deci după mine nu e bun...